Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Ike , pisze to zeby go wkurzyc :P oczywiscie pewnosci nie masz nigdy ... podpuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona masz dowody? jak masz to ok ja nie masz- to przypuszczaj ale nie pisz na pewniaka za często wiele osób twierdziło, że gdzieś tam ja pisze na pomarańczowo- dlatego jestem przeciwna takim rzeczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony ? ktoz moglby palac do mnie az taka niechecia? nawet mnie pomyslow brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz kogoś wkurzyć ? chcesz potwierdzić jego zdanie o swojej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zeby sie odemnie odwalil ... mam go dosyc - to jak wrzod na tylku :O a jego ocena o mnie? czy naprawde musimy dyskutowac na taki oczywisty temat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że ludzie potrafią być ze sobą szczerzy. I np. potrafic powiedzieć wprost, jeśli coś nie pasuje i ponieść za to odpowiedzialność miast czynić aluzje, z których można się w każdej chwili wykpić... " Już nawet abstrahując od przyjaźni, wymagałby tego zwykły kręgosłup moralny, o którym tak się rozwodzi w swoich obszernych postach. No ale najciemniej pod latarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie :classic_cool: własnie nie wiem co mam ubrać ,czy małą czarną,czy spodnie i bluzkę z dekoltem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami, czyli odwyk przysłużył się Twemu życiu uczuciowemu. :classic_cool: Gdyby Wam się udało, będę sobie jeszcze bardziej pluła w twarz, że wiele lat temu nie dałam szansy takiemu jednemu młodzieńcowi, który lubił szanty (na przykład). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co to za twór???? sami- małą czarną zawsze i wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu nie kucharz prosił o skasowanie kuchni coz jego topik jego sprawa jak zielona kasowała topik takiego zamieszania nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post o śmieciach i żebrakach to gdzieś teraz stworzył? Bo ja nie pamiętam dokładnie, a ostatnia szansa, żeby przeczytać jeszcze jeden wykład o etyce. :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie kasują ?:O I ONi są normalni z dystansem:O Lusia dałam Mu szansę a przede wszystkim sobie,mam nadzieje ze sie zakocham,bo jak nie to znowu bede szaleć jak kiedyś :O:( a chce sie ustatkować w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że jak się bardzo postarają to zniknie i nasz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim jest justyn k????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam jest szansa że moderacja i nas zapyta czy aby na pewno na pewno wtedy chórem krzykniemy, że nie i że to nie nasza wina i że rączki mamy czyste ostatecznie każdy ma prawo sam decydować o swojej spokojnej starości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak - przyparty do muru - zgrywa sie na ofiare :P nawet ja uronilam lezke :P ale juz otarlam :D Calus ! paluszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu :D ja niestety znam reakcję moderacji na kucharzowe manewry więc obawiam, sie że jak zwykle mu się "upiecze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, w tym sensie, po zastanowieniu, też mi jest przykro. W wcześniejszym poście myślałam o tym, że nie dałabym się w tej sytuacji wmanewrować w poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś a mi było szkoda sami, kiedy została wyeksmitowana w kolejke pod mięsny, tylko za to że taka była szkoda mi było zielonej i rev, które zapłaciły wysoka cenę za to że rozmawiają ze mną szkoda mi wielu autorów topików, którzy sa naprawdę napadani i bluzgani- i kasują przez to tematy i żaden pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje- co najwyżej z obowiązku skasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu z całym szacunkiem dla moderacji- ale myslę , że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osmieszył sie wczoraj wiec kasuje temat zwalając na Nas żałosne i smutne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na macierzyńskim niestety kiedyś była taka poda, że wchodziły pomarańcze i bluzgały na mamuski naprawdę rozwalając topik nie na zasadzie że ktoś wchodził i sobie pisał a był nowy albo niechciany normalne bluzgi i dokuczanie- i co ile dziewczyn pozamykało topiki? kucharz jest dorosły- zgłosil usunięcie- to chyba sprawę przemyślał dla mnie to kolejne zagranie:O " niby proszę o zamknięcie topiku, ale tak naprawdę to się chce poskarżyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie caly czas osmieszal :) tam bylo tyle fajnych ludzi - wszystkie pouciekaly :P a ja sie ciesze ze tak sie skonczylo - lepsza najgorsza prawda niz takie mydlenie oczu :O Rev dziwnym trafem bardzo aktywna sie zrobila - po tym jak napisalam ze to wczoraj to byly tylko durne zarty z mojej strony :P a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś jego sprawa i jego wola mnie jak wykasowano z kuchni- to wszystko odbyło się mailowo za plecami- nikt mi nie dał nawet szansy obrony mogłam wypowiedzieć się........po fakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×