Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość los engeles

Nasza klasa- profil ukryty także dla znajomych- to po co jest na NK???

Polecane posty

Gość los engeles

Dziwia mnie osoby ktore maja wszytsko poblokowane na NK nawet dla znajomych. To po co do cholery sa na tej naszej klasie skoro sa tacy tajemniczy i wszytsko blokuja lacznie z klasami ze nie wiadomo co u nich slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może do cholery po to
po co ten portal został stworzony tempoto! c zyli aby mogli się z nimskontaktować znajomi z dawnych lat.... ... a nie do taniego lansu i podbudowywania swego ego Photoshopem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unheppppu
Mnie tez tacy znajomi wkurzaja bo lubie wiedziec co u ludzi sie dzieje, a tak to musze osobno do nich maile pisac i wypytywac co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne czyjeś zycie
to by się chciało mieć jak na tacy podane o każdej porze dnia i nocy... a głupi emali z głupim "co słychać" to już wielki problem.... ... niestety takie rzeczy to tylko na pudelku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unheppppu
no tak bo nie ma sie czasu napisac do kogos, latwiej kliknieciem myszki jest uzyskac informacje co u kogo kliknieciem myszki. Ja takie cos preferuje. Nie czuje potrzeby utrzymywania z kims relacji bliskich ale fajnie wiedziec kto co robi, gdzie kto poszedl do szkoly itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razmus Erazmus
Mnie tez to bardzo wkurza kiedy znajomy jakis poblokuje sobie szkoly, wiek i wszytsko inne. Lubie obserwować zycie innych w sensie takim kto jak sie zmienil, gdzie kogo los posial, jaka karire zrobil. Fajne to jest. A taka osoba co sie blokuje i nie pokazuje nic to po prostu buc nadety i nic wiecej. Zapewne skonczyla jakas podrzedna szkolke i sie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksiczka
no i wlasnie dla takich ciekawskich mam profil ukryty. Znajomi są jak sepy wszdzie chca byc, wszytsko chca wiedziec co sie wokol dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utututut
A mnie smiesza takie osoby co wtykaja nosa w nie swoje zycie. Zainteresuj sie jedna z druga swoim zyciem, swoim mezem, dziecmi, a nie wiecznie czyims zyciem zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
A mnie smiesza osoby ktore robia z NK streszczenie zycia a pozniej sie pluja ze kogos to interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestestwo jest
Ludzie dajcie spokoj z tym portalem, to juz przezytek i tylko glaby sie w to bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzcie po co dodawać zdjęcia jak nikt, włącznie ze znajomymi nie może ich obejrzeć? Żeby samemu sobie popatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestestwo jest
Jak to nikt, u mnie kolesiowa ma zablokowane szkoly wiek, ukryte co robi a zdjecia normalnie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam profilu w ogóle
mam dobry kontakt ze znajomymi, często sie spotykamy, dzwonimy, wysyłamy smsy, maile, fotki itp... natomiast nie mam zamiaru zaspokajać ciekawości osób z którymi kiedyś miałam jakiś tam kontakt, ale później się urwał- bo po co? uważam, że w wiekszości - ludzie którzy tak podglądaja profile innych, a na kontakcie żadnym im nie zależy....sa to niespecjalnie życzliwi ciekawscy - plotkarze, którzy albo zazdroszczą albo obgadują, a ja takich ludzi nie trawię i nie mam zamiaru im dawać pożywki ze swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszni czasami.
no właśnie hehe, jak najbardziej rozumie, że zdj. i wszystkie dane są zablokowane dla nieznajomych, ale jak już ten ktoś jest na liście znajomych to po cholerę dodawać zdj i ukrywać galerie, skoro NIKT tego nie widzi, tylko ta osoba co dodała, to jest dopiero śmieszne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie pytam
Jestescie wszyscy posrani z ta nasza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiczka 32
Wg mnie normalna osoba na naszej klasie nien daje prywatnych zdjec, bo prywatne zdjecia pokazuje sie przyjaciolom a nie znajomym z ulicy ktorzy tylko patrza zeby obgadac i zeby zobvaczyc gdzie chodzisz do skzoly czy na studia. To jest glupota, Z prawdziwymi znajomymi ma sie po prostu kontakt na codzien, lub przez maile. A prawda jest taka ze jak ktos zamieszcza zdjecie na nk to po porstu chce sie pochwalic gdzie nie byl, z kim nie byl itd. Robi to zeby sie lepiej poczuc. Czy nie jest tak??? Tak wlasnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony stworek ten u góry
Wg mnie ludzie są pusci skoro na naszej klasie wszytskie informacje wystawiaja o sobie- gdzie chodziles do szkoly, co robisz obecnie. Ja lubie prywatnosc i po prostu dlatego mam wszytsko ukryte. Jak ktos chce nawiazac kontakt to po prostu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam profilu w ogóle
