Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorotka88

Kto z Was jest zadowolony ze swojej pracy?

Polecane posty

Sądząc po większości wypowiedzi na forum niewiele jest takich osób... wszędzie mało płacą i dużo wymagają. Wyzysk i obozy pracy... W sumie nie dziwię się sama ostatnio pracowałam w takim właśnie miejscu - kilka zmarnowanych miesięcy... Wcześniej z kolei miałam bardzo fajną pracę, ale byłam zatrudniona na 1/4 etatu i płacili najniższą stawkę jaką mogli, więc właściwie w tym czasie bardziej wegetowałam niż żyłam... Szukam pracy i zastanawia mnie czy mam szanse na coś fajnego albo przynajmniej ok? Dodam że mam średnie wykształcenie, trochę doświadczenia w obsłudze klienta, handlu i gastronomii i szukam czegoś właśnie w tych branżach ale niekoniecznie. Zależy mi na wysokich zarobkach gdyż oszczędzam na studia (min. 1600 zł za cały etat) i umowie o pracę. Są jakieś szanse? Czy ktoś z Was pracuje/pracował w miejscu które może naprawdę polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosrai
ja jestem zadowolony, rpbie w OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgr
z jakiego jesteś miasta?? ja też mam doświadczenie w handlu teraz się uczę zaocznie ?? ja jestem z Wrocławia zarobki w handlu 1000-1400, czasami 1500 netto umowa o pracę -marzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×