Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freon

Dlaczego większość dziewczyn na przestrzeni kilku lat tak potwornie tyje?

Polecane posty

To plaga jakaś. Moje byłe koleżanki z liceum, które były świetnymi laskami, po zaledwie 5-6 latach od tamtego momentu wyglądają jak maszkary. Normalnie nie do poznania. Dzisiaj spotkałem dziewczynę, która była 7 lat temu miss szkoły, na której widok każdy się ślinił. A teraz? Gruba świnia, z trzema podbrodkami i tyłkiem jak szafa. To samo obserwuję przeglądając profile na NK. 90 % szczupłych kiedyś dziewczyn teraz jest pasztetami. O co chodzi kobiety? Czemu się tak zapuszczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Pan
Wychodzą za mąż i już nie muszą być piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbbaaaa
Zgadza się. Najbardziej tyją te co są już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
A faceci to pewnie nie tyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak : wiekoszsc facetow wybierajac sobie kobiete patrzy tylko na jej obecny wyglad . Mysla ze jak teraz jest piekna , szczupla itd to zawsze taka bedzie a tak nie jest . Wybierajac kobiete nalezy przyjzec sie jej matce , jest stosunkowo duze prawdopodobienstwo ze w przyszlosci bedzie wygladala tak jak jej matka :) OCzywiscie to nie jest reguła żeby nie bylo hehe Co do malzenstwa , rzeczywiscie jezeli ma sie juz faceta to po co o siebie dbac? oczywiscie ja tak nie mysle , chce podobac sie swojemu factowi jak i sobie wiec az tak derastycznie zmianic sie nie chce - w miare mozliwosci hehe :P Ale do tego ochodzi jeszcze fakt ze z wiekiem zwalnia sie przemiana materii itd a to ma wplyw na wyglad :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbbaaaa
Taaa, moja była też łatwo tyła, a jej matka jest bardzo szczupła mimo że już jej 50tka stuknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslcie madre głowy
no cóz powiem wam dlaczego czesto przed slubem u dziewczyny gotuje matka, posiłki sie je osobno - każdy domownik kiedy chce, dziewczyna czesto nie jada kolacji zas po ślubie żona sie zaczyna brac za gotowanie, smażenie, pieczenie, musi próbowac, a jak stoi przy garach to nabieraochoty na jedzonko bo zapachy smakowite, poza tym jak gotuje dla męża to raczej z nim je dla towarzystwa, olacje również proste, łatwe, tylko pomysleć poza tym po slubie wiecej obowiazków nie ma tak duzo czasu na fitness itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Dokładnie. Próbujcie się odchudzac, i jednocześnie robic papu dla całej rodziny. A potem siedziec i oglądac jak pałaszują, a samemu jesc marchewkę i popijac woda mineralną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
DLACZEGO SIE TYJE???? A KTO DZIECI RODZI????!!!!! NIE ZAWSZE DA SIE TO SZYBKO ZRZUCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polskiej tradycji niestety schaboszczak dominuje- można gotować dla całej rodziny zdrowo, tylko trzeba się tego nauczyć, poza tym nikt Wam Panie nie każe wciągać porcji równych tym pochłanianym przez waszych chłopów;) grunt to umiar:) Większość dziewczyn tyje bo nie ma motywacji, są sfrustrowane stabilizacją i nudą w związku spowodowaną brakiem polotu partnera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Temat - brednie i prowokacja. Gdyby tak było, już wszystkie kobiety w wieku średnim byłyby otyłe. Ja np mam 32 lata i ważę dokładnie tyle, co w ogólniaku (zawsze byłam szczupła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na znajome z liceum musze przyznac, ze tylko nieliczne roztyly sie do stopnia 3 podbrodkow. wiekszosc owszem zaokraglila swoje ksztalty ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
kobieta się z reguły zaokrągla z wiekiem. mężczyzna też, wiec nie przesadzajmy. ale te monstrualne roztycia z reguły mają powody klasyczne - albo ciąża albo choroba. mało kto od samego jedzenia jest w stanie przytyć o 40kg. Poza Amerykanami oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moim zdaniem tez tak jest
ja przytylam 5 kg przez szkole srednia, a to wszystko nauka, stresy wieksz nie wiem ale u mnie w klasie 90%dziewczyn przytylko od 5-15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moim zdaniem tez tak jest
ale przeczytaj sobie o dojrzewaniu, ponoć dziewczyny kolo 20 zaczynaja przybierac wiecej tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa25
