Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K-H WaWa

Wydepilowany chłopak / co wy na to

Polecane posty

Gość K-H WaWa

Poznalam fajnego chlopaka pare miesiecy temu, wszystko jest OK i w sume zapowiadalo sie, ze bedzie to cos powazniejszego, ale tydzien temu, gdy razem poszlismy na basen okazalo sie, ze jest kompletnie pozbawiony wlosow. Tzn na rekach ma, ale tylko tam, wiec jakakolwiek choroba odpada. Nie uprawia sportow (przynajmniej nei wiem, zeby uprawial) wiec z tej strony tez to nie jest niezbedne, wiec po co mogl to zrobic? I jak w ogole inni odbieraja takich chlopakow, bo osobiscie troche jestem zdziwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziareczka
moze tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj ojciec
Albo sie goli caly albo ma malo testosteronu ( prawdopodobnie moze miec mala kuske wiec uciekaj od niego :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiooo
Jak facet sie goli na całym ciele to jest postrzegany jako gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
ale Czesio pitolisz jak potłuczony:-P Jak facet dba o siebie to depiluje sobie nadmiar owłosienia ,tyle w temacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kecajkecaj
Ludzie, przecież to jest higieniczne. Dzięki wydepilowaniu pach i jajek łatwiej utrzymać higienę. Sam depiluję te miejsca już od około 5-6 lat. Chodzę nago na plaży N. i nikt mnie nie wyzywa od gejów, ok 30% facetów chodzi tak jak ja. Nie wiem w czym problem? Uważam, że i kobieta i facet powinni pod pachami i w miejscach intymnych być całkowicie wygoleni. I higieniczniej i ładniej. naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnoooooooki
ten pedał nade mną nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że jest pedałem. Wygol staremu jeszcze rowa metrocioto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam armani diamonds
To ciota nie facet. Pachy jeszcze moge zrouzmiec ale nogi, klata- zenada. Wysmialabym takiego zniewiescialego gogusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie wmówi że to normalne. Facet powinien być facetem, a nie wydepilowaną pizdeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka mlynarza
I co w tym dziwnego ? Niektorzy nie maja prawie w ogole wlosow na ciele. Zapraszam na baseny nad morze srodziemne , tam zobaczysz duuuuzo wiecej gladkich facetow , tak pozatym radze ci zwiewać od niego , dla jego wlasnego dobra, bo skoro przeszkadza ci owlosienie a wlasciwie jego brak to TY ! masz nie pokolej we łbie nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
osobiście uważam że coś jest z gościem nie tak. Generalnie faceci golą się na twarzy. Część z nich jest skłonna ogolić sobie jajka jeżeli np ich partnerce takie coś się podoba(ale wiem że niektóre tego nie lubią), niektórzy golą sobie pachy bo np mają problem z poceniem i w ten sposób mniej śmierdzą. Natomiast z doświadczenia wiem, że faceci którzy poświęcają czas na dokładną depilacje całego ciała i przesadnie o nie dbają są zazwyczaj egoistami a niekiedy mają zapędy homoseksualne. To moja zupełnie subiektywna opinia. Ale pomyśl chcesz mieć facety który bardziej zadbany niż ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalapucniczka
tak samo jak goli się owłosienie na twarzy, glowie, tak samo powinno sie dbać o pachwiny.... u facetów włosy wychodzące spod pach sa obrzydliwe tak samo jak ogromny busz w majtkach.... fuuuuuuuuu nie ma nic gorszego podczas miłości oralnej jak łoniak w ustach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien się golić jedynie na twarzy! Każdy jeden, który bez wyraźnego powodu typu sport czy jakaś choroba, a jedynie dla 'poprawy własnego wyglądu' się goli w innych miejscach niż na twarzy, jest zwykłym gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyjaciel też się goli prawie wszędzie...zostawia tylko na rękach włosy.Na początku mnie to dziwiło,ale stwierdziłam,że może w UK taka moda.W Polsce na to jeszcze dziwnie patrzymy jeśli Facet przesadnie o siebie dba.Na zachodzie jest po prostu zadbanym facetem a nie gejem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Coraz wiecej facetow goli penisa, uwazam to za calkiem normalne. Ja gole sie juz od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Nudzi mu się chacie, nie ma nic do roboty, to wymyśla sobie takie głupoty. Nie zajęty człowiek zaczyna gadać do siebie, albo robić różne inne dziwne rzeczy. To zalicza się do tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to nie kwestia dbania o siebie, ale o upodobania. No może z wyjątkiem golenia pach. To faceci powinni robić zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja gole sie tylko na dole, reszta owlosienia zostaje. No i oczywiscie zarost na twarzy tez gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakira /
mi sie tacy podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaaaa
jak widze faceta z wygolonymi nogami, to szczerze mowiac odraza mnie do niego bierze - taka kobietka z siusiakiem... moze jeszcze obwisle piersi ma... bleeeeee... okolice siusiaka, to jak najbardziej, bo tak latwiej z higiena, estetyczniej, przyjemniejszy seks i w ogole, pod pachami tez akceptuje, ale nogi? to juz musi byc pedal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest inny. Mnie zwisa widok gładkiego faceta, bo nie ja go będę dymał. Jeśli są amatorki gładkich męskich ciał, to mnie nic do tego. BTW, facet nie może być ładniejszy od kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak, facet musi sobie golić jajka i skracać łoniaki, dla mnie to podstawa by mi seks oralny smakował, poza tym tam gdzie ma obleśna dżungle też powinien trymerkiem skracać, naprawde obleśnie wyglądają takie chaszcze wychodzące spod pach czy amazoński busz miedzy pośladkami. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Masz racje, wszystkie partnerki ktore robily mi loda mowily ze to przyjemnosc brac do ust ogolonego, zadbanego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xxl-men - dokładnie tak, jak facet ma tam partie zadbane to supersprawa, w innym wypadku przechodzi mi ochote na figle. na szczęście w większości przypadków nanim trafiłam do łóżka umiejętnie wysondowałam takiego czy dba o siebie czy nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Mialas juz okazje golic faceta (na dole)? Ja juz mialem taka przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Mam na mysli - babka mnie golila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xxl-men - nieee :-D w takie rzeczy sięnie bawię... ale jak facet kompletnie zadbany w sferach intymnych to super jazda jest. ja na przykład preferuje jak facet też o pupkę zadba, lubie podczas francuza pozwolić sobie na mały rimmjobik, każdy facet który ze mną tego doświadczył (a było ich bardzo niewielu) to odlatywał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×