Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość dalia111
bo ja mam bmi w normie ale chciałam troche schudnac z brzucha bo maam dosc duzy i nie ma opisu dla mojego bmi i nie wiem czego ile mam jesc a zadna dieta na mnie nie dziala a ta mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
mam bmi 22 wiecc mozz eta dieta nie zadziala ? bo nie mam tych proporcj a podane sa dla 25 bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello moje drogie :-) Wczoraj rano na wadze -0,7 A dziś kolejne -0,6 :-) :-) :-) :-) :-) Aż się chce odchudzac :-). Najlepsze ze jadlam budyń i watrobke i kg lecą :-) :-) :-) Dziś na śniadanie był banan duży :-) i 2 krążki ryżowe :-) :-) A zaraz na obiad będzie jajowa i może 1 kromka chleb? :-) Na kolacje pieczone kurcze.... Oczywiście bez skórki :-) A jak u was? :-) :-) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalia111 no faktycznie,kurcze nie ma nic na ten temat,białko obliczysz : Twoje BMI razy 1,5 ale węgle nie wiem. Osa CUDOWNIE < krzyczy z radości> oby więcej takich sukcesów,nas też napędzą.ja dziś bez wagi bo stracha mam po wczorajszym. Ja czekam na wiosnę i na rower:) to wtedy wszystko ruszy szybciej:) Ja zaraz na obiad do teściowej i będę się musiała ostro trzymać,bo wiadomo jak to u teściów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, pięknie, ale Ci super spada :) :) Ja wczoraj miałam małe grzeszki, naprawdę nieduże, w sumie nie jadłam dużo i było sporo ruchu. Tyle, że kolacja węglowodanowa... A dziś 1 kg więcej... Jestem zła, wściekła i rozczarowana. To więcej niż spadło przez tydzień....... Dziś jadę dokładnie wg zasad, a obiad i kolację też robię tylko białkową :( :( Tara, trzymaj się u tych teściów :) Dalia, ja czytałam, że przy BMI poniżej 25 dalej zostaje taka sama ilość węgli jak przy BMI 25-30. Czyli po 75g na śniadanie i obiad. Tylko ilość białka jest mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dziewczynki!!! prz BMI poniżej 25 takie samo jak dla 25 tylko wiadomo..mniej białka...bo BMI razy 1.5 ja tez mam bmi małe... bo 21.5 ale co z tego jak jestem niska..i nie nawidze swoich nóg!!!!! bleeee..... ale przy tej diecie wspaniale ciało sie "rzeźbi" i ładnie widac to..czasami mimo ze waga nie spada.... ja tez czekam na sezon rowerowy....i juz nie moge sie doczekac.. uwielbiam rower..i tez wiem ze efekty na wiosne są znacznie lepsiejsze..bo wiecej ruchu!!!!! :) a no i zima to nie jest ogolnie dobry czas na odchudzanie bo organizm niechcetnie pozbywa sie tłuszczyku ktory tak ładnie zgrowamdził na zime..zeby bylo nam cieplej.... ale róbmy swoje :) a efekty niedlugo przyjda same :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- ja tez myślałam ze takie śniadanie male ale jest ok. Dalam rade nawet za bardzo głodna nie byłam :-) spokojnie wytrzymałam do obiadu o 13 :-) Dziś mam takie male wyrzuty bo zjadlam jajowe na obiad i 2 kawałki chleba no i resztę wczorajszego budyniu i teraz tak myślę ze zjadlam za dużo??? ;( ;( A na kolacje ziem kurczaka i mizerie :-) Ja w ogóle nie licze tych weglow i białka ;( jakoś tak nie lubię podliczac itp. Ogółem jem tak jak trzeba. Węgle rano i mieszane z białkami na obiad a na kolacje samo białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- ja tez myślałam ze takie śniadanie male ale jest ok. Dalam rade nawet za bardzo głodna nie byłam :-) spokojnie wytrzymałam do obiadu o 13 :-) Dziś mam takie male wyrzuty bo zjadlam jajowe na obiad i 2 kawałki chleba no i resztę wczorajszego budyniu i teraz tak myślę ze zjadlam za dużo??? ;( ;( A na kolacje ziem kurczaka i mizerie :-) Ja w ogóle nie licze tych weglow i białka ;( jakoś tak nie lubię podliczac itp. Ogółem jem tak jak trzeba. Węgle rano i mieszane z białkami na obiad a na kolacje samo białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
