Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

dostałam kosza, a Słońce mimo to świeci tak samo..

Polecane posty

Nie Kumam - jak ja się cieszę, że Ciebie tu widzę :):) prawdą jest to co piszesz, ale boli trochę. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowooo
mawronka a wlasciwie to co sie stalo? wyznalas komus uczucie i on tego nie odwzajemnił? ja sie wlasnie zastanawiam nad takim krokiem i boje sie tego co przezywasz obecnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje :) jeszcze i w dalszym ciagu. lykam tablety, siedze w domu i czytam do netu nie zagladam, dla higieny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam może 1/3 tego co powinnam , w realu nie mialam siły spojrzeć mu prosto w twarz, z nim porozmaiwać normalnie bez skrępowania albo uciekałam jeśli już czułam na co się 'zbiera' teraz mogę mieć pretensje tylko do siebie . Jak by ktoś do mnie robił takie podchody to też bym go pewnie olała i na dodatek jak by nie był w moim guście . nie ma się co oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka - tylko na filmach w najgorszych momentach jest burza z piorunami... Nie kumam - dobrze wiedzieć, że wróciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eee tam. Pierwszy kosz i pewnie nie ostatni. Bierz przykład z ofermy wszystkie go olały a on dalej żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma jest wporzo pierwszy i nie ostatni.. ile razy jeszcze będę się obnażac przed facetem i dostawać kopa w tyłek?:O nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty nie chcesz, ja nie chcę ... nikt nie chcę. Gdy się zakochałem to okazało się, że zonk bo ona ma innego. Heh ... czasami niemal czuję wyrzuty sumienia, że perfidnie podkopuję ten ich związek ... ale ile razy widzę tą dziewczynę czuję, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go widzę z inną -to czuje złość na siebie, bo moja wina moja- nikogo innego. a teraz takie unikanie się niby, luib beszczelne spojrzenia w oczy jak bym mu flaki chciała wypruć nie przedtem jak spojrzenie kota ze shreka. Niech znajdzie kogoś sobie, niech będzie szczęśliwy, zasługuje na kogoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłabym dla niego wszystko to teraz chyba powinnam mieć siłę żeby go zostawić w spokoju. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wykorzystaj ten czas kreatywnie :) może namaluj jakiś obraz? podobno artyści tworzą największe dzieła gdy są nieszczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka, czasem musi popadać. Może nie do końca, ale wiem o czym piszesz. Znam to uczucie - żal. Z tym, że ja dostałam kopa od najlepszego przyjaciela, osoby której ufałam bezgranicznie. I wtedy gdy to mówił też słonko świeciło. Burza była później. A teraz? Też tak jakoś pochmurno... Kiedyś w końcu wyjdzie słonko, a my będziemy się z tych burz śmiać. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są pioruny niedługo będzie trzęsienie ziemi ma inną taka dobra koleżanka nie jestem zazdrosna nie jestem zazdrosna nie jestem zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak obżeranie się chipsami :O zaraz zacznę czekoladę zjem wszystko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zabój zakochany ale chyba nie wee mnie. zobaczyłam ich, razem ona tylem do mnie a on sie patrzył na mojąreakcję a ja na nich jak na ufo, a później szok i tak sie obrzeram w tym szale szoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniki nie pomogły , czekolada też nie buu jakie życie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka.... pamietaj, ze po burzy zawsze wychodzi slonce :) A jak dlugo bedzie trwala \"twoja burza\",zalezy tylko od Ciebie. Moze byc,ze jeszcze bedziesz szczesliwa - ze skonczylo sie tak, a nie inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
ej spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni dzien takiego rozklejania sie a co mi tam ma inną ja mam przyjaciól zyję itd to nic ze kazdego bede porownywac do niego i duzo odpadnie ich w selekcji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×