Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Ja też chcę umrzeć we śnie
To pewne. Psełdo, a na łożu śmierci mi wybaczysz, "jako i my odpuszczamy naszym winowajcom"? ;-) (To taki mój mały aneks, nie mogłam się powstrzymać) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zwykle
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień__ dobry.
Ale nie zagadnienie istnienia bądź nieistnienia Boga jest najbardziej fascynujące. Jedni się upierają, że Pan Bóg istnieje, inny twierdzą, że nie istnieje a ani jedni, ani drudzy nie są w stanie przedstawić dowodów uzasadniających ich przekonanie. :-) Dla mnie znacznie ciekawszym zagadnieniem jest zmartwychwstanie Chrystusa. "Bo jeśli Chrystus nie zmartwychwstał - pisze Szaweł z Tarsu zwany Pawłem - to próżna jest nasza wiara i próżne jest nasze nauczanie. O tym, że Chrystus w ogóle istniał już się nie dyskutuje. O tym, że umarł także. Rzeczą zaś, którą trudno jest zignorować jest to, czy rzeczywiście powstał z martwych po śmierci. Każdy myślący człowiek musi postawić sobie pytanie i znaleźć na nią odpowiedź - zmartwychwstał, czy nie? Czy mamy do czynienia z absolutnie niezwykłym faktem zwycięstwa nad śmiercią, czy raczej z faktem kompletnej ułudy, której się daje ponosić niemal półtora miliarda ludzi na świecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę umrzeć we śnie
A dlaczego jogini są w stanie przeżyć przez miesiąc w skrzyni zakopanej pod ziemią, bez dostępu czegokolwiek, łącznie z powietrzem? Wiele takich eksperymentów się udało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę umrzeć we śnie
Sami, to też, ale może jednocześnie są to jednak jacyś wybrańcy Boga? Bo jak zachować funkcje życiowe w takich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w wybrańców Boga do takich ekstremalnych rzeczy jak opisałaś trzeba sie przygotować.Wcześniej nie jeść nie pić ,wierzyć że sie uda itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę .../LzW
" bo wiara czyni cuda i chęć życia " Też prawda, podobno wystarczy ilość taka, jak ziarnko gorczycy ... :) PS. Mnie oczywiście też przykro, Sami. Jedyna pociecha, że się nie męczyła i nie zostawiła małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcę .../LzW
Albo takie np. operacje bez skalpela, przekłuwanie ciała bez krwi przez szamanów, a podobno i Kaszpirowski uzdrawiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wstyd to kraść i z siuraczka spaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo sex on-line w wykonaniu iftar!! opowiadaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ike🌼 gorączka spadła ,byłam w rynku na spacerze a teraz jestem głodna:O Jak syn--podobało Mu sie na kolonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koloniach tak sobie u prababci na wsi super jestem piekielnie zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezą niewyspaniem i podróżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt że balowałaś:D młody dziś wraca a wiec skończy mi sie luz bluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie baluję ale ponieważ byli też zaproszeni moi teściowie nie wypadało, żebysmy z nimi nie siedzieli i siedzieliśmy do 2 w nocy ja spędziłam ten czas na zaglądaniu - czy mała śpi- bo oczywiście wszyscy byli pod humorkiem więc byli dość głośni nie cierpię takich spędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubie mnie czeka pogrzeb i stypa. Zbierze sie rodzina ,która znam w większości ze zdjęc.Obgadywanie ,zadawanie durnowatych pytań typu '''rozwiedliście się,oj a dlaczego'':O ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię.... no nic to ide odpoczywać będę może wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby wreszcie długo oczekiwany sezon ogórkowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie sezon
ludzie maja dosyc pierdolenia z toba glupot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dość pierdolenia,ale mam też inne zajęcia ike🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zajęcia ważniejsze niż kafeteria??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty----już nie bede mieć dzieci,chyba że mój facet bedzie miał własne:) pogoda to powód mojego bólu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×