Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowanaaaaaa

co na poprawe jakosci nasienia ??

Polecane posty

Gość lennkowska
Gdzie kupujesz ten suplement ? Mysle ze przydałby sie własnie ten mojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia2801
Witam od 2 lat staramy sie o bobaska ,powoli jestem skłonna iść na in Vitro ,ja mam wszystko ok zdrowa ,natomiast mąż ma zbyt mało plemników ,co możecie poradzić ,co może zrobić żeby wzmocnić plemniki ,dodam że pali ,i ćwiczy na silowni i bierze te sterydy i inne używki na siłownie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o kontakt e_lina@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proFertil + androvit ! polecam u nas po 5 latach starania i wypróbowania naprawdę wielu suplementów udało się w 2 cyklu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia 2801 mam podobny problem, przede wszystkim musi odstawic sterydy i to na dlugo, tzn do czasu zajscia w ciąze. dopiero 3 mce po odstawieniu sterydow zacznie powoli produkowac mala ilosc plemnikow. radze brac sele, cynk, wit c , kwas foliowy i wit a+e, dodatkowo jakis specyfik na poprawe dodatkowo. trzymam kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobry ekstrakt z kordycepsu, stosowany był przez ponad 8 msc i pomógł:) Ekstrakt dostaliśmy od znajomego z Japonii Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do odsprzedania 40 tabletek preparatu ProFertil, możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka. data ważności 09.2015 koszt 100zł plus ew. koszty dostawy micro2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzma
Kwas foliowy także dobrze wpływa na jakość nasienia to warto podsunąć mężczyźnie jakiś folik, bo zwiększa też liczbę prawidłowych plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz slysze o regeneracji spermy po dwoch dniach od spozycia, sperma jest produkowana na biezaco bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego męża z kolei poskutkował Promen, po 2 miesiącach odkąd wziął się za siebie i zaczął zażywać ten suplement diety zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć dziwny tytuł. Dlaczego kobieta czuje sie upokorzona. Przecież wiadomo ze robi to on i dla niej i dla siebie. Dlatego własnei powinna sie cieszyc. Mój mąż teraz podczas starań o dziecko teraz przyjmuje ManForte i absolutnie sie ciesze ze w takim sposób nam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prenatal pro-baby. Sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze wzrasta taka świadomość wsród naszych mężczyzn ze powinni przyjmowac suplementy. To bardzo dobrze,w iec koniecznie podsuńcie im Erekton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszen
Co sądzicie o tym suplemencie diety Erekton? Sprawdza sie? Działa? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy sprawdzony ManForte. Ma bardzo dobry skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi i o mojego męża to tez zgadzam sie z Wami. Erekton jest numerem jeden. Próbowalismy wszystkiego tego co wymieniasz tez i zero ! A tu od niemal pierwszej tabletki i dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juntek
dobrym sposobem na poprawe potencji jest Erekton, mogę osobiscie polecic bo stosuje systematycznie od 2 m-scy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredkaxx
ten Erekton to faktycznie skuteczny, moj facet bierze od paru miesiecy i widze poprawe i to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaax
Co powiecie o tym erektonie? Skuteczny? Bo chce mężowi kupic, szukam wlaśnie takich naturalnych srodkow zeby byly bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudda
