Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkasos

meczy mnie to strasznie...

Polecane posty

Gość trzeba czsu
oj smutno mi bylo :( nawet kilka razy myslalam ze to wszystko nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czsu
milkasos - polecam poruszyc ten temat z facetem jak naprawde bedziesz tego chciala " tu i teraz" bo na ta chwile naprawde nie ma sensu abyscie sie na siebie zloscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkasos
trzeba czsu - ja wlasnie tez tak juz czasem mysle, on mi codziennie mowi ze mnie kocha a ja sie zaczynam zastanawiac czy to nie tylko slowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia82
milkasos--to jest wlasnie czas (po tej klotni),kiedy powinnas zamilczec na wieki,jesli cie kocha-zawalczy! On przekazal Ci jasny komunikat-JA jestem wazny,co TY myslisz i czujesz i pragniesz mnie nie obchodzi i "nie dostosuje sie do ciebie,nawet jesli ma to byc kosztem rozstania"-a gdzie negocjowanie kompromisu chodziaz...gdzie rozmowa?? Przepraszam-jestem tu szczera,moze Cie ranie,ale ten facet to palant,pakaz mu kto u was rzadzi niech sie opamieta! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia82
dziewczyny potrzasnijcie troche tymi swoimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czsu
ja zawsze sobie tlumacze - TO TYLKO FACET :p bardzo prosto zbudowany organizm :) mojego raczej za bardzo nie interesuje co bedzie za miesiac rok czy za 5 , bo i tak zapomina o ty :) wiec lepiej zyc chwila i kozystac jak ta chwila nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkghgff
nie każda ma taki charakter zeby umiec nimi potrząsnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia82
mario- idz ty chlopie juz zrobic ta kupe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkasos
georginia82 masz racje wiem ze gdybym stala z boku i czytała to też bym tak doradzala ale inaczej jak sie w tym jest i sie kocha, wtedy wiele rzeczy wybaczyc idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkasos
trzeba czsu - a ile macie lat, nie wiem czy pisalas nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia82
nie jestem w to zaangazowana emocjonalnie,dlatego tak latwomi pisac ze takie zachowanie faceta jest niedopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czsu
ja 23 ,on 28 razem od ponad 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkasos
moze sprubuje z nim porozmawiac jeszcze raz na ten temat jak widzi swoja przyszlosc czy ja jestem w jego planach, i czy naprawde zamierza miec dzieci za 10 lat bo dla mnie za 10 lat to juz za pozno:( jak myslicie porozmawiac z nim? nie bedzie to narzucanie sie? nie chce zeby pomyslal ze go do czegos zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia82
milkasos-- nie nie zle-nie jak widzi swoja przyszlosc,tylko jak widzi WASZA przyszlosc i powiedz mu ze on jest dla ciebie wazny i porozmawiajcie-koniecznie-powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkasos
georginia82 dzięki za dobre rady, porozmawiam z nim i napisze pózniej co wyszło z tej rozmowy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×