Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freon

Dlaczego większość dziewczyn na przestrzeni kilku lat tak potwornie tyje?

Polecane posty

*miało być bez wyrażenia: "pojawia się " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdolcie z tym gotowanie
m dla rodziny ja mam 24 lata (tak tak wiem, stara panna ze mniem której nikt nie chciał), studiuję, nie pracuję i mieszkam z rodzicami (pewnie potrwa to jeszcze z rok). Gotuję dla rodziców codziennie, bo czuję się w obowiązku sporo robić w domu skoro jestem na "garnuszku". I co? Ważę 55 kg przy 170cm wzrostu. Od wielu lat. Trzeba wiedzieć jak się dobrze odżywiać, a nie żreć jak świnia. Więc nie usprawiedliwiajcie obżarstwa tym że ktoś was zaprzągł do garów. Ps. zauważyłam ze często otyłe rodziny (całe!!!) tłumaczą się że przecież trzeba sobie dogadzać, ze żonka gotuje takie pyszne schaboszczaki na smalcu itd. Dla niektórych ludzi żarcie (nie jedzenie, tylko ŻARCIE) to jedyny cel w życiu i jedyna przyjemność. Ja znam mnóstwo innych rozrywek i zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo seksu nie mają
Proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala seks nie zarla bym tyle. jakbym tyle nie zarla nie bylabym gruba prawdopodobienstwo, ze ktos mnie zechcialby bzyknac byloby wieksze. bylabym bardziej konsekwentna bylabym szczupla bo i bym nie zarla i by mnie ksiaze z bajki bzykal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zaczynają sie
usprawiedliwienia...a bo to mało czasu, a bo zwalnia sie metabolizm itp. ale to nie zwalnia z obowiązku dbania o siebie bo jak sie chce to sie moze. jak to sie mówi: "jak sie chce to znajdzie sie sposób, jak sie nie chce to znajdzie sie powód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbać o siebie przestają
zarówno kobiety jak i męzczyźni. Ilu takich facetów po 30-tce jest już z brzuszkiem? cała masa...a im starsi tym gorzej.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś byłam chuda. Bardzo chciałam się zaokrąglić tu i ówdzie, więc specjalnie robiłam wszystko, aby przytyć. Teraz jestem szczupła i myślę, że już tak zostanie, ponieważ nie katuję się dietami, nigdy się nie odchudzałam. Ale staram się codziennie ćwiczyć. Moja mama też jest szczupła. Piszecie, że kobiety tyją podczas ciąży. A kto powiedziała, że w ciąży trzeba tylko leżeć i się obżerać?? Tak to często niestety jest, że kobieta przestaje zwracać uwagę na własną figurę, je wszystko w dużych ilościach, bo przecież jest w ciąży i to takie urocze. A co do ilości obowiązków i braku czasu na ćwiczenia. Ćwiczenia to inaczej wysiłek fizyczny, a tego często wymaga dbanie o dom i dzieci. Pza tym mając tyle obowiązków kobieta nie ma czasu na siedzenie i objadanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie brzydkie ale trafne powiedzenie: z oswiecimia nikt gruby nie wyszedl wiec nie ma co zwalac otylosci na predyspozycje. ja jestem puchata bo jem za duzo, a za malo spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu frustraci
dopierrdalają się do kobiet :O Dżizzz....to forum to jedna wielka, śmierdząca mizogyniczna kloaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu frustraci
mizoginizm «patologiczny wstręt mężczyzny do kobiet»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie
ludzie z wiekiem tyja bo : 1. coraz bardziej zaczynaja sobie pozwalac na pocieszaniu sie jedzeniem 2.coraz mniej zaczynaja sie przejmowac wygladem bo wazniejsze staja sie inne rzeczy 3.im starszy czlowiek tym mniej aktywny, samochod-praca; brak kumlelskich spacerkow itp 4.nie bylo czasu w mlodosci (ze tak powiem) na siedzenie w domu i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu frustraci
Zdarzają się ????!!! Tu są WYŁĄCZNIE tacy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu frustraci
Zresztą nie oszukujmy się :) Który normalny facet, który ma wszystko po kolei we łbie, przesiaduje i udziela się na forum dla kobiet ? :D I to w godzinach, w których powinien być w pracy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia wielka
Ja mam 22 lata, jesteśmy z mężem trzy lata po ślubie. Ja nie przytyłam ( 160 cm, 47 kg). Kobieta wcale nie musi stać przy garach i dogadzać rodzinie. Mąż też może gotować obiady i tak dalej. Ja powiem tylko tyle, że po ślubie pojawiła się u mnie muskulatura, bo to drewno trzeba porąbać, albo meble poprzestawiać. A umiem to sama zrobić bo mieszkamy sami i trzeba sobie poradzić. Moja matka narzeka, że nie może schudnąć, a niedzielny obiad to pieczona kaczka, ziemniaki i tłusty sos z tej kaczki. Fuj Dobrze, że jestem wegetarianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasassdds
Ja myślę, że główne powody to : 1.Skończyły edukację i prowadzą siedzący tryb życia - praca przy biurku najcześciej. Jak sie jest w liceum, to do szkoły autobusem, bo przeciez samochodu sie nie ma, a z przystanku do szkoły to juz trzba kawałek podgonic. Czasem się biegnie do autobusu, a po szkole wycieczka po sklepach, w weekend co rusz impreza albo do kina, a to do koleżanki po zeszyt - no i w szkole jest obowiazkowy wf 2 czy 3 razy w tygodniu. Jak moja koleżanka kupiła samochód, to w ciagu 2 miesiecy przytyła 8 kilo - ani sie wiecej nie obżerała, ani sie mniej nie ruszała w sensie sportu - tylko przestała biegać po mieście i do autobusu. 2.Przyzwyczajone do tego, ze nie muszą nic robic, nie muszą sie starać, a mają figurę - jadły dalej tak samo i tyle samo. A młody, rosnący organim lepiej zniesie pizzęco drugi dzień niż juz taki ociupinkę starszy :) Jakoś zwykle te dziewczyny, które musiały zawsze trochę uważac, zeby się nie roztyc, trzymają swoją wagę. Bo one figury nie dostały za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia wielka
Ja uwielbiam jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 21roku jakos szybko zwieksza sie tkanka tluszowa i wtym okresie mozna latwo przytyc nawet i 5kg to calkiem nomalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia wielka
setunia ja jakoś drastycznie nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×