Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marccin19

Jak zrobic aby twoja przyjaciółka została twoja dziewczyną.

Polecane posty

Mam 16 lat, miałem juz kilka dziewczyn. Ta jest wyjątkowa. Dwa lata temu przniosła się do mojej klasy i nadal jest w niej ze mną. Ma ze mną dobry kontakt, można powiedziec, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Ale czuje, że pierwszy raz na prawdę się zakochałem. Ona myśli że już zawsze będziemy przyjaciółmi. Chcę ją oczarować czymś aby to się zmieniło. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspaceeeeeee
powiedz do niej:kocham cie jak moja babcie efekt natychmiastowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IzYY3PvAjVLPJunaYJSaxmyN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada od starszej kobiety co pamieta cudowne lata:). To nie ma tak ze w wieku 16 lat chcemy miec chlopcow- przyjaciol (od tego sa dziewczyny-przyjaciolki), w tym wieku wyprobowujemy swoj sexapill. Pokaz jej ze ja lubisz (ale nie za bardzo!!), proboj, jak jest w gronie przyjaciolek (tylko dziewczyn), podejsc i powiedz ze sliczne wyglada. I patrz wtedy na nia. Pare sekund. To wystaczy. A potem pogadaj z jej kolezankami obojetnie i odejdz. Moze Ona ci nie okazalo jak to na nia zadzialalo, ale zadziala. Wiesz mi. Zrob cos podobnego raz w tygodniu przez trzy tygodnie. Potem zapros na lody i powiedz ze chcesz zeby byla twoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×