Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noonononnnoo

PRACA W TVP

Polecane posty

Gość noonononnnoo

koncze polonistyke w tym roku i bardzo chcialabym pracowac w regionalnym oddziale tvp w moim miescie lecz nie mam pomyslu jak sie do nich zglosic gdyz wiem ze obecnie zadnego naboru nie prowadza... macie jakies doswiadczenie w podobnych sprawach? prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noonononnnoo
jest tu kto?:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noonononnnoo
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariera w TVP S.A.
Telewizja Polska ostatnio w 2008 r. organizowała otwarty nabór do pracy w dziale finansowo-księgowym w Warszawie. Konkurencja była ostra, nabór był 3-etapowy (na początku test z ekonomii na czas, następnie testy i zadania z zakresu rachunkowości i finansów, logicznego myślenia, na finiszu rozmowa kwalifikacyjna na temat doświadczenia zawodowego itp.). Osób zainteresowanych tą pracą w TVP było ponad 700, z czego w drodze eliminacji po kolejnych etapach zostało wybranych 20 najlepszych osób, z którymi TVP zawarła umowy o pracę. Nabór był skierowany wyłącznie dla osób po studiach wyższych. Praktycznie prawie wszystkie osoby posiadały już kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Jak widać trzeba było pokonać sporo konkurentów (ponad 34 osoby walczyły o 1 miejsce), a czy było warto walczyć czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka1988
A masz jakies doswiadczenie? Ja studiuję na drugim roku politologii, na specjalności dziennikarstwo i zrobiłam już obowiązkowe praktyki w radio, a także dodatkowo w telewizji regionalnej. Na takich praktykach możesz się wiele nauczyć i na pewno taki pracodawca doceni nawet niezbyt długo trwające praktyki, gdyż i tak jesteś bardziej zorientowana w temacie niż inni. Myślę, że jedyne co mozesz zrobic to wysłać swoje cv wraz z listem motywacyjnym, może kiedyś się odezwą;) Do mnie z telewizji zadzwonili pół roku od momentu wysłania im cv. Pozdro! ps. A tak od siebie mogę dodać, że praca dziennikarza telewizyjnego to niezła charówka od rana do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnych źródeł
zbliżonych do tvp wiem, że wysłanie cv i listu oraz cierpliwe czekanie czasmi dają pożądany skutek. faktycznie może minąć pół roku, aż będą kogoś potrzebowali i akurat nie będą mieli nikogo znajomego, wtedy przejrzą cv zalegające na jakimś biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraster
Ja tam polecam iśc jednak do telewizji komercyjnej. Na forum tvn gowork.pl/opinie_czytaj,71 jest masa ludzi zadowolonych, nie to co tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tvp ciężko się dostać nawet na praktyki, a co dopiero do pracy….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×