ja też to zauważyłam, ale sama mam 25 lat i ważę tyle, co parę lat temu.. W porównaniu z liceum, mam tylko większy biust :D. Mam dobrą przemianę materii, poza tym dbam o siebie, ćwiczę (czasem ;)). I jak się stresuję, to momentalnie nie mogę jeść - to chyba i kwestia tego.. Wygląd jest dla mnie ważny i dobrze się czuję szczupła i zgrabna i zamierzam walczyć o zgrabną sylwetkę :). Źle bym się czuła, gdybym nagle straciła swoją figurę. Nie byłabym w stanie przełknąć kolejnego kotleta, widząc jak wyglądam. Od razu stres odebrałby mi apetyt :). Nie twierdzę, ze wygląd jest NAJ, ale ja chcę być szczupła i dobrze się z tym czuję. Moja mama nigdy nie była otyła, ma teraz może większy brzuch od leków, ale poza tym jest zgrabna i do dziś mężczyźni prawią jej komplementy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
a poza tym pigułki antykoncepcyjne też nie są obojętne niestety, a ile kobitek ich zażywa? i czeka na "odpowiedni" moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
wyrwały się z domu, mamusia nie gotuje a im się nie chce. Więc idą do McDonaldsa albo zamawiają pizzę do domu i efekty takie jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczęściej powodem jest
fatalne pozycie seksualne prowadzące do frustracji i jedzenia kompulsywnego. Reasumując: mąż kiepski w łóżku = gruba żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
"mąż kiepski w łóżku=gruba żona" hahhahhaaha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dlaczego
bo kiedy złapią męża już nie musza o siebie dbać a jak urodza dziecko to juz w ogóle, zawsze znajdą wymówki czemu maja nadwagę, odrosty na głowie, chodza w powyciąganych ciuchach itp. niestety wiele kobiet, któe wczesniej były naprawde niezłymi laskami po slubie i urodzeniu dziecka zmienia sie nie do poznania (oczywiscie na niekorzysc). wychodzi na to, że wczesniej tak naprawde dbały o wygląd nie dla samych siebie tylko po to by wyrwac faceta.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczęściej powodem jest
biorą przykład z mężusiów. Dla adonisa każda by się starała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyją i kobiety
jak i faceci.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypowiem sie raczeeeeeeeej
ja nie wiem, bo mama teraz 33 lata, a od 10 jestem otyła, więc trudno mi się wypowiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
przestańcie gadać że po urodzeniu dzieci to się stają zaniedbanymi, bo jak się wstaje parę razy w nocy, ciągle przewija, karmi, pierze i prasuje, i jeszcze obiadek dla mężusia jak wróci z pracy to brakuje czasu dla siebie! Ciekawe co powiedziały chłop jak wróci z pracy, jak by nie było obiadu - tak co drugi dzień- a żona na to kochanie dziś ufarbowałam włosy i umalowałam paznokcie, następnym razem : wydepilowałam się i skoczyłam na solarium , itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety tyją min. z trzech powodów: - ciąża - siedzą z dziećmi w domu i nie mają czasu na dbanie o siebie - po trzydziestce zwalnia metabolizm (przemiana materii) i mimo, że je się tyle co kiedyś zaczyna się tyć... Faceci tyją inaczej niż kobiety. Im tłuszczyk wchodzi w brzuszek..a kobietom w uda, pośladki i brzuszek..:-P Facetom łatwiej utrzymać wagę ponieważ nie rodzą dzieci, nie gotują ( wtedy można sobie co nie co skubnąć przy okazji), i cały czas pracują ( dziećmi zajmują się zony) są w ciągłym ruchu i i więcej piją, palą.... Jak ktoś nie chce mieć grubej żony w przyszłości niech przyjrzy się jej matce...córka na 90% będzie kiedyś taka sama pod względem tuszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee....tam....generalizujecie, jak zawsze na Kafe... To ja się spytam: A czemu większość facetów po 25 roku życia ma brzuszek???? To normalne, że ludzie z biegiem lat się zmieniają, nabierają ciała, bo spowalnia się przemiana materii. U kobiet pojawia się do tego powiększa się tkanka tłuszczowa, bo organizm już \"na zaś\" przygotowuje się na \"wykarmienie\" dziecka podczas ciąży...Ale to nie znaczy, że z powodu uwarunkowań biologicznych czy społecznych (małżeństwo + dziecko/ci) nie powinniśmy o sobie dbać - i mówię tu zarówno o kobietach jak i o mężczyznach! Na zdrowy tryb życia ZAWSZE znajdzie się czas. Trzeba tylko chcieć, a co tu dużo mówić...ludzie z natury to lenie :-P Ps. Żeby nie było, wysportowana ze mnie babka...wyglądam lepiej i czuję się lepiej niż w liceum, a mam...28 latek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×