Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monmonika

Różne postrzeganie kobiecej urody

Polecane posty

Gość wiecie moze czemu mezczyzni
to czemu ja nie mam w ogole powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio po dużym piwie
bo tluszcz w przyrodzie nie wystepuje. Widzialas gdzies zwierzeta ktore sa obrosniete tluszczem? to jest informacja o tym ze kobieta jest niezdrowa, oczywiscie sa tacy zboczency ktorzy gustuja w tluszczu no ale czy rzeczywiscie faceci to lubia? Co innego otyła osoba a co innego gruba. Jak kobieta ma duże kszstałty to dobrze byle nie wyglądała jak piggy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
taaaak, bo niby faceci to nie są obrośnięci tłuszczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
Mały Kazio po dużym piwie bo tluszcz w przyrodzie nie wystepuje. Widzialas gdzies zwierzeta ktore sa obrosniete tluszczem?------------------------> tak, widziałam-np. foki, hipopotamy, wieloryby, świnie, niedżwiedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobranoc Możemy sobie rozmawiać teoretycznie - ale i tak wiadomo, że wszelakie uogólnienia nie mają sensu bo każdy ma swój gust, preferencje, upodobania, priorytety. Gdyby faceci lubili wyłącznie kobiety o urodzie porcelanowych lalek to wszystkie odbiegające od ideału byłyby skazane na samotność - a tak nie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie moze czemu mezczyzni
waze 95 kg wiec wygladam jak piggy, nie jestem w stanie schudnac tak zeby byc szczupla, wiec co mam zapomniec o zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
Obecnie mieszkam w Holandii, i wiecie chłopaki z którymi pracuję to przeważnie polacy to często sobie gadamy o laskach, i powiem wam że nie spotkałem jeszcze faceta któremu nie podobały by się na zabój hinduski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
a czy Hinduski sa podobne do lalek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dalia
wiecie moze czemu mezczyzni- absolutnie nie masz zapomnieć o związkach :) Ja znam osobiście kilka dziewczyn, które nie należą do drobniutkich a mają normalne życie rodzinne czy partnerskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
to że facetom podobają się jakieś lalki nie oznacza że ta laleczka będzie chciała ich, będą z taką kobietą na jaką mogą sobie pozwolić, ale w fantazjach zawsze będą marzyć o takiej laleczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze tak. Kobiety sa bardziej krytyczne i zwracaja uwagi na szczegoly. Okej bede szczera: Jak moj mezczyzna uslyszy jak potrafimy obejchac z moja przyjaciolka laske ktorej nie lubimy to autentycznie dostaje wytrzeszczu z wrazenia:D Zawsze powtarza ze w zyciu by nie byl w stanie zadnej dziewczyny tak dosadnie skrytykowac i bezczelnie. Po drugie sama tak mam ze jak z nim gdzies ide i jakas laska swieci tłuszczykiem badz cellulitem to mu to pokazuje, zeby docenil to co ma. Wydaje sie straszne? Kazda z nas obgaduje. Faceci skupiaja sie na caloksztalcie i uwzywaja raczej sprosnych okreslen np: ''Taka to tylko worek na ryj i jazda'' Kobieta powie raczej: ''No niedosc ze ma idiotyczne spodnie, to widac ze je ledwo zapiela, a jakbym miala takie pelikany na ramionach to bym zapomniala o krotkich bluzkach, i moglaby cos z tymi pryszczami zrobic, cere ma tłusta swieci sie jak psu jaja.... cycki ma rozjechane na boki'' taka prawda drogie panie jestesmy okrutne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
hinduski?? bardzo przypominają wygląd lalek, małe buźki, noski małe dupne ciemne oczka, i wydatne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maikieujko
lubię koiety zadbane, mające to coś, że leci się na nie jak lep na muchy, cenię naturalność w zachowaniu, szczerość i spontany, fizycznie różne kobiety mi się podobają, ale nie zwracam uwagi na wysokie, anorektyczki o męskich rysach twarzy takie typowe w-f, nie kojarzyć ze wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu FACET
panienka z linku pierwsza klasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cociero
hinduski są przepiekne, te oczyska ich, spojrzenie a już mógłbym walić konia żadna typowa blondi tak na mnie nie zadziałała chociaż widziałem i macałem nie jedno to jednak przy typowej urodzie polek musiałem się dopalać, żeby było coś z tego masła, a gdybym tak mógł być z tak piekną hinduską chociaż 10 sec sam na sam to oszalałabym ze szczęście i być może zszedłbym na zawał. 2x miałem możliwość, ale tylko krótkiej powierzchownej znajomośći takiej ślicznotki, ale niestety nie dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
Ty, jedz do Holandii tam hindusek pełno, wszyscy faceci sie nimi tam jarają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHY...
ale jedno ci powiem sa bardzo nie dostępne , ale uroda bije wszystkie laski, nie znam faceta któremu by sie hinduski nie podobały. To boginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i topik przycichł - wszak żadna z nas nie jest Hinduską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmonika
nie pozostaje nic innego jak starać się upodobnić do lalki;) dobranoc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAHIM
a ja w Holandii pracuje aktualnie a dokładnie Rotterdam :) to fakt hinduski to najpiękniejsze kobiety na świecie, ile już chłopaków poznałem w pracy to każdy się kocha w jakiejś hindusce. W nich nie da się nie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo do Hinduski :o nie wiem co łatwiejsze? można też cieszyć się świadomością, że nasza uroda jest dostrzegalna tylko dla wybranych, niszowa - niekoniecznie muszą na nas gwizdać robotnicy lub trąbić kierowcy TIRów - w tę grupę docelową lepiej nie celować :D :classic_cool: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w której się zakochał mój ex też pochodzi z terenów pakistanu, niech wypierdala tam z powrotem. Uważam że Polska powinna być dla Polaków a nie popaprańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię podziwiać
w sciekla bestiaaa, widziałem tą dziewczynę z twarzy, ktoś na kafeterii te zdjęcia pokazywał. Ona z twarzy jest brzydka. Nie wiem gdzie Twój facet miał oczy... a uwilbiam popatrzeć na śliczne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
Hinduski? Szczególnie te Aryjskie bywają przepiękne, duże oczy usta, w Polsce rzadko zdarzają się takie pięknośći ale bywają i są jeszcze piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Kazio
No i Pakistanki, to w zasadzie właśnie te Pakistanki i taki Hinduski, a na pwno są też takie piękne IRANKI w końcu to ta sama rasa Aryjska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci tak zachwalaja hinduski
a jak kobieta ma faceta hindusa to od razu na nia najezdzaja , ze puszcza sie z kolorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
ja jakoś nalezę do kobiet,które bardzo podobają się facetom i kolezanki patrza na mnie z zazdroscią. mam ciemna karnację, jestem szczupła, zgrabna, i wcale nie mam długich włosów a i tak wszyscy sie gapia z zazdrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×