Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

Wywóz starych mebli-orientuje sie ktos?

Polecane posty

Gość gość
jeżeli chodzi o Wrocław to polecam www.graty-wywozimy.pl,naprawdę solidni,korzystałem kilkukrotnie i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eco
Przeprowadzając się mamy znakomitą okazję do pozbycia się wielu niepotrzebnych mebli,sprzętów, przedmiotów. Dzięki naszej firmie również ta sprawa przestaje być Państwa problemem. Czy to przy okazji przeprowadzki, czy też innych „czystek” zajmiemy się darmowym odbiorem lub utylizacją zbędnych rzeczy. Możemy również przeprowadzić kompleksowe opróżnianie mieszkania, domu, garażu, piwnicy, strychu. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.likwidacjamieszkan.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że wywozem odpadów zajmuje się firma www.sanator.pl, ja od nich zamawiałem kontener na gruz. Możesz zadzwonić i zapytać czy stare meble też odbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć się może do firmy www.jumar.info.pl ze Szczecina, zajmują się wywozem śmieci, odpadów, pewnie stare meble też mogą odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eco
Przeprowadzając się mamy znakomitą okazję do pozbycia się wielu niepotrzebnych mebli,sprzętów, przedmiotów. Dzięki naszej firmie również ta sprawa przestaje być Państwa problemem. Czy to przy okazji przeprowadzki, czy też innych czynników zajmiemy się darmowym odbiorem lub utylizacją zbędnych rzeczy. Możemy również przeprowadzić kompleksowe opróżnianie mieszkania, domu, garażu, piwnicy, strychu. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.transport-wywoz.pl lub do kontaktu telefonicznego. 536-889-672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbiorme zuzytych mebli zajmuje sie miedzy innymi firma www.agorecykling.pl/ skontaktujcie sie z nimi, na pewno przyjada i je od Was zabiora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie, ale jak w tych śmieciach znajdzie się jakaś makulatura lub może złom to wtedy zgłoś się do http://sur-wtor.eu/oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda345
ja korzystałam rok temu z firmy sprawdzonej, poleconej przez bratową. bez problemu wywieźli gruz, mieli atest ochrony środowiska. mam do nich nr 509728189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena456
Ja mogę zaproponować firmę z Warszawy likwidowałam całe mieszkanie a trochę tego było z 3 pokojów i na dodatek 3 piętro bez windy przyjechali porozbierali i po znosili mi wszystkie meble włącznie z dywanami no dosłownie wszystko wzięli wtedy 500zł,a kontener kosztował 400zł i sama musiała bym załadować i myślę że dobrze zrobiłam biorąc ich bo do jednego kontenera i tak by nie weszło więc wyszło by mnie to 800zł i jeszcze moja praca podaje super firma http://unided.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 99
polecam www.eco-fenix.pl konkurencyjna cena, miła obsługa widać że panowie znają się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam numer telefonu - 509728189- od znajomego, mówił, że korzystał z tej firmy i jest bardzo zadowolony. Wywieźli wszystko bardzo szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej solidnej firmy od gabarytów to zadzwońcie do eco-fenix. Przesympatyczny Pan przyjeżdża na bezpłatną wycenę i co najważniejsze płacicie za wywóz zgromadzonych rzeczy, a nie za samochód. Polecam nr kontaktowy 662-122-105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Eco-fenix wielokrotnie korzystałam z tej firmy i jesteśmy zadowoleni, ceny są niezmienne od kilku lat wstępna bezpłatna wycena, ustalona cena się nie zmienia, usługa wykonana kompleksowo www.eco-fenix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z poznania i u nas przy wywozie śmieci wielkogabarytowych, w tym właśnie starych mebli, a także gruzu sprawdziła się ta firma http://www.zuzper.pl/. Można od nich wynająć kontenery na gruz i różnego rodzaju śmieci. Przy remoncie albo rozbiórce to naprawdę praktyczna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywóz mebli, gabarytów, kanap, wersalek, sprzętu AGD można tanio załatwić w firmie eco-fenix. Bezpłatna wycena, terminowo, tanio POLECAM. www.eco-fenix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skorzystałem z usług firmy http://wywozrupieci.pl z Warszawy. Konkretna usługa, szybko, sprawnie i niedrogo. Panowie wszystko demontują i wynoszą sami, nie trzeba nic przygotowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eco-fenix realizuje wszystkie usługi Tanio kompleksowo Polecam nr 662-122-105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartościowsze rzeczy wystaw na olx ;) zawsze ktoś się znajdzie a resztę wystaw przed dom w dzień kiedy zabierają gabaryty, śmieciarka to zabierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga !!!! zdarzenie z wczoraj. Umówiłam się na odbiór starych mebli. Jechałam przez całą Warszawę na Tarchomin (nie mieszkam tam) a firma "olała" mnie, nie przyjechali, wogóle nie odbierali telefonu. Nie wiem co teraz są za ludzie, przecież mogli napisać SMSa, że nie przyjadą. Chętnie podałabym ich telefon na forum, ale nie wiem czy to zgodne z prawem. Wybrałam firmę z ogłoszeń na gumtree. Ostrzegam jednak innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika112
