Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l_G

Bojka.

Polecane posty

Gość l_G

Wiec Sa umnie w okolicy tacy 2 kozaki. Znam kingboxing i pewnego dnia podeszli domnie i kazali mi dac komorke ja powiedzialem ze nie , wiec 1 zatakowal mnie w twarz . bardzo sie wkurzylem i juz sie spodziewalem wszystkiego 2 cios uniknolem i walnolem w 1 noge kiedy 2 noga mnie kopal i polecial na ziemie. i ucieklem stamtad. Teraz oni chodza w mojej okolicy ostatnio pobili mnie we 4 tzn walneli mi pare razy w twarz i kazali mi placic . dalem im dyche i potem pare dni po 5 zl placilem . juz wkurzala mnie ta strata kasy. pomyslalem ze jak oni ida parunastu na mnie ja moge z kumplami na nich . wiec zaplanowalem " zamach " kiedy wracal ze szkoly 1 kozak a 2 poszedl do swojego bloku 1 wszedl na sciezke . wyszlo 2 kumpli z przodu a ja z 2 kumplami z tylu. ostro go pobilismy , a teraz ciagle sie bijemy jak napotkamy . ostatnio podjechali czarnym golfem wysiedli i pobili mojego kumpla . Moze mi ktos powiedziec jak uuniknac tych bojek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej213
phi a ja nikogo sie nie boje mam szacun wszedzie gdzie jestem, no chyba ze w jakims nowym mjiescie co mnie nie znaj,raz ktos sie do mnie zucal to go polamali w lesie, w dzisiejszych czasch to trzeba miec porzadne plecy :) a co ztego ze umies sie bic jak moze do ciebie wyskoczyc 20 to z kolegami se nieporadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetakaaaa
tera takie czasy ze starch sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janatwoim miejscu
zapisalbym sie na king kung fu i super king karate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej213
znam kolesia co cwiczy Taekwondo i wygral jakies tam mistrzostwo ma sporo dan i dostal wpierdol od pakera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania od Ruchania
ja ,mysle ze konflikt bedzie sie zaostrzac i niestety musiscie postawic grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×