Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość lepiej retro podjeżdzać z Kuch
arzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ja sama lepiej wiem, czym mam podjeżdżać retro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myśmy już o nim rozmawiały bardzo dużo :O ostatni raz w Kuchni, pamietasz? ja tam wymieniać imienia Komika się nie boję, i moge o nim gadać, czemu nie tylko że naprawdę liczyłam że tamta nasza rozmowa wyjasni wszystko, i że więcej nie będziemy się Komikiem prały po łbach ani Kucharzem zresztą też niech sobie faceci żyją w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro to co proponujesz w zastępstwie do prania? szczerze powiedziawszy wolę siępbrać fajnymi osobowościami niż bezpańskimi penisami np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Kto to jest komik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Zmusiłyście mnie do myślenia i zastanawiania się, a raczej staram się tego unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia to nie moja wina to retro zaczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, Ike przez sekunde -jedna, małą - miałam nadzieje że możłiwa jest miedzy nami relacja bez walenia się czymkolwiek lub kimkolwiek ale mogłam się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Żarówka, no właśnie, trochę nas jest, w wszystko dzięki wirtualności. Nie wiem, czy nie warto by tego NIE zmieniać?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a ty tak na poważnie?? nie wiem w obliczu ewentualnego spotkania - chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a zmiany z tytułu ewentualnego spotkania jakoś mi trudno uwierzyć" no własnie mi teraz też.. hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
"bo to jak projekt ginger" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho samico to są powazne sprawy przypominam sobie tekst szukania który pisał, że czasem jedzie się nad morze i pokonuje ileś tam kilometrów bo ma się ochotę na smażoną rybkę w chrupiącej skórce, a ostatecznie ląduje się z jakimś obslizgłym filetem i podstarzałymi frytkami.. ( :) jakoś tak to szło, sorry, szukanie, jeśli wypaczam...:) rzecz wymaga rozwagi zatem:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to Ike, że na forum to sobie pisz ile chcesz i podjeżdżaj mnie najmocniej jak umiesz, co mi to... ale jak będziesz mnie dręczyć w realu - to jak Boga kocham, zatłukę....... a osramowa jaka grzeczna dzisiaj.... fiu, fiu...! :P i nawet nie czuje że jej się nie rymuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązki mnie wezwały:P a w tym czasie takie rzeczy tu się dzieją...... retro wybacz ale ty wciąż rozmawiasz z ike tą samą co rok temu , pół roku temu, miesiąc temu i wczoraj oczekujesz cudownej przemiany? nie bardzo wiem retro, o co ci chodzi??????????????????????????????????????? przypominam sobie tekst szukania który pisał, że czasem jedzie się nad morze i pokonuje ileś tam kilometrów bo ma się ochotę na smażoną rybkę w chrupiącej skórce, a ostatecznie ląduje się z jakimś obslizgłym filetem i podstarzałymi frytkami.. powiem tak- jeśli boisz się, że mnie nie strawisz- twoje ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, to pierwsza oznaka skapcanienia kafeteryjnego czy co? muszem pomysleć nad zmianą imidżu w bardziej drapieżną żarówkę bo mi tu gwizdać nad głową zaczęto pa retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak- jeśli boisz się, że mnie nie strawisz- twoje ryzyko boję się co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak będziesz mnie dręczyć w realu - to jak Boga kocham, zatłukę....... ???????????????????????????????/ retro bój się boga co ty myslisz, że w realu bede z tobą lac się penisami czy chłopami czy czymś?? zamierzam się z tobą dobrego piwka napić ale kafe to wciąż kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę ci przestać sie bać :P naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sprawdzona hipnoza? zamykasz oczy i widzisz ike [wstawić dowolne wyobrażenie osoby pod tym pseudonimem] otwierasz oczy i już się nie boisz w przypadku poprzednim zadziałało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Ikuś jest milutka i kochaniutka :) 🌻 ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×