Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..ona

mój facet mnie nie zadowala

Polecane posty

Gość sexydidlo
wiec ile trwa waszym zdaniem to "szybkie dojscie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra13
dla mnie szybko to brak gry wstepnej jakies 8 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
oczywiscie wczesniej jakis szczeniak sie pode mnie podzszyl nie potrzebuje zadnych propozycji od innych panow co znaczy szybko? nie moge nazekaz na gre wstepna bo ta czasem trwa nawet ok godziny..wiec jest super, moj partner poswieca mi duzo czasu, jest seks oralny itd. a sama penetracja? wchodzi i no niewiem...3 minuty max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona
takze ogolnie bomba..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszczarowana
Mam problem jestem z moim chłopakiem od13miesiecy kochamy sie czesto ale mój chłopak gdy osiaga orgazm traci zainteresowanie zebym ja tez mogła go osiagnoc co mam zrobic trudno jest mi otym mu powiedziec POMUSZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolciaS
Hej mam 19 lat i jestem ze swoim chlopakiem jakieś 4 miesiące kochamy się i prowadzimy życie seksualne ale ja oczywiście mam z tym problem ponieważ gdy się kochamy on dochodzi a ja jakoś nie i nie wiem co jest tego powodem .Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć co jest tego przyczyną? PROSZĘ O POMOC JEŚLI KTOŚ WIE CO JEST TEGO PRZYCZYNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie co mowi
jezeli ma cie problemy z dlugoscia seksu to wprowadzcie inna gre wstepna mianowicie jesli twoj facet szybko dochodzi to na samym poczatku zabaw sie z nim zrob mu loda tak zeby doszedl odczkaj 10-15 minut zabaw sie z nim lub on toba wprodzcie do lozka kostki lodu i pieszczoty a potem zabierzcie sie za seks orgazm masz gwarantowany i dlugosc waszego seksu sie wydluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny ;p
ja mam 19 lat moja dziewczyna jest nie co starsza. mam problem bo bardzo szybko dochodze mysle nad tym zeby zglosic sie do odpowiedniego specjalisty ale nie wiem. musze bardzo szczerze porozmawiac z moja dziewczyna tylko jak zawsze sie jej pytalem o cokolwiek on zmienila temat i nie wiem jak mam do tego podejsc. a w ogole to czy moze byc szczesliwy zwiazek bez doobrego seksu ? jesli mozecie bo widze ze juz sie rozpisalyscie to ondpowiedzcie mi :) z gory dzieki. jest mi zle ztym ze nie zadawalam mojej Kobiety i zrobie wsyztsko zeby to zmienic a i mysle ze nasz kontakt by sie poprawil :) czy to nie ma znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny ;p
wogole to jestem malo doswiadczony ona troche bardziej. kurcze nie wiem w ogole jak mam to ugryzc. prosze was o pomoc zeby bylo dobrze hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniaj mnie
Ja jestem ze swoim 8 lat i nigdy nie doszlam z nim ale to kwestia jego egoizmu dla niego liczy sie jego przyjemnosc znalazlam metode na to... Niby to nie moralne i wgl ale ja tez chce czerpac z seksu przyjemnosc wiec zaczelam kochac sie z przyjacielem. Oczywiscie maz nic nie wie ale kiedy idziemy do lozka mysle o tym jak dobrze bylo mi z... I przynajmniej latwiej jest mi zniesc fakt że maz mysli tylko o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
To po co jestes z obecnym facetem?? Zwiaz się z przyjacielem i z nim uprawiaj seks legalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoizm jest wtedy kiedy kobieta wymaga od faceta, żeby się nią zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecz1230
Jestem facetem w dość poważnym wieku lecz nie przypominam sobie by moje partnerki musiały narzekać na sex . teraz jestem wdowcem od 8 lat mam partnerkę co tak jak wy panie miała problem z orgazmem , nie wiedziała co to znaczy miec orgazm, dzisiaj w sypialni jest kocicą nauczyłem ją takich technik że dziewczyna dopiero teraz odżyła . Dostała tyle energii że jest wulkanem . Co znaczy dobry i udany sex . Warunek nie można krępować się przed partnerem (ką) i naprawdę szczera rozmowa co oczekujesz od partnera , jakie masz fantazje seksualne po prostu wszystko . No może mam ułatwioną sprawę gdyż natura dała mi dość pokaźnych rozmiarów penisa 23 w pełnym wzwodzie no i dość gruby, chodź i nie każda z pan jak pamiętam z przeszłości nie zdecydowała się zobaczywszy jaki on jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak 23 jak każdy tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierzone od kości ogonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiecz1230
Nie rozumiem wypowiedzi krytykując mnie za podanie rozmiaru penisa ,wiem ze to ułomnośc lecz tego nie zmienię .Kazdy rodzi się z jakims niedoskonalym wygladem lecz trzeba to zaakceptowac ,niema co się obrażać .A paniom życzę wytrwalosci w uczeniu facetów ze wy tez macie prawo do rozkoszy cielesnej nie tylko oni. W wiekszosc***aństw arabskich jest tak ze kobiety są po to by dać przyjemność tylko facetowi, może wasi panowie chcą by i u nas tak bylo.No teraz znajac rodaków zaczną leciec na mnie przekleństwa ,panowie do dzieła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Również nie trafiłam z życiem erotycznym u męża kompletna klapa, dlatego znalazłam inne rozwiązanie, trafiłam swego czasu wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina: http://www.pandlapani.szczecin.pl , po dłuższym zastanowieniu, pisaniu maili, zdecydowałam się na spotkania, wiem, że jest to kwestia podejścia, ale poleciłabym go takiej osobie, która chciałaby spróbować, dyskretnie, bez pośpiechu. Jak mąż ciapa to można się poratować na boku chociaż. Sama byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan dla pani zmiasta Psia Kupa
