Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostraaa

OSTRY DYŻUR

Polecane posty

Gość hej hej nikt tu już nie
zagląda? Mam taką refleksję, która nasunęła mi się podczas oglądania dzisiejszego odcinka na polsacie. Jest taki program na discovery "Najniebezpieczniejszy zawód świata" i opowiada on o poławiaczach krabów z mórz w okolicach alaski... A powinien być o lekarzach ze szpitala w Chicago... Nagromadzenie wszelkiego rodzaju nieszczęść, tragedii, wypadków, katastrof, porwań, zamachów itp., któe spotykają bohaterów serialu zaczyna być groteskowe. A może faktycznie praca w szpitalu w Chicago wiąże się z takim ryzykiem? Już momentami nie mogę tego oglądać... A kiedyś tak lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od zawsze lubiłam ten serial, ale męczą mnie te ich katastrofy. Chociaż przyznaję, że czasem pokazują taką historię, że wbija w fotel. Nie oglądałam serialu od choroby Marka Greena. Potem widziałam pare odcinków wiosną i oglądałam większość powtórkowych w wakacje. Teraz oglądam to co leci na polsacie. Ciekawe czy cała seria wyszła na dvd, bo chyba sobie zażyczę pod choinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiąca królewna
Ja też uwielbiam ostry dyżur i powiedziałam narzeczonemu żeby kupił mi na imieniny ( a to już 23 pazdziernika) 10 sezon. już nie mogę się doczekać. a to prawda że Luka zginie w Afryce? czekam na szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiąca królewna
A DVD jest w emiku tylko że drogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
luka nie zginie w Afryce.w 13 sezonie ozeni sie z abby i w 14 i 15 bedzie sie pojawial goscinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera znowu przegapiłam kilk
a odcinków, skąd ten nowy facet i dlaczego luka nie pracuje? Co się stało z neelą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie ogladałam kilu odcinków :( Ten nowy jest zamiast Luci - nowy szef. Luca pojechal do Chorwacji, do chorego ojca. Neela została potratowana na demonstracji antywojennej. Sprawdzałam w empiku - mają na dvd tylko do 9 sezonu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Sylwio za wyjaśnienia
zastanawiam się jednak co z tym Luką, bo nie ma go i nie ma, w dzisiejszym odcinku nie odbierał nawet telefonu - coś na boku kręci? Czy kolejna katastrofa spadła na pracownika tego szpitala? Jak rozumiem (widziałam chyba w jakichś przebłyskach) wydarzył się już wypadek tego młodego, który kochał się w Neeli? Jak zwykle przegapiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam dzisiejszego odcinka, ale nadrobię jutro, bo nagrałam :) Wypadek już był. Amputowali mu nogi. Matka go zabrała do siebie, gdzieś do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wczoraj coś stało
się synkowi Abby - miał wypadek i dużo różnych badań mu robili, a ona przez cały odcinek nie mogła się dodzwonić do Luki. W końcu jadąc z małym do domu, miała małą stłuczkę i ogólnie widać po niej że goni już resztkami sił. Wieczorem obaliła butelkę wina. Innych wątków nie pamiętam, bo trochę jednym okiem oglądałam. Zmarł ojciec tego rudego doktorka - nigdy nie wiem jak on się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Nazywa sie Moris. Oglądałam dzisiaj i widziałam Abby na kacu. A coś mi sie zdaje, że Luki chyba nie będzie całą serię. Przyzwyczaiłam się już do nowych postaci, ale troche mi żal, że starzy odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę przegapiłam wczorajszy
odcinek :( Sylwio poratuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA NIE BYŁA JAKIŚ WYJĄTKOWY, BO SŁABO MI SIE ZAPISAŁ W PAMIĘCI. sory za caps Poza tym nie oglądałam zbyt uważnie. Abby udaje, że jest ok, ale ciągnie ją do alkoholu. Gates zaczyna flirtować z nową babką - kimś w rodzaju księdza. Moris z Prattem szykowali sie do egzaminu. A z wątków kontynuowanych - ten młody chłopiec, z którym zaprzyjaźnił sie Gates miał zaostrzony nawrót choroby i chcieli go podłączyć do respiratora, ale sie nie zgodził. Uprosił Gatesa, żeby top wyglądało na decyzję lekarzy. Tak zrobili, mimo, że to dla małego pewna śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to uważaj bo w piątek
