Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebo sloneczne nad nami

Dlaczego pijesz kochany...?

Polecane posty

Gość niebo sloneczne nad nami

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikadellka111
a często pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzba
bo fajnie sie czuje po alkoholu , niezle miesza w mozgownicy i daje radosc do zycia .Pozdrowka dla niealkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
...i nie chcesz nic z tym zrobic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
ma takie okresy. teraz wlasnie pije. a mnie jest przykro bo go kocham...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
brezniew - czy ty w ogole jestes z kims ? bo jesli nie, to pewnie nie rozumiesz, jak mozna cierpiec z powodu takiego upadku kogos, kogo sie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Zygmunt - wiem, ze on pije za swoje, tyle tylko, ze ja go ogladam. mieszkamy ze soba i recze ci, ze widok ten nie nalezy do przyjemnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
dzieki, za takie rady. bez sensu to wszystko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizolandia
kiepska sprawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Zygmunt - nie wydaje mi sie zeby to forum bylo dla idiotek. nie spodziewam sie tez, ze on przestanie pic tylko dlatego, ze ja tu pisze. on nie zna tego forum. zalozylam ten topick bo jest wiele kobiet, ktore maja ten problem - ich partner pije, a one nie wiedza co poczac, kiedy ten, ktorego kochaja nie moze sobie poradzic z nalogiem. ja wiem, ze sa poradnie, ze mozna zglosic sie z nim do AA, ze gdyby on chcial, to moglby sie leczyc. a zdrugiej strony mam jeszcze nadzieje, ze byc moze opanuje ten nawyk picia [dziwnego picia bo zawsze w maju i pozniej jesienia]. kocham go i wiem, ze kiedy nie pije jest takim ,jakiego kocham. jak moge mu pomoc ? co takiego sprawia, ze moj kochany pije wlasnie w tych okresach czasu ? on - nie potrafi tego wyjasnic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pije bo Cie nie kocha i to taka odskocznia od zniewolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
J.D.R. - a potrafisz wyjasnic, dlaczego pije tylko w maju i jesienia ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Zygmunt - ja nie lubie seriali, oboje ich nie znosimy. dlaczego wydaje ci sie, ze znasz recepte na czyjes zycie ? jesli twoja kobieta lubi seriale, a ty pijesz bo lubisz, to niech tak zostanie. ja chce to zmienic. nie wiem jednak jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy bierzesz urlop? Jest możliwość że coś jeszcze przeoczasz? Jak długo mieszkacie razem. Rozmawiasz z nim o emocjach i o tym co was łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Ten serial miał być przykładem - nie wiem co lubisz, pod słowo "serial' podstaw sobie dowolną rzecz, która sprawia ci przyjemność. I odpwoiedz - miło by ci było, gdyby twój facet chciał na siłe, żebyś to zmieniła bo ma takie widzimisie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkie
Z picia nic dobrego jeszcze nie wyszło. Współczuję takie życia. Jak jeszcze dodatkowo kochasz to jeszcze większa trgedia. Szkoda mi Ciebie. ALe Twoje życie i sama się pchasz by mieć takie życie, czyli życie , gdzie alkohol zawsze zwycięży, a Ty nerwy i smutki płacz. Ale Twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
J.D.R.- urlopy spedzamy razem , lubimy gory. mamy swoje ulubione miejsca, wlasciwie polskie gory zwiedzilismy juz cale. to, jedna z naszych wspolnych pasji. Razem mieszkamy od 10 lat, i kiedy moj partner nie pije rozmawiamy o wszystkim, nie ma dla nas tematow tabu. temat jego picia tez poruszalismy ale on sam nie wie, dlaczego ma ogromna, przymuszona wrecz chec na picie wlasnie w tych miesiacach. Zygmunt - ja i partner "lubimy" wiele "rzeczy", ktore "sprawiaja nam przyjemnosc"; mamy bowiem wspolne pasje. jednak jego picie, to nie moje "widzimisie" tylko jego przymus. i cos z tym chcialabym zrobic. moj partner [poza tymi okresami picia], rozmawia ze mna i na ten temat. on nie wie dlaczego ma tak przemozna ochote na picie wlasnie wtedy. poza tym on sam mowi, ze picie "nie sprawia mu przyjemnosci", pije bo czuje taki przymus.tak wiec Zygmuncie - psycholog z ciebie zaden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw mu ultimatum : Albo Ty albo alkohol Trudne ale powinnaś. Ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Lily - ciekawe co wybral ? nie zdziwilo by mnie , gdyby to byl alkohol. wiesz, ja nie wierze, ze temu, kto pije mozna stawiac jakiekolwiek ultimatum bo jesli to zadziala na twoja korzysc, to jest bez watpienia chwilowe, tzn.do kolejnego upicia sie. radykalnie dziala tylko leczenie, ale tego musi chciec on sam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potnoszem bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrał mnie. Też trochę boję się że chciałby wrócić do alkoholu. Ale w moim przypadku sytuacja jest trochę inna niż Twoja. Jak pił był młody i chciał się wyszaleć. A Twój facet raczej nie będzie chciał leczenia bo wygląda na to że lubi picie..., Bo stan upojenia jest fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
nie mam pewnosci czy on naprawde "lubi pic". jak pisalam wczesniej jest to dla niego przymus, ktoremu nie potraqfi sie oprzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak przymus to jest uzależniony ale jeśli nie będzie chciał iść na terapię to znaczy że taki stan mu odpowiada bo to normalnie lubi. A Tobie może gadać co chce, np. żebyś nie robiła mu wymówek... Nie wierz w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo sloneczne nad nami
Glan - wiec nie ma ratunku ? dlaczego przerwales leczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×