Te, pan dla pani z miasta Szczecin - przestań się reklamować niemal w każdym wątku tego forum. Twe wypowiedzi są coraz bardziej żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDziula13
Mój mężczyzna też nie daje mi w łóżku tego czego bym chciała. Nawet nie wiem czy interesuje się tym co ja lubię. Odbieram to i jego egoizm. Jest to przykre a tym bardziej gdy przychodzą napięcia seksualne. I w sumie odbieram tez to , że on chyba nie ma nawet chęci się za to zabierać. ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jacek
Ma Dziula 13 Zaspokojenie poprzez masturbację jest dobre lecz jako zastępstwo , brak chwilowo partnera , choroba , lecz nie na stałe , nawet sztuczny penis to nie załatwi.Poszukaj lecz bardzo mądrze i mądrego faceta który zna się i jest dyskretny a nie gadułą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDziula13
Nie , bo postanowiłam z nim o tym porozmawiać. Powiedziałam mu co jest grane , zrozumiał mnie i teraz jest juz okk. A masturbacja to u mnie rzadkość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś suplement dla kobiet ???? ja miałam podobny problem i znajoma poleciała mi erofem kupiłam go w sklepie internetowym w zaufaniu.pl . Mi pomógł i to bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego watku wynika jedno: WIEKSZOSC facetow, przytlaczajaca wiekszosc, jest BEZNADZIEJNA w lozku. Wspolczuje wam ,dziewczyny. Nie ma sie co dziwic, ze potem wiekszosc kobiet ciagle boli glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwód
Dlaczego mówicie, że mężowie was nie doprowadzają na szczyt? Małżeństwo polega na wzajemnym zrozumieniu i otwartości . Jak nie powiesz facetowi, że ma cię stymulować tu i ówdzie, to biedak może się sam nie domyślić. Szczera rozmowa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
hmm, wyglada na to, ze wszystkie udajecie orgazmy, jak ma facet was zadowolic, jak dostaje falszywe sygnaly, on biedak mysli ze lize ten guziczek co trzeba, a prawda jest taka ze potrzeba stymulowac inne miejsce albo gadac do ucha cos sprosnego, moja partnerka lubi jak jej mowie ze jest zdzira, i ze wyobrazam sobie jak trzepala kutasa innemu facetowi, a ja lize jej cipę z przodu wkladajac glowe od strony pepka, a nie od strony stóp, widac ze od tej strony lepiej odczuwa lizanie, i szybko dochodzi, ja lubie czekac z wytryskiem po jej orgazmie , bo jej orgazm doprowadza mnie do podniecenia i mojego wytrysku, czesto sie zdarza ze nie wkladam jej czlonka wcale do pochwy, bo na orgazmie lechataczkowym jest juz zaspokojona, wtedy robi mi dobrze ustami lubręka bo ja i tak jestem jej jękami mocno podniecony - dziewczyny musicie wyszeptac chlopakom co was rajcuje bo jak sami nie wpadna na trop przez przypadek to te wasze zmylki z falszywymi orgazmami donikad was nie zaprowadza bo wskazujecie mylna drogę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
niby wypowiedzialem sie jako ekspert, ale tez mam watpliwosci czy partnerka nie udaje orgazmu, no bo ja chetnie kochalbym sie z nia dwa razy dziennie i w roznych miejscach, na dworze, w samochodzie na pralce, na krzeselku, a jej wystarczy tylko w tej pozycji i to praktycznie raz na tydzien, dla mnie to stanowczo za malo, tym bardziej ze jej nie zdradzam, jakis dziwnie pomieszany ten swiat, a otworzyc tez sie nie chce, mowi ze sie wstydzi, ze jej jest super i ze ja przeciez wiem co ja kreci, to dlaczego jej wystarczy raz na tydzien - chyba musze jej az tak dobrze nie zaspokajac bo wtedy chyba chcialaby jeszcze i jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basstion
Heyka hmm. Powiem wam tak niech zaczną masturbować się dość często cały problem jest w tym ze skupiają się na waszych ciałach itd. podniecają się myślami i dotykiem kolejno wasz czas na grę wstępną pobudza ich na tyle ze nawet wystarczy samo wejście . gumka przedłużające stosunek działa ale troszkę inaczej musicie to zrobić nawet same załóżcie i doprowadźcie go ręką wtedy niech odpocznie i zacznijcie grę wstępną jeśli nie będzie chciał wstać członek dla was plus bo wyrównają się szanse pamiętajcie jednak ze są różni faceci i jest to zmienne jedni mają problem bo ile razy wstanie tyle dojdzie po sekundzie a drugiemu po prostu już nie wstanie temu 1 praktyka czyni mistrza a 2 większy odstęp pomiędzy masturbacją a sexem mógł bym opisywać wiele przypadków tylko kto to będzie czytał życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze bedac 25 letnim prawiczkiem mam bardziej udane zycie erotyczne niz wy uprawiajacy seks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×