ja się 100% zgadzam z Aiczka 32, po co obcy ludzie mają oglądać moje dzieci, dom czy zdjęcia z wakacji? albo to, że 10 lat temu chodziłam z kimś do klasy i mówiłam mu "cześć"- i zamieniłam może ze 3 zdania w roku na temat następnego sprawdzianu czy okienka ... to już znaczy, że to mój znajomy i że ma prawo oglądać moje prywatne fotografie? dla mnie ŚMIESZNE! dziś kupując bułki tez zamieniałam 2 zdania ze sprzedawczynią :P jeśli uważacie, że z tego powodu ona ma prawo oglądać jak np mam dom urządzony... to sorry, moim zdaniem jesteście nienormalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurkajna
Zgadzam się chociaż sama nie moge i zamieszczam zdjecia z moim facetem na spacerze czy z moim psem, ablo zdjecia z egiptu czy z hiszpani. Wiem ze mam kompleksy, bo posoba bez ko pleksow tak nie robi, ale coz.. nio taka jestem i nie umiem tego zmienic. Podziwiam tych co maja dwa zdjecia na krzyz w galerii. Ja jestem natomiast osoba ktora lubi jak wokol niej cos sie dzieje, jak ktos o niej gada, jak ktos zazdrosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopliczka243
A ja powiem tak: wszytsko jest dla ludzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss the train
Ja tam lubie nasza klase, lubie szpiegowac bylych ex-ow, kolezanki kochania mojego, panie ze sklepu, poczty i ksiegareni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam profilu w ogóle
to sobie szpiegu, jesli ktoś ci takie dane udostępnia- JEGO SPRAWA.... ale już pretensje do osób które nie mają profili, albo jak w tym topiku, ukrywają pewne informacje o sobie to chyba LEKKA PRZESADA, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss the train
A ja uwazam ze moge miec pretensje do przyjaciolki która ukrywa przede mna miedzy innymi szkoly bo nie widujemy sie bo daleko od siebie mieszkamy, zapracowane jestesmy, nie ma czasu zeby zadzwonic. A w pracy jest chwila wolnego, nic nie robienia to lubie zajrzec sobie na nk i dowiedziec siue co u kogo slychac. Kiedya miala okdyte szkoly a teraz jej sie cos poprzestawialo w glowie i ukryla wszytsko, nie wiem tylko jaki w tym cel ma bo przeciez jak wpisze w google to i tak te szkokly wyskocza. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Jak nie istniala NK to ludzie nie mieli problemow , a teraz wiecznie albo foch ze ktos wkleja profile albo foch ze blokuje, albo foch ze wkleja zdjecia z wczasow. Pfffffff, nasza klasa game over ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pariaa26
Powiem wam tylko tyle ze pewnie za jakis czas wymysla cos jeszcze gorszego jak nasza klasa- na przyklad prowadzenie blogow i wklejanie zdjec i pewnie takiego bloga kazdej osoby bedzie mozna znalezc wpisujac jej imie i naziwko w google i to dopiero beda jaja;. Bo nikt nie bedzie zrzeszony w jednym portalu tylko rozne blogi beda i wtedy bedzie inwigliacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z tarnowa
Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - takie osoby naprzyjmowały zaproszeń od wszystkich krewnych i znajomych królika i teraz większości z nich NIE CHCĄ pokazywać, co u nich. Więc albo robia jak moja koleżanka - likwiduja konto , a nastepnie zakładają nowe i tam przyjmują naprawdę tylko te osoby, którym ufają - albo blokują wszystkim. Bo niestety nie można wprowadzicpodziału "znajomi do pokazywania i znajomi do zablokowania informacji". Ja miałam parę takich osób, jakoś 2-3, które mnie uwierały, bo ledwie je znam, a jak juz to raczej z plitkarskich ciagotek. I też mi sie nie podobało, ze mogą ogladać moje zdjecia. Zreszta mysle, ze tylko po to mi wysłały zaproszenie - bo zdjecia miałam zablokowane. Wywaliłam te osoby i teraz już nie mam potrzeby niczego ukrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Nie dosc ze w internecie nie jest sie anonimowym to jeszcze potrzeba mi do szczescia NK hhehe, mam albumy ze zdjeciami i telefon, nie potrzebny mi interpol dla wiesniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam profilu w ogóle
"A ja uwazam ze moge miec pretensje do przyjaciolki która ukrywa przede mna miedzy innymi szkoly" zaraz zaraz.... dalej piszesz, że wczesniej miala odblokowane- coś mi tu nie gra.... -po 1 nie pamietasz do jakiej szkoły twoja przyjaciółka chodziła? -po 2 po co ci ogladanie jej znajomych ze szkoły? jej profi- rozumiem- jesteś ciekawa co u niej słychać....ale co mają do tego osoby z którymi X lat temu chodziła do klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Jak po co, babska ciekawosc , a jak zobaczy bobo zaraz sama sobie zrobi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domek na preri
Nie ukrywam ze wciagnelam sie do tego portalu i jestem uzalezniona. Bylabym szczesliwa gdyby ten portal zlikwidowali bo sama nie potrafie sie stamtad wypisac- boje sie ze cos strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×