Jeśli mieszkasz na terenie Mazowsza i chcesz pozbyć się zalegającego gruzu lub mebli,ponieważ planujesz remonty to warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy TomGruz. Specjalizują się również w opróżnianiu piwnic i pokoi, a ofertę przygotowują indywidualnie według potrzeb klienta. Więcej poczytasz na http://tomgruz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy opróżnieniu mieszkania i wywozie gruzu pomogła nam firma eco-fenix. W jednej firmie załatwiliśmy wszystko opróżniliśmy mieszkanie po mamie ze wszystkiego, zburzyli ściankę działową i wywieźli gruz. I umówiliśmy się na transport nowych mebli po remoncie i dostaliśmy zniżkę na trzecią usługę. Naprawdę polecam www.eco-fenix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzyn niedawno dostał w pracy podwyżkę. Wspólnie z żoną postanowili wymienić meble. Mieli małe zakłopotanie co zrobić ze starymi. Sąsiadka poleciła im firmę www.pgrproeko.pl . Panowie sprawnie uwinęli się z kłopotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywóz starych mebli, gabarytów wywóz zużytego sprzętu AGD lodówek, pralek, utylizacja likwidacje: Mieszkań,domów garaży, piwnic, ogrodów, działek Świadczymy również usługi transportowe oraz przeprowadzki kontakt 662-122-105 więcej na www.eco-fenix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał007
Parę dni temu poszukiwałem firmy, która specjalizuje się w opróżnianiu starych pomieszczeń, ponieważ przygotowywałem stary dom pod rozbiórkę. W internecie znalazłem firmę http://dpr.info.pl/ i postanowiłem po uzyskaniu oferty skorzystać z ich usług. Przy podejmowaniu decyzji kierowałem się tym, że jest to firma, która nie tylko zajmie się opróżnieniem całego domu, ale również wywózką gruzu po rozbiórce. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Jestem zadowolony z ich pracy i ceny jaką zapłaciłem za tę usługę, także jakby ktoś poszukiwał profesjonalnej i taniej firmy do tego typu czynności to zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywóz starych mebli Wrocław Tel 607-698-310 , 663-924-604 graty-wywozimy.pl Wywóz mebli Wrocław ,utylizacja mebli Wrocław,demontaż mebli Wrocław Wywóz/odbiór/utylizacja : starych:mebli,pralek,lodówek,gratów,odpadów,meblościanek,wersalek,materacy,kanap,sof, narożników, foteli,krzeseł,dywanów,wykładzin,AGD,RTV,odzieży,rzeczy,złomu,makulatury,gabarytów,gratów, wywóz zbędnych przedmiotów, utylizacja mebli wywóz wyposażenia mieszkań ,demontaż mebli opróżnianie mieszkań do sprzedaży, opróżnianie mieszkań po lokatorach - Sprzątanie,likwidacje (opróżnianie):mieszkań,piwnic,garaży,strychów,poddaszy,lokali,komórek lokatorskich, schowków, ogrodów, działek, dzikich wysypisk Wywóz/odbiór/sprzątanie: pozostałości,odpadów po remontach,budowie Wywóz wyposażenia mieszkania,wywóz zbędnych przedmiotów Wywóz/odbiór: makulatury, kartonu, ulotek, katalogów, złomu, odpadów Odbieramy kartony ze sklepów i restauracji !!! Tel. 0 607 698 310 , 0 663 924 604 Email: kontakt@graty-wywozimy.pl www.graty-wywozimy.pl zobacz nas na youtube: www.youtube.com/watch?v=ViwxvOS5h84 www.youtube.com/watch?v=cOnFat5jSBA www.youtube.com/watch?v=3BzPrwpFkSE www.youtube.com/watch?v=v_FnM_8b9cA www.youtube.com/watch?v=xwhR4SZdDEg www.youtube.com/watch?v=HaQK8ZopcN www.youtube.com/watch?v=9hI6fyvYkOc www.graty-wywozimy.pl wywóz mebli Wrocław, wywóz starych mebli Wrocław, utylizacja mebli Wrocław, utylizacja starych mebli Wrocław, wywóz gratów Wrocław, sprzątanie mieszkań Wrocław, opróżnianie mieszkań Wrocław, likwidacja mieszkań Wrocław, sprzątanie piwnic Wrocław, opróżnianie piwnic Wrocław, likwidacja piwnic Wrocław, czyszczenie piwnic Wrocław, wywóz gabarytów Wrocław, wywóz wersalek Wrocław, wywóz narożników Wrocław, wywóz sof Wrocław, wywóz foteli Wrocław, wywóz puf Wrocław, wywóz meblościanek Wrocław, wywóz szaf Wrocław, wywóz regałów Wrocław, wywóz śmieci Wrocław, wywóz odpadów Wrocław, wywóz RTV Wrocław, wywóz Agd Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywozmebliwroclaw
co zrobić ze starymi meblami ? gdzie wyrzucić stare meble ? WYWIEZIEMY !!! tel 607-698-310,Wrocław co zrobić ze starymi meblami ? gdzie wyrzucić stare meble ? WYWIEZIEMY wywóz,utylizacja wszelkiego rodzaju zniszczonych,starych,zbędnych mebli,gratów z mieszkań,domów,cennik posprzątanie,opróżnienie,czyszczenie piwnic,strychów,garaży,pomieszczeń,lokali,schowków,kanciap,komórek lokatorskich opróżnianie,likwidacja mieszkań ,Wrocław,cena demontaż,wyniesienie,załadunek,wywóz przygotowanie,opróżnianie mieszkań,domów do sprzedaży,pod wynajem,po lokatorach wywóz pozostałości po remontach,budowie,odpadów,wywózka Wrocław, tel 607-698-310 , 663-924-604 www.graty-wywozimy.pl YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=AUGyOHjVsUk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzech73
Proponuję w takiej sytuacji skorzystać z firmy, która wynajmuje kontenery. Przyjadą podstawią kontener, a następnie zabiorą z całą zawartością. Z doświadczenia mogę polecić firmę https://maxgruz.pl/ . Są terminowi i maja całkiem przyzwoite ceny oraz szerokie widełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o łódzkie chodzi to sprawdzi się na pewno http://www.sawogruz.pl/wywoz-gruzu/ Nam wywozili stare meble i śmieci poremontowe i byliśmy zadowoleni, sprawnie wszystko im poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×