Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weweqqqqqqqqqqq

psycholog w Anglii - ale Z Polski

Polecane posty

Gość weweqqqqqqqqqqq

nie chodzi o angielski ale ogolnie o mentalnosc - ktos wie jak szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna fasolka
jest jakas przychodnia polska w birmingham z lekarzami polakami roznych specjalnosci w tym psycholog. Poszukaj na google polka przychodnia birmingham. A moze to bylo brighton? Ale chyba jednak birmingham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrf
ja chodziłam co prawda nie do psychologa ale do psychoterapeuty w leatherhead - 15 mil od croydon, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiawd
www.polskipsycholog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskich psychologów znajdziesz tu: http://przestrzen-pomocy.pl/psychologowie.html. Są to ludzie którzy na co dzień pracują w Polsce, ale specjalizują się w problemach Polaków na emigracji i z pacjentami komunikują się przez Skype/mail/telefon - zależy kto co woli. Powinni pomóc - dobierz tylko właściwego specjalistę do swojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz też szukam polskiego psychologa i w sumie zastanawiam się nad tą Przestrzenią Pomocy. Może ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć o doświadczeniach z konkretnymi osobami? Szczególnie interesuje mnie terapia dzieci, syn ma spore trudności w przystosowaniu się do emigracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela85
Ja Ci mogę polecić Edytę Aktepe. Ja bardzo pomogła mojej córce, gdy po przeprowadzce do Anglii popadła w bulimię i mi również, bo byłam załamana tym, że nie mogę pomóc własnemu dziecku. Teraz dzięki pani Edycie prowadzimy całkiem inne życie, takie, jakiego chcieliśmy, wyjeżdżając z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinnaa1
Sprawdzaliście już tą ofertę https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ ? Myślę, że warto. Uważam, że warto zdecydować się na psychoterapię przez Skype, ponieważ w ten sposób możemy sobie pomoc. Psychomedic ma naprawdę świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki cud miód macie w waszym uk ze psychologa musicie szukac ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta281
Emigracja ma różne aspekty i to, że ludzie szukają psychologa to nic dziwnego. Miałam znajomych na studiach, którzy ciężko znosili wyjazd do innego miasta. Ludzie są różni i różnie reagują na dane sytuacje. u mnie to nawet nie do końca było związane z emigracją, bo w tym czasie straciłam bliską osobę i pewnie i tak bym potrzebowała profesjonalnej pomocy, a wiadomo też, że zawsze lepiej w takich obszarach korzystać z usług kogoś z Polski, choćby ze względu na bariery językowe. Jak ktoś byłby gotów zdecydować się na terapię online, którą osobiście jak najbardziej polecam, to mogę polecić panią Jagodę Zajączkowską, prowadzi terapie m.in przez skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania223
Mój tata zmarł, gdy pracowałam w Anglii. Ciężko to zniosłam, a myśl, że rodzina jest w Pl tylko pogarszało sprawę... To prawda, losowych przypadków nie przewidzisz. Samo znalezienie się w obcym kraju, mimo dobrych warunków może być stresem. Ja akurat trafiłam do e-poradnia.com i też będę uważać, że psycholg online jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Szukanie pomocy nie świadczy o naszej słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholog w Anglii - ale Z Polski X A co przygłupie bo angielsku nie potrafisz?:D Buehehehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkaaaaaaa1
Na pewno taki psycholog jest tańszy. Poza tym chyba lepiej rozmawiać z kimś w swoich ojczystym języku, bo wtedy każdy z nas się mniej stresuje. Faktycznie Psychomedic ma świetną propozycję w tym zakresie. Nr do zarejestrowania się do nich to 22 253 88 88 . Mają tam świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się ukryć, że znacznie lepiej rozmawia się z rodakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali0071
Wideokonsultacje w Psychomedic. Moim zdaniem tylko one mają sens i naprawdę pomagają. Tutaj https://psychomedic.online macie szczegóły. Można rozmawiać z polskim psychologiem gdziekolwiek się znajdujemy. Trzeba mieć tylko dostęp do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po angielsku nie możesz się dogadać :D no raczej lepiej, żebyś gadała z miejscowym jak tam mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×