Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowanaaaaaa

co na poprawe jakosci nasienia ??

Polecane posty

Gość raszmonna
Na jakość nasienie i *****iwość plemników bardzo dobrze wpływa kwas foliowy. Udowodniono, że u palaczy plemniki są mniej *****iwe, co utrudnia zapłodnienie, a więc suplementacja folikiem jest tu jak najbardziej wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest aktywny (chodzi na siłownię). Więc jedynie co musiał zmienić to noszenie luźnej bielizny, zdrowsza dieta, witaminki i owoce, no i navitin (ma super skład, więc nawet nie pilnując diety, nasienie powinno się polepszyć). Nam pomógł ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje starania się o dzidziusia to: Oboje: zbilansowana dieta (ułożona przez dietetyka), ćwiczenia 3 razy w tygodniu, zero alkoholu u mnie, mąż symbolicznie i rzadko Ja: kwas foliowy, witaminy Mąż: Navitin Starliśmy się 1 rok i 4 miesiące, 5 miesięcy bez niczego, pozostałe z suplementami i ze stosowaniem diety. Udało się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o takie suplementy typowe dla mężczyzn to mysle ze zdecydowanie można własnie zacząć przyjmowac dokladnie takie http://www.manforte.pl/ Bogactwo składników w jednej tabletce mówi tutaj tez samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androman - efekt już po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony

Ja jestem po dwumiesięcznej kuracji Superman z czego jestem zadowolony. Dzidziusia jeszcze nie ma ale poprawa nasienia na duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×