Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydalek

kobieca hipokryzja

Polecane posty

Gość brzydalek

Witam wszystkich. Przeprowadziłem mały eksperyment ale do rzeczy. Nie jestem zbyt przystojny, charakter też mam ciężki, dlatego dziewczyny postanowiłem poszukać na portalach randkowych. Niestety poszukiwania wirtualne też mi nie szły. Postanowiłem więc zapytać kilka dziewczyn co jest ze mną nie tak że pomimo usilnych starań nie mogę zainteresować płci przeciwnej. Starałem się je dyskretnie naprowadzić na pytanie o moją urodę. Z pośród wszystkich dziewczyn, żadna nie napisała że problem tkwi w moim wyglądzie, no może tylko, że powinienem się uśmiechać. I teraz pytanie do was dziewczyny. Dlaczego pomimo że pyta was anonimowy chłopak nie jesteście szczere i nie napiszecie, że nie jest brzydki? Wszystkie niejednokrotnie pisałyście na tym forum że wygląd na drugoplanowe znaczenie a wszyscy wiemy w głębi serca, że tak nie jest, zwłaszcza na portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallllalalala
Gledzisz. liczy sie i wyglad, i charakter, poza tym trzeba cos do czlowieka poczuc - na portalach to raczej zaciekawienie niz ta chemia w rzeczywistosci. A to, co nazywasz hipokryzja, moze co najwyzej byc uprzejmoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka gradowa
to spotkaj sie baranie twarza w twarz[zamiast zakladac konta na portalu randkowym], a nie udajesz kogos kim nie jestes. wowczas przekonasz sie, kto tu jest hipokryta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
no właśnie ja nie chcę tej uprzejmości tylko szczerości do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallllalalala
to daj zdjecie, powiem Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
to że komuś się nie podobasz a ma na tyle w sobie grzeczności by nie napisać wprost że nie pociągasz go fizycznie nie znaczy od razu hipokryzji... hipokrytą będzie podstarzała kobieta która twierdzi że nie lubi młodszych od siebie a potem jest widywana obsciskująca kolesia kóry mógłby być jej synem... to jest hipokryzja to że nikt w twarz nie mówi że nie jesteś pociągający nie oznacza jeszcze hipokryzji, a raczej jedynie to że akurat nie pociągasz danej pani... zapamiętaj nie ma osoby która podobałaby się wszystkim nie ma faceta który by podniecał wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie hipokryzja. to, że pytasz nie znaczy, że ktoś musi chcieć Ci odpowiedzieć. ja bym nie miała serca powiedzieć komuś, że jest brzydki. poza tym to, że dla mnie jest brzydki nie znaczy, że faktycznie taki jest. mój chłopak też mi się przez długi czas nie podobał a mimo to się w nim zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
zresztą naprawdę chcesz by każda panna którą pytasz o szczerą opinię pisałaby Ci że jesteś dla niej aseksualny, nei podneicasz jej, masz idiotyczną fryzurę czy tępy wyraz twarzy ?! chyba lepiej że napisze że wyglądasz na sympatycznego, miłego itp niżby miała skłamać że na widok Twojego zdjęcia ma zamiar zedrzeć ubrania z Ciebie i z samej siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
teraz nie chcę aby mnie oceniać chodzi mi tylko o wyjaśnienie dlaczego nie jesteście szczere w ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
uogólniasz...wyrażasz opinię o kobietach, WSZYSTKICH kobietach, na podstawie tych kilku które poznałeś na jakimś forum.... gdybyś wkleił zdjęcie oceniłabym szczerze, bez ogródek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallllalalala
juz Ci napisano kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale marudzisz
moj facet tez nie uwazal sie za nadzwyczaj przystojnego, charakter tez dosc trudny, a jednak mial tyle dziewczyn ze nie sposob zliczyc... takze nie uzalaj sie nad soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było
dziewczyny napisały że powinieneś się "uśmiechać" może nei chodziło o brak urody ale to że wklejałeś zdjęcia, na których wyglądasz na zakompleksionego, spiętego lub nerwowego .... uśmiech jest uniwersalnym sygnałem, każdy łatwo go interpretuje osobę uśmiechniętą odbieramy jako szczęśliwą, otwartą, zadowoloną, pewną siebie natomist tą sama osobę z dziwnym przypadkowym grymasem na twarzy możemy odbierać jako mruka czy złośliwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
do "to już było" podaj swój adres to wyśle fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
Cartoon Network TV niestety ale muszę przyznać, że masz relacje w swoich poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle
a ziemniaki na to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty hipokryta
no niestety kobiety są zakłamane takie juz są mówią prawdę tylo przez przypadek jak się pomylą albo mają z tego coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipoktytka
hipokryzja nie zna granic laski leca na kase i tylko na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale na cokolwiek by nie leciały to co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo żadna nie powie ci że jesteś brzydki... mają sie za uduchowione które nie patrzą na wygląd a ty po prostu nie masz tego czegoś :O co prawda wysoki, zbudowany i męskiej twarzy to coś ma dla większości ale to nie jest kwestia wyglądu tylko tego czegoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktoś wyżej ma rację - chcesz obiektywnej oceny - wrzuć zdjęcie na kafe :D tylko nie pisz, że to Ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
BNB - na portalach randkowych autor też publikował zapewne dobre, złe lub poprawiane zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chociaż na mnie niech autor nie liczy z obiektywizmem - nie byłabym w stanie zrobić komuś przykrości... zresztą każdy ma w sobie coś ładnego i brzydkiego, piękno jest pojęciem względnym a i z wiekiem uroda ma coraz mniejsze znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" piękno jest pojęciem względnym \" ciekawe że wszelkie badania nad atrakcyjnością mówią co innego :D wysoki wzrost, symetryczna budowa ciała, gładka cera itd są atrakcyjne i można tupać nogami a i tak się nic nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
och nie BNB - dzisiaj się nie dołuję :p i Tobie też radzę - keep smile - zawsze mogło być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×