W temacie jest poprawa nasienia, wiec uważam ze warto włączyć folik do diety mężczyzny i podawać mu też jak najwięcej zielonych warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erektonu nie próbowaliśmy, tylko Manforte. Dobrze się sprawdził. W składzie ma larginine, selen, cynk. Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak czytam wasze wypowiedzi i jakoś się pocieszam, że nie jesteśmy sami.... Ja piję od paru miesięcy Inofem (mam pcos) i dodatkowo teraz chyba spróbujemy z mężem dołożyć Profertil. Zamówiłam tutaj http://www.profertil.pl/pl/zamow-on-line-promocja-cenowa,10063 bo u mnie w mieście oczywiście w aptekach dramat.... jak pytam o suplementy na poprawę jakości nasienia to farmaceutka robi wielkie oczy..... Powiem Wam dziewczyny, że nie wiem już jak dotrzeć do tego mojego faceta. Niby jesteśmy dorośli i on też chce mieć dzidziusia, ale jak wchodzimy na temat zrobienia badań to gotuje sie w nim wszystko i kończy się awanturą:( Jakich argumentów użyć? jak go przekonać że trzeba się zdiagnozować zbadać i ewentualnie wyleczyć??? Przecież można sobie pomóc:( Ja to latam do gina jak szalona a ten tto do lekarza idzie dopiero jak ma halucynacje od gorączki :( bosz.... że też mi się taki mąż trafił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
U nas też starania o dzidzie idą bardzo kiepsko. Mąż wczoraj był u lekarza i ten kazał mu kupić profertil. Niestety w naszej aptece nie ma tego leku i w poniedziałek mąż będzie musiał szukać go gdzie indziej. Z tego co wiem ten lek jest bardzo skuteczny ale trzeba go brać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikusia to kiedy ten twoj maz jedzie na badania w poniedzialek czy juz byl? jak juz robisz durna reklame, niewiadomo jakiego leku to musisz zadbac o szczegoly jak mnie smiesza takie durne reklamy, niby porady, ktos wam placi za te wypociny na zerowym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz 38
Witam! Od jakiegoś czasu staramy sie z żoną o bobaska. Ja jestem już po 2 badaniach nasienia i wiem że mam złą morfologię i zła budowę plemnika. Włączyłem do diety folik, androvit, selen, żelazo, omega 3- staram się brać codziennie. wyłączyłem białe pieczywo, jem więcej nabiału, wyłączyłem fast food, jem mniej smażonych rzeczy, ogólnie włączyłem tryb zdrowego odżywania, poza tym zrezygnowałem z kawy na rzecz herbaty, nie nadużywam alkoholu. Bardzo proszę o porady jak zwiększyć ilość nasienia i poprawić jego morfologię? Żona wybiera się na badanie: drożność jajników, i morfologię. Po tych badaniach idziemy wspólnie do jej G na konsultację i wskazówki do leczenia. Zauważyłem, że dużo z WAS poleca jakieś suplementy, czy któryś z nich jest godny 100% polecenia bez wyrzucania kasy w błoto? Wiem że 3 miesiące zażywania to wymóg by był jakiś efekt ( czy 1-2 dniowa przerwa ma jakiś wpływ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczela82
mój mąż przyjmował Profertil i za 4 cyklem po 3 latach prób w końcu się udało :) jest to jeden z droższych specyfików, ale jak widać na wielu przykładach - skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkaa
Wiele preparatów tutaj napisanych jest po prostu słaba . Czemu ? Skład maja bardzo fajny ale niestety wchlanialnosc szczególnie gdy mówimy o wit.C jest niewielka , w postaci syntetycznej w drazetkach . Trzeba Niestety duzo tego brać .ale ! Na szczęście niektóre firmy oferuja wit c lewoskrętna ( proszę sobie poczytać ) z koncentratu roślinnego ( fenomen to owoc Acerola 1 owoc to odpowiednik 1 kg cytryn ) .przyswajalnosc rzędu 90 % przy 7% przyswajalności wit c syntetycznej. Ja mojemu mężowi podaje wit.c + kolagen w kapsułkach . Cały proces płodnośći zaczyna sie od odpowiedniej budowy białek w organizmie za który odpowiedzialny jest kolagen etc kupiłam suplementy od firmy perfect-coll , którzy maja produkcje u nas w trojmiescie w Gdyni , wiec firma racźej sprawdzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle łykanie jakiś suplementów diety bez przeprowadzenia szczegółowych badań, jak się ma jakiś problem moim zdaniem mija się z celem. Ja sama leczę się w dra putowskiego w ab ovo – to jest klinika leczenia niepłodności w lublinie. Rozmawiałam z nim na ten temat. Trzeba zrobić badanie, które wskaże, w jakiej jakości są męskie plemniki. A co na poprawę – zacząć trzeba od gruntownej zmiany stylu życia – tak zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój M brał proxeed plus oraz clo. Kuracja przyniosła rezultaty po 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie na pewno tutaj liczy sie też to aby nasi męzowie przyjmowali odpowiednie suplementy. Ja polecam ManForte. Na pewno bedą zdecydowanie zdrowsi i pełni wigoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×