Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika2023

Gdzie kupię we Wrocławiu stanik 30E 65E/eur 65G, poniżej 100 zł?

Polecane posty

Gość weronika2023

Nigdzie nie mogę znaleźć staników w tym rozmiarze? We większości sklepów dziwnie na mnie patrzą kiedy pytam o 30E. Mieszkam we Wrocławiu i byłam w sklepie brafiterskim Mila, jednak tam ceny sięgają grubo ponad 200 zł, na co kompletnie mnie nie stać. Znacie może jakieś dobre firmy/ sklepy we Wrocławiu, które oferują ten rozmiar (wolałbym nie kupować w internecie)? Będę wdzięczna za wszelką pomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu oprócz Milli niestety nic nie ma :( Ale np w internetowej Dopasowanej są staniki zaczynające się od ok. 70 zł, tanio jest też na Brastopie. A na Lobby jest sporo wrocławianek, są zloty, więc może znajdziesz kogoś z podobnymi wymiarami do pomierzenia na start: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=93393555 I możesz polować np. na ebauy, jeśli mniej więcej wiesz w jaki rozmiar i markę celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika2023
Dziękuję bardzo! Do tej pory nosiłam staniki Samanty 70D, niestety, tak jak ktoś już tu na forum pisał, strasznie szybko ulegają rozciągnięciu. Zdecydowanie lepiej spisywałoby się 30E (moje wymiary to 90/73) i tu zaczął się problem. Może jednak skusze się na zakup internetowy. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×