Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDRZEJ L.Śląsk

Szukam bratniej duszyczki.

Polecane posty

Gość ANDRZEJ L.Śląsk

ANDRZEJ L.Śląsk Wolny,po 50tce,samotny,z własnym M,niezależny,wesoły i doświadczony pozna Panią z okolicy Gliwic,Zabrza,Rybnika. Stan cywilny bez znaczenia,dzieci nie są przeszkodą w kontynuowaniu znajomosci. Wygląd nie ma znaczenia-wnętrze jest najważniejsze. Nie mam stałego dostępu do netu dlatego podaję nr.507 500 390-czekam na smsy,odpowiem napewno. Proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem takkkk
uwaga widać że ten koleś lubi mężatki skoro dla niego stan cywilny jest bez znaczenia a co można powiedzieć o facecie którego morale dopuszcza krzywdzenie mężów tych mężatek? i ich dzieci? Trzymajcie się z daleka bo to rozwiązły facet musi być, a czym zarażonyjest jeśli jest taki rozpustny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wolny
przenicowany przez tabun oszukanych babek z wiecznie wolnym fiutem w czym doświadczony??? z życiu rodzinnym? w byciu wiernym i uczciwym partnerem? i nawet wygląd nie ma znaczenia- pewnie, pipa i jej wnętrze jest u wszystkich podobne, annus też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie jesteś tym 56latkiem
niby z Poznania, który szuka młodszej o 15 lat, bo był ostatnio taki topic? oj chyba tak ale spoko! każdy orze jak może ja dziękuję, bo mimo 42 lat wolę mojego 39latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo889
Zapraszam do dodania swojej oferty w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Jest duża szansa, że znajdzie Pan tam bratnią duszę. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×