dziewzczyny dziekuje za odpowiedzi jestescie kochane ;) sprubuje od jutra tej diety ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa.... moim zdaniem jesz za mało.... ale najwazniejsze zeby waga spadała :D:D poczytaj poprzednie posty i zobacz jak dziewczyny opisywały.. trzeba sie najesc do syta!!! zeby oranizm zmniejszał insuline pomału.. tym samym nie czujac głodu... :) ja z rana jem 1-2 bułki.... na obiad róznie..w weekendmy normalne obiady a w tygodniu w pracy wypada mi obiad wiec czasami zamawiamy pizze, czy kebaba... albo robie sobie bagietke z jakims mieskiem... osa.. widze ze postawiłas na 2 posiłki bialkowe tak??? to tym bardziej sniadanie powinno byc wieksze :) moj trener z siłowni mowi tak: z tana to mozesz zjesc nawet 2 kostki smalcu..bo organizm spali to z łatwością :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- dzięki za uwagi :-) Ja naradzie tak ostrożnie .... Nie chce przedobzyc itd. W sumie nieraz moje przerwy są dłuższe i tak za bardzo głodu nie czuje ....Boje się ze jak zjem za dużo to waga stanie :( Zobaczymy dziś jak wpitole kurczaczka mizerie i zapije kakaem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to ja jak dojde do mojego 1 celu czyli 69 to dopiero uwierze ze chudne i dalsza dieta to będzie takie moje właściwe odchudzanie :) Kiedyś doszlam do 65 a później waga ani drganie....zobaczymy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih po tym kakale to moze ci waga stanąć :) pamietajcie ze kakao.. to węgle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
ja jeszcze mam pytanie czyli na sniadanie mam zjesc 75 gr wegli na obiad tez plus troche bialka i na kolacje reszte bialka co mi zostanie i moge warzywa tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje białka tyle : twoje BMIx1.5 :) na obiad nie liczymy białka... dodajemy go tylko troche... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
bardzo dziekuje ;) a warzywa mozna do kazdego posiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa jak najbardziej.. do sniadania i obiadu mozna wszytskie wazywa! tylko na kolacje zabrnonione są : marchewka, piertuszka, straczkowe warzywa, kukurydza :) reszte mozna jesc do kolacji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje Serduszka:) ja dziś prawie twarda:) prawie bo do obiadu zjadłam dwie małe kluski śląskie,plus same białka,kolacja też białkowa bo pół makreli i serek wiejski light.Teraz piję herbatkę,jakieś ziółka odchudzające.Gardło mnie pobolewa,czyli przesilenie idzie,ja wtedy choruje zawsze. Dziś ze szwagierką męża u teściowej zmierzyłyśmy się w obwodach i będziemy się mierzyć co tydzień.Próbowałam namówić ją na zawody.Taki swoisty zakład,motywująca gra z nagrodą,ale Patrycja niestety niechętnie.Kurcze ale tych centymetrów naprawdę mam za dużo.Może podpowiedzcie od czego zacząć gimnastykę,niezbyt obciążającą,żeby się nie zniechęcić.I nie może być bieganie,bo z moją wagą kolana mi pójdą:/jutro na śniadanko mam owsiankę na soku jabłkowym,kiwi i coś wymyślę ale pewnie warzywek dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
jeszcze raz dziekuje beatka za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kolezanki.... I co? Kaszana...moje 0,6 wrocilo znowu waze 72,2 :( ....eh... czemu tak sie dzieje? Chyba wieczorami zaczne pic koktajle proteinowe... co drugi dzien... plakac mi sie chce... chyba wczoraj za duzo zjadlam no i tez mialam malo ruchu... Siedzialam na kanapie i czytalam o dietkach.., ogladalismy film i taka leniwa niedziela byla... Kiedy ten snieg zniknie!!!! Ja chce na kije!!! Tararara- jja ci proponuje nodic walking... to te kije... poczytaj sobie... nie dosc ze super robi na figure to jeszcze 400 kcal w godz. :) Milego dnia wszystkim i przedewszystkim WYTRWALOSCI i silnej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich wyliczen wychodzi ze w ciagu tyg. schudlam 0,8 kg. zwazywszy ze chudnac zaczelam dopiero od czwartku to i tak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Hej dziewczyny.Tyle sie dobrego dowiedzialam o tej diecie ze zaczynam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
