Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..ona

mój facet mnie nie zadowala

Polecane posty

Gość myslllllle
ty chyba zartujesz?????mi to sie w glowie nie miesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
ja sie masturbuje ale on nigdy wprost nie zapytal wiec nie musialam o tym mowic niewiem nie chce tak trwac wiecznie, czasem nawet zastanawiam sie ze moze jego czlonek jest za maly ale jak na niego patrze to zmieniam zdanie...jest w sam raz i niewiem dlaczego nie dochodze on czuje ze to on mnie nie zadowala ja czuje ze to ja jestem jakas kiepska i kolo sie zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ciesz sie ze w ogole
ona podobno orgazm pochowoy kobiety przezywaja dopiero po urodzeniu 1 dziecka i po 30, alboi i po 40.... 90% z nas dochodzi tylko poprzez stylumacje lechtaczki, przeciez po to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde oczy bola
sam orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ciesz sie ze w ogole
moze czarne nie maja takich problwmow? wszysktie dochodza :D tylko czekac prawiczka i kropki jak zacznie sie wypowiadac o uzytkowniu wibratorow przez "kaplanki grzechu" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja mam
tak tak prawiczek dal by mi niezy wyklad hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ciesz sie ze w ogole
o tobie tez dal? ;)) ja po prostu uwielbima czytac ciagle to samo, o dziewciach i analu :] tak jakby kazda z nas miala sie bac, ze u niego juz nie mamy szasny ;P i jakby to naprawde kogos ineteresowalo co on robi ze swoim wackiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja mam
a tak w ogole ja mam 31 lat urodzilam dziecko i du...jakos tylko te 3 orgazmy byly i nic wiecej.moze musze poczekac do 40dziestki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
Cholender powiem wam że kusi mnie zakup wibratora, ale mam takie poczucie że to by było jakby zdradą wobec niego (mojego M.)...absurdalnie tak bym to czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ciesz sie ze w ogole
on ja mam--> ech pomysl podobno dopiero po 40 u kobiety zaczyna sie szalenstwo ;P czekam na to z utesknieniem, a przedemna jesxcze dluga droga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
taaaaa, gorzej jak facetowi w tym samym czasie minie szaleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ciesz sie ze w ogole
oj moze wtedy zrozumei co wyprawial 10 lat wczesniej ;P nie popuszczac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slackerbitch
Ja mam orgazmy znacznie częściej sama ze sobą, niż z moim facetem. On ma dobre chęci, ale dla niego gra wstęna=minetka i nic poza tym, nawet mojej szyi nie dotknie. Przecież jak się zabiera do rzeczy, to ja w ogóle nie jestem gotowa. Prawdę powiedziawszy, ja też zwykle marzę, żeby już wreszcie skończył... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam rozumiec lesbijki...
w konca ktoz wie lepiej co czuje niedopieszczona kobieta niz inna kobieta? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja mam
z tym wibratorem to racja...sam mi kupil przy nim sie bawilam ale potem przyznal sie ,ze myslal tak jakbym go zdradzala i schowalismy go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
Cóż, ja tam bym chętnie spróbowała z kobietą ale znów wyrzuty sumienia wobec niego....cholera ja nawet jak sama sobie dogadzam to się zastanawiam czy powinnam bez niego :/ wpadam w jakąś paranoję chyba z braku orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol dziewczyny
czy wy nie przesadzacie? skoro wasz facet jest zazdrosy o wibrator to znaczy ze naprawde musi miec niezly kompleks .... widocznie zdaja sobie sprawe wasi faceci ze was niezadowalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
Mój nie jest zazdrosny bo nie mam wibratora i nie mówiłam mu że mnie to kusi. Sama bym się czuła zdrajczynią gdybym kupiła sobie wibratora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol dziewczyny
ale jak mozesz sie czuc zdrajczynia? nie uzywasz wibratora ZAMIAST seksu z facetem, tylko wtedy gdy np go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
NO wiem że to śmieszne. Cholender naprawdę mam takie odczucia nawet jak sama sobie robię dobrze przy filmie. Idiotyczne ale co poradzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illli
WIesz może chodzi o to, że używam tych.."innych metod" dlatego, że tylko wtedy mogę być zaspokojona, bo z nim mimo że on bardzo się troszczy o moje spełnienie, to i tak nie umiem dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol dziewczyny
ale pomysl, dzieki temu nauczysz sie przezywac orgazmy, latwiej bedziesz do nich dochodzic a poza tym dowiesz sie co ci sprawia najwieksza przyjemnosc, w jaki spsob jak szybko itd. potem bedziesz mogla nauczyc tego swojego partnera. faceci niestety nie maja do nas instrukcji obslugi, my nie mamy do siebie rowniez ;) kobiety zaczynaja metoda prob i bledow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facte
nie rób problemu że dochodzisz podczas stymulacji łechtaczki tak dochodzi większość kobiet Twój facet jest niedouczony w tym względzie i tylko ciebie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
nie robie problemu ze dochodze podczas stymulacji lechtaczki tylko robie problem ze nie moge dojsc przy penetracji....kochamy sie slysze jak jemu jest dobrze, jak dochodzi a dla mnie jednyna przyjemnoscia jest to ze jestesmy blisko bo nie czuje kompletnie nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowapani
oj z kąd ja to znam dziewczyny jestem juz 8 lat po ślubie a mój facet to nie potrafi mnie zaspokoić marze o zdradzie tak na jeden dzien przezyc orgie z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
dowiedzialam sie przed chwila, ze moj facet to GAY zobaczyla go moja kolerzanka jak chodzil w parku z jakims klijentem! Chyba mam odpowiedz na moj problem..;-( HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
przyjmuje karzda pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexydidlo
a ile te wasze stosunki trawaja, co macie na mysli ze szybko dochodzi? dla mnie szybko to 10 min, jak sie ma wiecej czasu do do godziny dociagam:D choc pozniej padam jak kloda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexydidlo
malinowapani - orgia to stosunek wiecej niz z jednym partnerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×