Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pafcioooo

Jak Zagadac Do Dziewczyny...?

Polecane posty

Gość Pafcioooo

Mam problem bardzo mi jest trudno znalesc dziewczyne. Jak juz ja znajde to jestem z nia max 1 miesiac poniewaz zaczynaja wymyslac ze nie maja dla mnie czasu. Chciałbym sie spytac w jaki sposób mozna zagadac do dziewczyny zeby po rozmowie dała nr telefonu. Jest jeszcze jedna przeszkoda ze wstydze sie czasem podejsc bo boje sie jej reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
wiec porzuc ten wstyd, bo jesli bedziesz sobie odpuszczal to nigdy nie zyskasz, ale wciaz bedziesz tracil w najgorszym wypadku dziewczyna odmowi, ale tak sie zdarza i nie trzeba sie tym przejmowac wlasnie przez taki wstyd nieraz tracimy cos bardzo cennego, a pozniej nie da sie juz cofnac czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"wiec porzuc ten wstyd," "świetna rada wujku, badzo dobra rada!!!!" a facetowi z paraliżem nóg też radzisz żeby wstał z tego wózka i poszedł na spacer bo taką ładną pogodę traci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet typowy
Każdy facet boi się kobiet , najbardziej boi się odtrącenia i wysmiania to dość zabawnet ,ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
kobiety tez sie tego boja, moze bywa, ze nie, ale nas tez czesto paralizuje strach podoba nam sie facet, a boimy sie podejsc, zagadac, bo nie wiemy jaka bedzie reakcja gdyby nie strach wszystko byloby wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
e tam każdy. nie ma tak na świecie że każdy to czy każdy tamto. a poza tym ten "strach" czy "wstyd" u różnych ludzi jest różny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet typowy
Tu chodzi o kompromitację facet boi się porażki czasem bardziej niż dostania po ryju. Z racji wychowania żaden facet nie czuje się swobodnie zaczepiając obcą kobietę czuje że to złe . Nie mówię tu o zaczepianiu robotników bo oni sobie tylko gwiżdzą a kobiety na nich nie zwracaja uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
dostać po ryju to też nie sukces :P a poza tym się nie zgadzam. znam facetów którzy zupełnie swobodnie podrywają panny i nie mają w ogóle oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
ten cholerny strach, to wlasnie przez niego wielu ludzi nie moze sie nawet wzajemnie poznac, bo i jedna i druga strona sie obawia tej porazki najgorsze jest to, ze nic z tym sie nie da zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Z racji wychowania żaden facet nie czuje się swobodnie zaczepiając obcą kobietę czuje że to złe" chyba miałeś jakieś dziwne to wychowanie skoro takie teksty walisz :D ale to nie oznacza że każdy tak miał. nie należy mierzyć wszystkich własną miarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
zaczepienie obcej kobiety nie jest zlem, wielu z nas to imponuje chyba nie ma znaczenia czy facet zaczepi dziewczyne czy odwrotnie, zawsze pozostaje ta niepewnosc i lęk przed odrzuceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinski
Aaaa kobiety nie musza tego robic. Wiec nie wazne czy sie boja czy nie. To na nas spoczywa ta czarna robota. Zagadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
może jesteś psycholem? dlatego uciekają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet typowy
u kobiet to jest normalne. Ja nie mam takich obserwacji jak ofermm a nie widzę aby każdy chłop z mojego otoczenia spokojnie i na luzie podrywał dziewczyny jednocześnie przechodząc wiele burzliwych związków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
to nie jest prawda, ze na Was - mezczyznach spoczywa takie zadanie, ja sama chetnie bym zagadala, jesli mialabym pewnosc, ze nie zostane odrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafciuu
Moze zagadaj do chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu Wątrobiczek
Ja jestem psycholem. I laski same sie pojawiaja, niektore to wrecz przyciagam niewiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
niestety teraz juz nie bede miala takiej szansy poza tym zawsze pozostawalby ten strach, ze sie wyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby racja
Faceci często myślą, że jak podchodzą poderwać dziewczyne to wszyscy dookoła się na nich patrzą. Przecież to kompletna bzdura. Śmieszna sprawa, że facet czasem więcej myśli o tym, co dziewczyna sobie o nim pomysli, niż o samej dziewczynie. Jeśli macie troche czasu to przeczytajcie sobie davidax http://chomikuj.pl/Przemus?fid=5727620 Facet pisze bardzo dosadnie ale ma dużo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Jeśli jest jakiś pretekst to na pewno łatwiej, chociaż strach jest i tak bardzo duży. Ale jeśli mijacie się tylko na ulicy to ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupioy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
Dnia 8.05.2009 o 18:56, Gość sajonarraaa napisał:

to nie jest prawda, ze na Was - mezczyznach spoczywa takie zadanie, ja sama chetnie bym zagadala, jesli mialabym pewnosc, ze nie zostane odrzucona

Ja też bym chętnie zagadał, gdybym miał pewność, że nie zostanę odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1

Mój obiekt westchnień jest strasznie nieśmiały. Wcześniej nie mogłam go zagadać, z różnych względów. A teraz czekam i kombinuję jak się tu z nim spotkać, żeby zagadać. Teraz już mogę sobie na to pozwolić 

Też boję się odrzucenia. Ale tak długo siedzi mi w głowie, że mam gdzieś czy mnie odrzuci czy nie. Jeżeli nie będzie mnie chciał to też wyjdzie na plus- skończy się to całe marzenie o nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
4 minuty temu, Gość Gość1 napisał:

Mój obiekt westchnień jest strasznie nieśmiały. Wcześniej nie mogłam go zagadać, z różnych względów. A teraz czekam i kombinuję jak się tu z nim spotkać, żeby zagadać. Teraz już mogę sobie na to pozwolić 

Też boję się odrzucenia. Ale tak długo siedzi mi w głowie, że mam gdzieś czy mnie odrzuci czy nie. Jeżeli nie będzie mnie chciał to też wyjdzie na plus- skończy się to całe marzenie o nim. 

Z jednej strony tak. Ale z drugiej, potem tak trochę niezręcznie widywać się na co dzień z tą osobą po odrzuceniu. Poza tym ja się boję nie tyle samego odrzucenia, co wyśmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1

Jeżeli jest kobietą/dziewczyną z klasą to Cię nie wyśmieje i nie będzie z tego robić problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
1 minutę temu, Gość Gość1 napisał:

Jeżeli jest kobietą/dziewczyną z klasą to Cię nie wyśmieje i nie będzie z tego robić problemu. 

A jeśli się okaże, że jednak nie?

I zacznie wszystkim rozpowiadać, że haha, on mnie próbował poderwać, ale żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1

Zrobisz jak zechcesz. Ja tak się męczę kilka lat. Miałam kilka możliwości zagadania, jednak z pewnych względów nie mogłam tego zrobić. Teraz czekam na pierwszą możliwość jaka się nadarzy, żeby z nim pogadać. I albo się tym cieszyć, albo zapomnieć- ale nie zamierzam stać już z tą relacją w miejscu. A co sobie gadają, czy się śmieją - i tak to pewnie robią. Zmienią tylko powód 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++

Chyba masz rację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×