moja znajoma ktora mieszka w niemczech na tej diecie jest od roku i chudnie caly czas za nia jest 20 kilo z rozmiaru 48 na 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
moje sniadanie to 2 jablka 2 selerki naciowe i 2 kromki chleba z nutela i kawka ze smietanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszytskim!!!! osa nie zniechecaj sie.. pamieta o tym że istnieje coś akiego jak wahania wody w organizźmie ... szczególnie u nas kobiet... eh... ja tez teraz to na wage nawet nie wchodze bo zbliza mi sie okras @ a moje ciało zawsze zatrzymuje wode tak tydzien przed..ic zasami moge miec nawet +3 kg na wadze!!!! masakra co???? ale to tylko woda... tylko najgorsze ze przed samym @ wygladam na mega spuchnięta... nie nawidze tego!!!! bleee... ale co zroic... po @ waga wraca do normy.. no i u kobiet w czasie owulacji tez sa wahania wody... moze wlasnie jestes w takim okresie osa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veacia- jeszcze sie nie zniechecam narazie :) Bede 3 tydz. na diecie i nawet jest fajnie :) Ja jestem doslownie 2 dzien po okresie... ... zobaczymy jak to dalej bedzie. Dzis na kolacje chyba wypije koktajl proteinowy ... Dzis na sniadanie buleczka z miodem i nutella a do tego mandarynka i herbatka ;) Laleczka- zaczernij sie i do dziela ... :) Coraz wiecej nas...trza rozkrecic ta impreze :) Tak szczerze mowiac to waga za duzo nie spadla ale tak mi sie wydaje ze sadelko sie zmniejsza... brzuszek taki plasciejszy :) chyba zaczne sie mierzyc bo czasami kg nie leca ale cm tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, jak się forum rozrasta, super :) :) Ja też witam wszystkie Panie, starsze i nowe !!! Osa, u mnie też jest dokładnie taka średnia chudnięcia na tydzień - 0,8kg. Wiem jak się czujesz, bo jak przeszłam w niedzielę, jak po sobocie waga skoczyła o 1kg do góry. Najgorsze jest to, że wcale się nie obżerałam...! Żebym chociaż poużywała sobie, podjadła, rzuciła na cukierki... a okazji było.... śliweczki w czekoladzie stały przede mną na stole u znajomych.... i racuchy... a ja nic!!! A i tak waga podskoczyła. Może to kwestia późniejszego chodzenia spać, innego sposobu spędzania czasu... no jednym słowem rozregulowania organizmu, który reaguje zatrzymaniem wody??? W każdym razie nie daję się (chociaż z bólem) i idę dalej, a dziś już spadło 0,4. Ty też się trzymaj, mamy jeszcze trochę czasu do lata :) :) :) Beacia, może Ty masz rację, że to trzeba dużo więcej jeść??? Sprawdzę to na sobie w tym tygodniu, dołożę trochę węgli na śniadanie i obiad. Tara, ja też polecam kijki, dodatkowo oszczędzają kolana (np. w stosunku do zwykłego marszu). Sama miała takie problemy, a kijki były ok. I to przyjemny sport :) :) :) Teraz często biorę pieska, więc nie mogę kijkować...... Nowe dziewczynki, życzę szybkich spadków, bez głodu i wielkich wyrzeczeń :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia- mam nadzieje ze ten maljy spadek to chwilowy ja od pon do sr. -nie mialam zadnego spadku... mialam @ Ja bym cchciala do lata ja spasc do 65 a reszte potem pomalu... Mam slub we wrzesniu :) i to jeden z wielu powodow czemu chce ladnie wygladac :) I Lammia tak jak mowisz czlowiek siedzi i sie zrzyna patrzac jak inni wpitalaja cukierki, czekoladki czy tak jak pisalas sliwki w czekoladzie (tez mam w domu) i co? i waga idzie w gore.....eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×