Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BgMacher

Jestem wykoorwiście przystojny i inteligentny

Polecane posty

Gość BgMacher

tak bardzo że pomieszało mi się od tego w głowie. Ale spoko jest coraz lepiej, zwariowałem kilka lat temu ale już jestem nadchodzę jak tajfun na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby ludzi nie wpędzac w kompleksy swą urodą postanowiłes dobrodusznie spędzic czas na kafe, zamiast wyrywać.... co w "ręce" wpadnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zajebiście
i bystrzak też jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniec:P Co zabrakło Ci autorze argumentów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BgMacher
Zeby wpedzac w kompleksy? Chyba raczej zeby sie dowartosciowac. Myslicie ze na tym siwecie tylko przecietni maja trudno? Ladni maja ciezko, a inteligentni tym bardziej. Nie wspomnialem jeszcze ze w odroznieniu od 95% choloty jaka dane mi bylo poznac w zyciu potrafie stawiac granice, jestem asertywny ale tez "dysertywny". I to jest niestety chyba najciezsza sprawa. A siedze na Kafe poniewaz jak napisalem, pomieszalo mi sie w glowie od tego NADMIARU. Pokralo mnie. Po woli wracam do zdrowia i licze ze bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, nie uważam sie za głupią wrecz przeciwnie...i nie uważam bym z tego powodu miała lekko tu przyznam Ci racje. Ale o co chodzi z Twoim tematem? Co chciales osiągnac? bo nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozazdrościć mi pozostaje urody i życzyć by asertywność w agresję nie przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi się chce
daj fote to ocenimy i może otworymy ci oczy narcyzie hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BgMacher
Misszka Miki, no przeciez napisalem ze jestem o tyle asertywny o ile jestem "dysertywny". Agresji nie ma wiec, agresja 0. To u mnie tak jak uroda i inteligencja wrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BgMacher
Foty nie dam bo nie mam zadnej wystylizowanej w fajnym miejscu z dobrym swiatlem i aparatem robionym przez specjaliste. A zdjecia nie oddaja rzeczywistosci. Na zdjeciach wygladam srednio, lepiej wygladaja gogousie z fryzura od stylisty ktorymi podniecaja sie nastki. Ja jestem facetem z krwii i kosci, jestem choerlnie przystojny chociaz nie koniecznie mam twarz bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BgMacher
Jedynym minusem mojej urody jest zazdrość mojego partnera Maćka. Gdy idziemy ulicą oglądają się za mną wszyscy. Maciek potem się na mnie wyżywa w domu i mnie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi się chce
aleś ty głupi i pusty hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×