Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asica 244

kiedy kobieta ma najwiekszy poped seksualny,,,

Polecane posty

Gość gość
zapomniałeś o Ferrari:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzi w oczach mężczyzny,że ją kocha i bardzo pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsp
do gość dziś pitu pitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara C
35 i w górę majtki spływają na samą myśl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 10 lat mega przyplyw ,ale i miedzy jest niezle .Wybuchy i eksplozje jednak co 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Największy miałam tak20 -25 a teraz to masakra mam 38 ciągle mokrą cipkę. Jestem swiadoma swojej seksualności marzą mi się eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w tym wieku czyli 38 ja mam właśnie tyle i ciągle myślę o seksie mój mąż też już nie wyrabia a ja za chwile i tak bym chciała rzniecia najlepiej z innym, taką mam fantazję że jeden kończy drugi zaczyna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jayke
ja mam 34 lata i "mały" ciągle stoi .Stukałbym ciągle i długo.Ostatnio z partnerką po godzinie walki strzał na maxa.Potem 5 min odpoczynku i kolejna gimnastyka 40minutowa.Tak średnio 3 razy dziennie bym poszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek 38 lat, najlepiej po okresie, wtedy jest największy popęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trzydziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze młode, już dojrzałe u których występuje owulacja i nie karmiono ich dziwnymi lekami. Popęd tak silny że utrudnia np. naukę i jest przyczyną rozproszenia, paraliżu... o ile jest ktoś kto może się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste. Wtedy kobieta robi aurę wokół siebie. U swojej żony rozpoznaję po 3 minutach obserwacji że ma ochotę. Kręci biodrami. Tzn faluj***ardziej niż zwyczajnie dotyka ręką szyi ramion poprawia bieliznę często zmienia nogę na nogę spogląda dyskretnie na mój rozporek głaszcze się po nodze rozpuszcza włosy. A najbardziej widać że ma ochotę jak po powrocie z pracy podchodzi do mnie ściąga sodnie rzuca na łóżko ipodciągając swoją spódnicę i bez ściągania swojej bielizny tylko ją odsuwając siada na mnie. Nie trzeba się niczego domyślać. Dodam że mamy po 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne w dym to wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mnie się,ze to jest takie seksi i robicie to w domu zwykła bajeczka jak dla mnie na potrzeby forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma pewien staż i zaufanie to różne rzeczy można robić. A może po prostu się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma żadnych zalotów poprostu jest ochota przychodzi wieczór i jazda najpierw kąpiel potem bzykanie,albo z rana jak dzieciaków nie ma po co tu jakieś ceregiele ocierki itd tak to było jak miałem 17 lat a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak bym miał robić takie zaloty,albo żona mi to chyba bym się spuścił po minucie.U mnie też zawsze szybka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest nudne. Nowe doznania zaskoczenia to swietna zabawa i pobudzenie. Wkładam do jej samochodu do skrytki bieliznę w której chcę ją oglądać piszę jej o tym w sms o 15 ona wchodzi do mieszkania unosi sukienkę pod spodem nie ma nic i pyta a tak może być? Potem jest normalnie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata jestem facetem mam juz b niski. Najwiekszy jak bylem w 2 klasie liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35+, okolice 40. Seks na pierwszej randce sie zdarza, ale na drugiej to juz wiadomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×