Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekamaaaaaaaaaaa

slub cywilny - kogo zaprosiliscie

Polecane posty

Gość czekamaaaaaaaaaaa

chcemy sie pobrac i tak sie zastanawiam duzo ludzi mieliscie. oczywiscie jego syn i rodzice ,siostra to oczywiste ;))ale dalsza rodzinka czy tylko znajomi. oboje po rozwodach jestesmy no i 40 -dobijamy;)) nie chce pompy ,i ile kasy na taka impreze . wszystkie rady docenie. Aha no i stroj co wypada takiej 38 ;)) zalozyc;)) na codzien miniowke ubieram ale na slub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Z.
na naszym ślubie byli moi rodzice, jego mama (jest wdową), nasze rodzeństwo z rodzinami - dużo narybku :D i znajomi a świadkami byli nasi synowie - są równolatkami (19) i fajnie to wyglądało, bo obaj tacy wysocy i chudzielce drugi syn męża (16) przyszedł z dziewczyną i kolegą mam 42 lata, on 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Z.
miałam piękną sukienkę (czerwoną) wyszperałam ją w lumpeksie, ale w lumeksie spod lady :D i czarne bolerko + dodatki czarne na przyjęcie w domu wszystko przygotowaliśmy sami z mężem po przyjściu do domu tylko mikrofale się przydały (swoje i pożyczone od rodziców) po ślubie przyszli do nas tylko członkowie rodziny, przyjaciół i zajomych przyjęliśmy w innym terminie - po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osososossoos
Byłam ja, mój mąż (wtedy jeszcze narzeczony) i świadkowie :) Rodziców nie było, dowiedzieli się później :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamaaaaaaaaaaa
No nie bez rodzicow ;)) dobre .ale jego to by sie obrazili ,no i,,M, chce w knajpie wesele ,bo juz cywilny raz mial w domu chcialabym sie w jakies 6 par zmiescic;)) cos 12 osob. ale piszcie dalej wszystkie rady przyjme;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też nie planujemy
nikogo poza nami i świadkami. a kieckę będę miała jak najbardziej ślubną :) bo to NASZ dzień, a nie rodziny czy znajomych. dla przyjaciół będzie impreza później, w innym terminie, a rodzinę się po prostu powiadomi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas byli swiadkowie ( świadkowa z mężem), moi rodzice, męza mama, wujek ( bo nas wiózł do ślubu ) i dziewczyna która była fotografem ( nasza znajoma ) i oczywiście moj synek z pierwszego małżeństwa te osoby były zaproszone po ślubie do restauracji na obiad. Na ślubie w usc byli chrzestni nasi, koleżanki i koledzy. a zapomniałam dodać ze tego samego dnia chrzcilismy naszego wspolnego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas było dużo ludzi :). Rodzice i ich rodzeństwo z rodzinami, moi chrzestni rodzice, brat męża z narzeczoną, mój brat, nasze dzieci (łącznie czworo) i wszyscy nasi bliscy przyjaciele. W sumie ponad 30 osób. Był toast w urzędzie, rodzinę zabraliśmy na obiad w knajpce, wieczór mieliśmy dla siebie - była kolacja w restauracji, kino i noc poslubna :), dla przyjaciół zrobilismy imprezę dwa tygodnie później. Sukienkę miałam ecru, ślubną, ale skromną, nie bezę i bez ozdóbek. Mąż garnitu, ale lniany, bo nie cierpi sztywnych ciuchów. Bardzo miło wspominam ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamaaaaaaaaaaa
dzieki ;)) kurcze ja nie wiem w co sie ubrac;)) normalniie porazka jestem dajcie jakies linki -prosze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×