Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sie wydało

Własnie odkryłam prawde o moim

Polecane posty

Gość sie wydało

siedzi na sympatii i wyrywa laski:-( Smutno mi cholernie, tym bardziej ze myslałam ze bedziemy ze soba do grobowej deski:-( boli to bardzo....Ja go kocham a on olewa..buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
zostaw gnoja;) i nie baw się w sentymenty, znajdziesz sobie fajniejszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeeeeee
a jak to odkrylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
dziekuje za odzew ale go kocham..kurka boli jak nie wiem co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam.......
tez zaloz konto, znajdz przystojniaka i rzuc obecnego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGL
nie warty ten gnoj ciebie co to za idiota musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
podsłuchalam kiedys rozmowe z kumplem ..teraz załozylam konto na sympatii, znalazłam go i napisalam @.Niby siedzi w pracy a odpisał i chce sie spotkac na ..kurna sex:-(Co dalej nie wiem, chciałabym mu dowalic , ale co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
Dziekuje za miłe słowa:-( doradzcie cos..jak mam postapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie z nim na sex
Zdziwi sie jak zobaczy ze odkrylas prawde. Na pewno bedzie czul sie jak kretyn. Po tym to Ci tylko pozostaje kopnac go w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
Tez tak mysle..ale jak to przezyje sama nie wiem..a wiecie co jest w tym najgorsze? nie sam fakt ze go kocham ale straciłam szacunek do niego i samej siebie..Mam tez dylemat czy aby dran mnie czyms bnie zarazil..uj wie ile lasek przeleciał:-( kurna mam dziwne mysli i ból w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
umow sie z nim jak nie wie ze to Ty idz jebnij w twarz i zakoncz znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem...
jezeli jestes mloda to masz szanse na facetow w kazdym wieku. tylko daj im znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
dziekuje za miłe słowa..nie wiem jak dalej mi sie zycie potoczy ale wiem jedno juz nigdy nie zaufam rzadnemu facetowi:-( a tak było pieknie, tyle marzen, planów..wszystko szlak trafił..kurna a boli jak cholerka buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hhanna
Umow sie z nim na spotkanie mailowo. Przyjdz na to spotkanie i niech ma .... glupia mine. Mozesz tez podstawic kolezanke ktorej nie zna i przyjsc w srodku ich spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
i co dalej? pojde chyba sama..zakoncze nas zwiazek ..potem ryk do poduszki i znowu zero zycia mojego..tragedia totalna jak tak mozna wogole..kochac kogos i zdradzac?chyba ze dobry aktor jest z niego..brak mi słow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umów się z nim! :) Kiedy zobaczy, że to Ty będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
wesoło bedzie mi na chwilke..ale fakt tak zrobie..musze byc silna..dziekuje kobietki za rade i za to ze jestescie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hhanna
..zawsze istnieje mozliwosc ze bedzie sciemnial ze z nikim sie nie umawial tylko spotkaliscie sie przypadkowo. No niestety facet zachowal sie tak jak zachowal i juz tego faktu nie zmienisz. Od ciebie zalezy czy mu wybaczysz czy nie. Ja bym nie wybaczyla. Co innego gadac sobie od czasu do czasu przez np gg a co innego zakladac sobie konto na portalu randkowym i sie umawiac na sex. Tez bym sie bala czy mnie czyms przypadkiem taki ktos nie zarazil. Baby ktore godza sie na takie spotkania raczej do swietobliwych nie naleza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeeeeee
zeby go zabolalo, umow sie z nim i pojdz tam, powiedz, ze wiedzialas od dawna o tym wszystkim i ze jest frajerem, bo ty tez mu niezle rogi doprawialas:D i powiedz, ze dopiero teraz chcesz mu o tym powiedziec, bo juz cie to strasznie smieszy, a ogolnie to nie ma sensu z nim byc, bo jest kiepski w lozku! tak mu powiedz!!!!!!! niech ma kompleksy i tez cierpi, dran podly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
dziekuje za rady dziewczynki..juz mi troszke lzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
napisz co Ty bys zrobiła, bo widze ze odwazna babka z Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłabym znajomą o przysługę. Ona spotkałaby się z nim na "seks"... mały pokoik w jakimś hotelu.( Ja schowana w łazience) koleżanka zaczęłaby się z nim zabawiać. I pierwsze co zrobiła, to przypięła/przywiązała go do łóżka. Potem... pod pretekstem zrzucenia z siebie zbędnych ciuszków sama poszłaby do łazienki, a z łazienki wyszłabym ja :) Powiedziała parę zdań, uderzyła i zostawiła... nagiego, przywiązanego do łóżeczka :) Wyszłabym z koleżanką na kawę... trzeba podziękować za przysługę :) Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
hmm super pomysł..zaraz odpisze mu na wiadomosc i do dzieła:-) dziekuje kobietki za rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu że z wami koniec. za jakiś miesiąc napisz ze zerwałaś z nim bo byłaś u ginekologa i okazało się że cie czymś zaraził. napisz ze to cieżka choroba i piszesz dopiero teraz bo po takim czasie z pewnością doszło już do uszkodzeń narzadów płciowych wiec poniósł kare :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super podoba mi sie
pomysl wrednej suki. masz racje. Teraz żaluję, że tak kiedyś nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wydało
tak serio to ide jutro do gina sie zbadac..w tych czasach łatwo sie czyms zarazic..A wieczorem spotkam sie z gnojem, zrobie mu fotki nagiego i wrzuce na nk..tak zrobie uj tam ze wstyd..mam dosyc ..fenksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafie wiele wybaczyc ale jakbym wiedziala, ze chłopak sie umawia z innymi na sex to juz dla mnie jest koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś znała hasło na jego konto i u niego wstawiła :) Oczywiście później to hasło zmieniając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×