Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UczciwaNiedowiarka

Spontaniczny sex oralny z neznajomymmą

Polecane posty

Czy wam też zdarzyło się przeżyć coś podobnego?Na dyskotece z obcym chłopakiem nie zamieniliśmy nawet jednego słowa.Po prostu dłuższe spojrzenie i już wiedzieliśmy co chcemy.Po chwili wylądowaliśmy w toalecie.Po wszystkim wytarł moje usta chusteczką ja wyszłam ,a on jeszcze został w ubikacji.To było ekscytujące i takie nieprawdopodobne.W ciągu miesiąca powtórzyliśmy to jeszcze kilka razy po prostu nie mogliśmy się powstrzymać.Miał ktoś podobną przygodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie wiele nastek ma takie przygody na dyskotekach. Teraz jest to popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener grubasow
ej nie wytarlem ci buzi chusteczka... czemu klamiesz na forum ? zbryzgalem ci twarz, pokleilem oczy usta nos i zucilem ci sciere zzakibla na twarz.. tak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007Luiza
mi sie zdarzyło kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie śmierdział mu wacek
? :) że też się nie brzydziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo! albo brawo girl... a masz chociaż skończone 18 lat i badania na choroby przenoszone drogą płciową? to że dajesz dupy albo pyska na dyskotece powiewa mi jak chorągwia na 3 maja, ale to że możesz kogoś zarazić syfem bo " 007Luiza mi sie zdarzyło kilka razy." to już mnie wpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufa, ja mam skończone 20 lat ale wpojono mi jakikolwiek szacunek do swojego ciała! owszem - uprawiam seks ale z jednym i tym samym facetem od 3 lat, teraz jest moim mężem, i jakoś nie wyobrażam sobie, jak można iść na dysko, wleźć z obcym, spoconym i pijanym facetem do kibla i zrobić mu laskę! nosz kurfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie śmierdział mu wacek
przecież to provo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RupertXXVII
Teraz nasteczki są ciekawe nowych doznań więc śmiem twierdzić, że to może nie być "provo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Asisko1313 a czy była mowa o tym czy był spocony i pijany,czy daje dupy na prawo i lewo?Nie!!!Jeżeli nie przeżyłaś seksu z nieznajomym to się nie wypowiadaj i nie obrażaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak 111
jest jakaś chętna na miłość francuską- mam 21 lat jestem przystojny. chętnie wyliżę zainteresowaną. gg 10795212 znajomy83@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu sie jej czepiacie,wiekszosc ma takie cos za soba,wkoncu statystki nie biora sie z nikad,tylko ze nikt sie nie przyzna i robi z siebie niewiniatka,a polowa dziewczyn i facetow marzy zeby choc raz w zyciu czegos podobnego doswiadczyc,nie koniecznie w dyskotece,ale gdziekolwiek indziej.fantazje sa rozne,w myslach wyobrazamy sobie o wiele gorsze rzeczy niz ta.i nie jedna rzecz wcielamy w życie,tylko o tym sie nie mowi... swieci sie znalezli, habity i do zakonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak 111
bo jak nie to natychmiast udaję się na dyskotekę do geyclubu "Rózowy torsik" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witja
Za 30 zł każda dziewczyna w dyskotece robi loda w ubikacji. W końcu musi jakoś zarobić na kosmetyki i biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematu- ja nigdy nie zdecydowałabym się na seks oralny z nieznajomym w dyskotece. przede wszystkim dlatego, że bym się brzydziła (po 1- nie znam tej osoby, po 2- wiadomo, że po kilku godzinach tańczenia itp. nie każdy jest "pierwszej świeżości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to czy było to w dyskotece czy nie ,tylko czy byliście w takim stanie uniesienia ,że zrobiliście to spontanicznie z nieznajomym(mą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Asisko1313 -tak,wszyscy się cieszą,że jesteś w ciąży i uprawiasz seks z jednym partnerem.Natomiast to,że sobie czegoś nie wyobrazasz...cóż,to juz Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, to zależy. na pewno musiałabym być sama- to jedno. mimo wszystko nie wyobrażam sobie zrobić loda nieznajomemu facetowi. ale gdyby chciał zrobić mi minetę, to nie miałabym przeciwwskazań (gdyby oczywiście spełniał moje wymagania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidaho
ja lubię spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczka
Spotkało mnie to też,ale nie był to co prawda sex oralny tylko tradycyjny.Ja Ciebie rozumiem,zazdroszczę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrościsz tego że zrobiła loda obcemu facetowi? no to na co czekasz? gwarantuję Ci że znajdziesz chętnych na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×