Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian5555

Moja żona zniszczyła moje życie.

Polecane posty

Gość z politowaniem
głupie gadanie do naprawy kranu jest hydraulik a mąż powinien interesować się żoną, słuchać jej potrzeb, wychodzić z nią gdzieś spacery, kino bo potem beczy jak baba jaki to on nieszczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,gdybys był wartosciowym facetem p0od kazdym wzgledem,to moge sie załozyc,ze zona nie postapiła by tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta jak
zapraszam na kielbase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
omoluta Chyba powinienem ignorowac twoje wypowiedzi ciekaw jestem co bys zrobiła gdyby twój facet tak samo sie zaczą zachowywać. Jastes chyba do mnie uprzedzona bo nie docierają do Ciebie żadne argumenty, a może zachowujesz się tak jak moja zona i masz konta na wszystkich serwisach randkowych. I niszczysz swój związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,po 1 nie dopusciłabym aby moj facet tak sie zachowywał.Jezeli cos nei tak byłoby z mojej str.w zwiazku i on mowiłby mi o tym,to strałabym sie aby polepszyc nasze relacje.A jakby nie udałoby mi sie i maz tak postepował jak twoja zona to na pewno nie byłabym z mezem 6 lat.Po poł roku dostałby walizki do spakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta jak
sebastian olej ja bo jak ktos sam jest moralnym dnem to nic juz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
to tylko gdybanie..-czy on nie jest wartościowym ,czy ona winna-bez sensu :)..za mało danych aby wypowiadać się tak jednoznacznie...skoro decyzja już podjęta to w ogóle nie ma o czym mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
z politowaniem Ja ze swojej strony robiłem wszystko co mogłem, to że tyle wycierpiałem czekając aż ona zmieni swoje zachowanie też chyba oczymś świadczy. Wlczyłem o nją ale juz nie mam sił. więc dzięki za "dobre" słowo i nie przyszedłem tu się użalać tylko porozmawiać z osobami które przeżyły coś podobnego w swojm życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,na pewno nei zrobiłęs wszyskiego aby ja" odzyskac"Musiałes dobrze zonie zajsc za kołnierz ,ze taka jest dla Ciebie przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
licz sie z tym, ze naprawde bedziesz zalowal ze nie zrobiles tego wczesniej, jesli masz gdzie to zacznij juz powoli sobie obmyslac przeprowadzke, nawet przed szpitalem jesli zdazysz, bo pozniej musisz dojsc do siebie, ale naprawde sa kobiety ktore wlasnie takiego faceta szukaja a sami frajerzy sie trafiaja. Bo dla mnie gosc ktory probowal rozmawiac z zona, nie skreslil jej od razu i do tego wszystkiego ma jeszcze sile z nia mieszkac i byc to naprawde kochajacy ale ciezko zraniony maz ktoremu nalezy sie nowa wspaniala milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian jestes dupa a nie facet:-) zona cie wygania a ty jeszcze jeszcze jeczysz i mieszkas zz nia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
ona cie po prostu najnarmalniej w swiecie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
Sebastian,na pewno nei zrobiłęs wszyskiego aby ja" odzyskac"Musiałes dobrze zonie zajsc za kołnierz ,ze taka jest dla Ciebie przez tyle lat. wcale nie musiał narozrabiać czy mało się starać..a jeśli nawet to,chyba nie jest rozwiązaniem uciekanie się do flirtów z innymi.prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
omoluta chyba czytasz między wierszami bo ona robi to mi od 3 lat wcześniej było wszystko Ok. A poza tym ja walczyłem o nia rozmawiałem z nią ona obiuecała mi przez ten okres wiele ale niestety nigdy nie dotrzymała słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
No i ma racje,ze go nie kocha,bo frajerow sie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta jak
omoluta spadaj na kielbase bo grill wygasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
ja myślę że się kobieta po prostu pogubiła i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
nie wczuwajcie sie to pewnie jakies dziecko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,OK.pomyliłam sie w cyfrach,ale i 3 lata bycie głupim frajerem to za duzo. Mysle,ze jestes kiepski w łozku i dlatego zona ma cie gdzies :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
pospolitus Masz rację myślę że ona mnie już nie kocha. Dlatego sie poddałem myślę że onba jeszcze kiedys pożałuje swojego zachowania ale mnie juz tam nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z politowaniem
Sebastian jakie "to wszystko" robiłes żeby nie spędzała czasu w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
ciekawa........... Dziękuję że mnie bronisz .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
jeszcze zateskni za swoim mezem, ale naprawde facet uciekaj poki dzieci nie masz jeszcze mozesz sobie pieknie zycie ulozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
Sebastian jakie "to wszystko" robiłes żeby nie spędzała czasu w sieci? a jakie ona to wszystko robiła żeby mieć dobre relacje z mężem? pisze ze się starał,że rozmawiał,że obiecywała..i co z tego wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
z politowaniem Rozmawiałem, rozmawiałem, pytałem dlaczego, nigdy nie powiedziała dlaczego, ostatnio pytałem tez ją co mam zrobić żebyśmy byli szczęśliwi powiedziała mi że nic nie moge zrobić. Pytałem tez jaki ona ma cel w życiu ona odpowiedziała mi żę nie ma celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
ja ci powiem jaki ona ma cel...kupic nowego laptopa, bezprzewodowy internet, kamere,sluchawki i byc sama w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
Rozmawiałem, rozmawiałem, pytałem dlaczego, nigdy nie powiedziała dlaczego, ostatnio pytałem tez ją co mam zrobić żebyśmy byli szczęśliwi powiedziała mi że nic nie moge zrobić. Pytałem tez jaki ona ma cel w życiu ona odpowiedziała mi żę nie ma celu. no i czy po tych słowach autora nadal jest jego wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
ciekawa........... Jak tylko zauważyłem że coś ona robi w sieci, że mnie okłamuje to za każdym razem starałem się z nią rozmawiać ona zawsze obiecywała mi że to takie głupoty żebym sie nie przejmował i żę więcej tego nie będzie robiła. Ale nigdy nie dotrzymała danego mi słowa, potem znów ją na czymś przyłapałem i tak dalej i dale j . Było coraz gorzej coraz mniej sie ze mną liczyła kiedyś nawet znalazłem w jej komurce sms"Kocham twoją mokrość" szalałem dzwoniłem pod ten numer kazałem facetowi się odpieprzyć, ale ona zawsze zanlazła następnego itd. Dziś juz tak naprawde nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
kobiecie totalnie odbiło...zapatrzyła się na gości z netu wyobrażając sobie nie wiadomo co a nie doceniając tego co ma..i można rózne teorie tworzyć ale faktem jest że do niej jeszcze nie dociera...że żyje iluzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Właśnie tak zrobiła kupiła laptopa zahasłowała go przede mną i siedzi z nim nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×