się działo... Pratt zdał egzamin, Moris nie, ale się nie przyznał (tzn. przyznał się na końcu), więc współpracownicy zażyczyli sobie imprezki z okazji ich sukcesów. Na tę imprezkę Abby przyjechała nawalona i, moim zdaniem, robiła z siebie kretynkę. Potem została sama z tym łysym szefem nowym, z którym po pijaku... wylądowała w łóżku :0 W panice wróciła do domu - uciekła od niego, i jeszcze pijana wzięła dziecko i pojechała samochodem (!) a potem taksówką na lotnisko, gdzie chciała kupić bilet do Chorwacji, ale jej nie sprzedali bo była pijana i agresywna... Ciekawa jestem jak to się dalej potoczy, bo po czymś takim to już tylko może się bardziej stoczyć... A inne wątki... Jakoś mi umknęły. Zaraz sobie może zaczernię nicka, skoro tak sobie tu rozmawiamy dość regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to faktycznie sie działo! Ale w łóżku? O matko! Uciekła przed czy po? Wkurza mnie to, że Polsat nie powtarza odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, właśnie cały szkopuł w tym, że uciekła po :o On chciał ją zatrzymać, ale ona wybiegła, była jeszcze noc, więc ona jeszcze nawalona... eeh, jednym słowem nagrabiła sobie. Siedząc na lotnisku miała takie przebłyski z tego co się wydarzyło i widać było, że nie wie co dalej, że ją to wszystko przerosło... Przerąbane. Koniecznie muszę jutro obejrzeć, bo ciekawa jestem jak to się dalej potoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, trochę nudnawo dziś było, po ostatnich wydarzeniach... Abby mi jest strasznie szkoda, że zaczęła tak na poważnie znów pić... A Luka jak wrócił z bratem, to nie zauważy, że ona ma problem, bo będzie nim bardzo zajęty. Pytanie mam: czy Luka w ogóle wie, że Abby miała problemy z alkoholem? Bo jak nie, to tym bardziej nic nie zauważy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety, bo nie oglądałam tych odcinków z jej problemami. Widzę, że ten Moretti chyba nie będzie jej robił kłopotów w życiu prywatnym po tym co sie stało. A mnie nurtuje czy ta dziewczynka jest w końcu córką Gatesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, właśnie nie wiem, bo chyba przegapiłam odcinek w którym to się wyjaśniło. Wiem tylko, że pobrali sobie próbki DNA i to był koniec jednego z odcinków. A odcinków z problemami Abby, chyba nawet nie było, tylko z treści można się było dowiedzieć - jak Carter był na odwyku, to ona mu pomagała, rozmawiali i stąd wiem. Pytanie, czy powiedziała o tym Luce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, może dołączy do nas ktoś kto zna odpowiedzi na te pytania? A jak nie, to pewnie i tak w końcu sie to wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
nie, nie jest jej ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) W sumie to gdyby był jej ojcem, dlaczego przyznaliby prawo do opieki dziadkom? To może jeszcze ktoś wie, czy Luka wie, że Abby jest alkoholiczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Abby i Morettiego - to nawet nie chodzi o to, czy on jej będzie robił problemy, tylko jak ona sama ze sobą sobie poradzi. Kiedyś powiedziała coś takiego, że w czasie jej pijaństwa największym upadkiem było jak obudziła się obok jakiegoś kolesia w jego łóżku i nawet nie wiedziała jak się tam znalazła :o I teraz to się powtórzyło, więc myślę, ze dla bohaterki to ciężkie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą opieką to różnie bywa w Stanach. Mogli dać i ją dziadkom, bo Gates nie miał czasu na opiekę. Można to tak naciągnąć. Co do Abby to też uważam, że będzie miała wielki problem, żeby sie z tym jakoś uporać. Myslałam o Morettim w kontekście tego, gdyby Abby chciała to ukryć przed Luką. Ale wydaje mi sie, że ona będzie chciała mu powiedzieć o tym co zrobiła, żeby sie totalnie oczyścić. Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Luką i Abby samo się wyjaśniło - wiedział o jej piciu :) Eee, no dobra, a teraz głupie pytanie, ale czy oni wzięli ślub? Dobrze, że mu dała do zrozumienia, że pije. Źle, że on to nie do końca poważnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena25
Ale dzisiejszy odcinek byl smutny. Tak wlasnie traktuje sie imigrantow w tym wielce "toilerancyjnym" kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×