Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

Wywóz starych mebli-orientuje sie ktos?

Polecane posty

Gość Wujaszek
Nie napisałaś gdzie mieszkasz więc trudno ocenić którą firmę Ci polecić. U mnie na mazowszu działa firma Rafdom. Ja z ich usług korzystałem i byłem bardzo zadowolony. Wszystko sami wynieśli i pozamiatali syf jaki miałem na strychu. Kontakt do nich pod adresem http://www.rafdom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumbata
Ja teraz mam podobny problem, kupiłam mieszkanie z rynku wtórnego i nie mam co zrobić z starymi meblami etc. Zależy mi na firmie, która zrobi to w dobrej cenie, do mieszkania chce się wprowadzić za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie - WYWÓZ GRUZU spakowanego w worki - Wywóz gruzu z pakowaniem w nasze worki - Wynoszenie z budynków z windą i bez windy - Wynoszenie gruzu do zamówionego kontenera - sprawna ekipa z doświadczeniem (pracujemy szybko, zachowując czystość i nie tworząc konfliktów z sąsiadami) - Wywóz odpadów poremontowych - Opróżnianie mieszkań, piwnic, komórek - meble, AGD, RTV i inne Warszawa i okolice tel. 538-047-256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumbata
A znacie coś tańszego? Zależy mi na dobrej cenie? Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś kto korzystał z takich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamoch
509728189 - tutaj jest numer telefonu do firmy, z którą współpracowałem jakieś 2 roku temu. Gość zaoferował mi najkorzystniejszą ofertę przy poszukiwaniu kogoś. Ogólnie wykonali dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumbata
Dzięki bardzo - umówiłam się z nimi na piątek, generalnie ceny mi odpowiadają. Raz jeszcze dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ja robiłam remont i wymieniałam meble to skontaktowałam się z Asik http://www.asik.pl/ i oni wywieźli własnie te stare, zniszczone meble :) szybko i bez 'bolu' pozbylam sie tego balastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamoch
Kumbata - nie ma za co, solidna ekipa więc myślę, że takich ludzi warto polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumbata
W sumie racja, ale bywa, że jak się sugeruję opiniami to potem wychodzi różnie, w tym przypadku jestem bardzo zadowolona - kolejny problem z głowy. Już poleciłam panów swojemu kuzynowi, który ma podobny problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamoch - a masz może gdzieś namiary na stronę www lub gdzie mają napisanie swoje usługi wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystałam z firmy Asik z Warszawy. Naprawdę porządna firma: umówiliśmy się na konkretną datę i godzinę - byli na czas, bez żadnych spóźnień i wszystko się uwinęli z tym całym bałaganem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItaj, skontaktuj się z http://ecoskiptrans.pl/ oprócz kontenerów posiadają też usługi ds. wywozu przedmiotów wielkogabarytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij kontener od www.jumar.info.pl ze Szczecina. Wszystko do niego wrzucisz, a firma obierze i posegreguje wszystko za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie korzystałem nieraz z usług firmy mebeltrans, polecam z pełną odpowiedzialnością, Panowie są naprawde solidni i punktualni. www.mebeltrans.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dzwoniłam na ten nr 509728189 i umówiłam się już na jutro na wywóz starych mebli - mam nadzieję, że wreszcie się tego pozbędę, bo zbieram się od ponad miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia1986
Polecam firmę eco-fenix korzystałam przy remoncie mieszkania, pozbyłam się wszystkich mebli sprzętu agd. Trzech panów pracowało 3,5 godziny, nawet korytarz i klatkę po sobie pozamiatali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to co napisał/-a Kamoch. Firma jest bardzo solidna, mają szeroką ofertę. Potrafią zutylizować praktycznie wszystko :) (tel. 509728189)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3442
ja polecam panów któzy wzieli tylko 100 zł za wywuz 2 busów gratów 697930017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feu_dalia
Polecam też firmę o numerze tel. 509 728 189 wykonują porządną robotę w przyzwoitej cenie. Moje stare graty zniknęły w mgnieniu oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia1986
Witam wszystkich czy wy naprawdę wierzycie w takie bzdury, żeby wywieźć śmieci legalnie trzeba zapłacić, każda firma legalna ma podobne ceny i wachają się w przedziale 7m3 to kwota 390- 450 zł niektóre firmy gratis dają załadunek. A korzystanie z psełdofirm wywozowych za 100 zł to bzdura. Zastanówcie się gdzie wasze śmieci lądują, jeżeli was to w ogóle obchodzi, gorzej jak w jakiejś szufladzie zawinie się dokument faktura i do kogo zgłosi się straż miejska za nielegalne wysypisko w lesie bo za te 100 zł to tylko tam mogą wasze śmieci wylądować. Pozdrawiam Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia1986 masz zdecydowanie rację, musimy dbać bardziej o środowisko. Dlatego polecam dzwonić do tej firmy tel. 509 728 189, a wszystko zostanie wykonane zgodnie z panującymi standardami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermenes
Niby tak, ale ciężko jest zsynchronizować remont z takimi dniami. A tak dzwonisz do konkretnej firmy, np. na ten popularny numer telefonu 509 728 189, oni przyjeżdżają, wynoszą wszystkie graty i masz już spokój, nie musisz tego nigdzie dźwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek12333
Widzę że wszyscy mają problem co zrobić z niepotrzebnymi starymi meblami, ja też się z tym spotkałam, choć do mojego bloku przynależy altanka na gabaryty nie skorzystałam z niej. Po pierwsze nie jestem pewna czy wszystko by się zmieściło a po drugie ktoś to musiał tam znieść. więc pogrzebałam na forach i znalazłam firmę która nie ogłaszała się sama jak niektóre tutaj tylko ktoś kto korzystała już z firmy polecił ją takim jak ja. http://likwidacjamieszkan.beepworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w takich przypadkach po prostu dzwonię do Asik http://www.asik.pl/ Oni zajmują się wywozem śmieci, opróżnianiem piwnic itp. Przyjadą, zabiorą i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgakozar
Jeżeli ktoś chce wywieźć stare meble to polecam Eco-fenix firma rzetelna załatwiają wszystkie formalności i cena jest przystępna a na kolejne usługi otrzymujesz duże rabaty POLECAM http://www.eco-fenix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eco
Wywóz utylizacja starych zniszczonych mebli, usługa obejmuje demontaż zniesienie wywóz utylizację. Wywóz i oczyszczanie likwidacja opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic Odbiór mebli naszymi środkami transportu Recykling mebli biurowych więcej informacji na www.eco-fenix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eco
Sprzątanie-czyszczenie garaży piwnic strychów eco-fenix.pl Oferujemy wywóz starych mebli,AGD zbędnych rzeczy, sprzątanie piwnic, strychów, lokali, opróżnianie mieszkań, domów z mebli,kompleksowa likwidacja mieszkań, wywóz mebli z mieszkania złomu itp. Kontakt pod numerem telefonu 662-122-105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×