Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostraaa

OSTRY DYŻUR

Polecane posty

Abby odeszła. Nie chciała nikomu mówić, żeby sie nie rozkleić, ale ostatecznie powiedziała paru osobom. Pożegnania z pompą jej nie zrobili. Stali po prostu przed wejściem na Izbę przyjęć. Zanim jednak odeszła popadła w mały konflikt z nową szefową. I zrobiła dym na posiedzeniu dyscyplinarnym, na którym chcieli ukarać Sam. Fajnie było, bo widac było, że Abby mówi i robi co chce, bo ma w nosie konsekwencje. Moriss nadal wspomina Pratta, Dubenko wrócił do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję bez bicia, że wczoraj nie oglądałam :( Przyszła do mnie koleżanka i zagadałyśmy się tak, że zapomniałam... Dziś też nie dam rady... I nie mam jak nagrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam i jest szansa, że jeszcze do końca tygodnia pooglądam. Wczoraj nie było nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze oglądam :D Ray wyglądał nieźle. Mam wrażenie, że zmężniał, bo poprzednio wyglądał mi na takiego chłystka. A dzisiaj właściwie nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia oglądasz jeszcze? Ja dziś zdążyłam na końcówkę, chyba umarł syn Sam, ale nie wiem co się stało, chyba był jakiś wypadek... A Morris z szefową wylądowali w jednym pokoju hotelowym i ona mu się zwierzała, ale też nie wiem jak do tego doszło. Seksu nie było ;) żeby nie było 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
morris byl na konferencji lekarzy. w wyniku sniezycy byl odwolany lot i musieli czekac.byl tylko jeden wolny pokoj w hotelu i dlatego byli tam razem alex nie umrze, mial wypadek samochodowy z corka gatesa i innymi cieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za streszczenie, ale dziś jeszcze widziałam :D Oglądałam co prawda mało uważnie, ale widziałam to co najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzisiaj nie mam już Polsatu, więc baaardzo proszę o streszczenia kolejnych odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
dzisiaj nie bylo nic ciekawego, syn sam juz sie czul lepiej, a ona zerwala z gatesem.neela pomogla jakims emigrantom.morris rozdal wszystkie rzeczy po ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś trochę przysypiałam, więc można sobie wyobrazić jaki ciekawy odcinek. Ale było mniej więcej tak: - Sam i Gates - ona chyba wini go za wypadek syna. Alex ma dostać wypis, czyli już chyba wszystko ok. Sam nie gada z Gatesem, a on chce, żeby mu powiedziała o co jej chodzi. Za to ta mała (studentka) chyba leci na Gatesa... - Nowa szefowa i jej mąż starają się o dziecko, ale po badaniach okazuje się, że ona już nawet na in vitro ma nikłe szanse. Mimo to chce spróbować, Coburn (ta z ginekologii, nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko) jej odradza. - Neela ma nowy telefon i 13-letnią pacjentkę, która pomaga jej ustawić dzwonki itp. (serio). Odbiera też smsa od Raya, który pisze, że myśli o niej. Niedługo odbiera też smsa od tego blondyna Australijczyka (swoją drogą - dlaczego wyjechał?). - Morris poznaje policjantkę - pacjentkę, ona jest super tajną agentką rozpracowującą handlarzy narkotyków, jednak jemu wyjawia kim jest. On chyba jest pod wrażeniem, bo wypytuje czy ma męża/chłopaka. Więcej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Sam wini Gatesa, bo on pozwolił młodym na wyjście na imprezę. Dzisiaj znalazłam opisy odcinków do końca listopada. Nie wszystko rozumiem, bo posługują się imionami, których nie znam. Wkurzyłam się Gatesem, bo z niego jest jednak nieuleczalny babiarz. Było mi go żal, po tym jak go Sam rzuciła, ale widać, że zrobiła słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiiiispiiiissss
No Gates się załamał ... on chce być z Sam , nie rozumie jej zachowania. A wczoraj w odcinku byłó pokazanae jak Neela trzy razy przeżywa ten sam dzień ,ale postępuje w inny sposób , podejmuje inne decyzje , te niby lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda tak jakby scenarzystom sie kończyły pomysły. Zresztą myślę, że po tylu latach może sie robić niedobrze na samą myśl o pisaniu o tych samych ludziach. Ale i tak żałuję, że nie moge teraz oglądać. Są za to niewielkie szanse na to, że od poniedziałku wrócę :D Wiem, że Gates pójdzie do łóżka z Darią, ta nowoą stażystką. I zastanawiałam się nad motywacją. Skoro przezywa rozstanie to może to taki akt desperacji będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Juz poszedl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiiiispiiiissss
No tak. Upił się i spotkał ją przed knajpą . Zaproponował jej jedną noc bez zobowiązań. On teraz nie będzie tego w ogóle pamiętał ... żałować będzie tego ... zresztą bardzo dobrze , bo zachował się głupio. Jednak troszkę mu się nie dziwie ,że się załamał ... bo Sam nie do końca rozumiem , nie miała w zasadzie powodu do zerwania z Tonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z polsatem nie wyszło :( Szkoda, że nie mogę oglądać, bo nie sama treść jest ważna, ale tez emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jak to jest możliwe, że nie masz polsatu? Przecież ta stacja wszędzie chyba odbiera, nawet bez kablówki... No, chyba że nie masz w ogóle tv, albo mieszkasz za granicą... Ja postaram się dziś oglądać, ale nie obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Polsatu, bo mnie wkurzyła tv kablowa i rozwiązałam umowę. Załozyłam sobie Cyfrę +, a tam nie ma :( Zamontowalismy tez w domu taka zwykłą antenę, ale okazuje się, że nie ściąga Polsatu. Nie wiem dlaczego. Szukałam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam, więc piszę czym prędzej, żeby nie zapomnieć. Szefowa poddała się in vitro, ale się nie udało. Sam definitywnie zerwała z Gatesem, bo dowiedziała się o jego seksie ze studentką (Darią), która oczywiście myśli, że coś z tego będzie, ale on wyprowadził ją z błędu. Moris spotkał znów tą policjantkę, już nie jest w tajnej misji, normalnie pracuje. Neela całuje się z Australijczykiem, który jak się okazało był na urlopie, a nie odszedł jak myślałam. Tak się skończył odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
krotkie streszczenie na jutro Gates i Morris zajmują się starszym mężczyzną, który sam ostatkiem sił dotarł na ostry dyżur po tym, jak został napadnięty i obrabowany na ulicy. Ponadto, tego dnia dr Brenner przeżywa szok, gdy okazuje się, że jego pacjentka trafiła na pogotowie w ostatnim stadium raka i już niewiele można jej pomóc, a osieroci ona nastoletniego syna. Sam odkrywa, że jej siostra, Kelly (Shannon Woodward) zjawiła się z niezapowiedzianą wizytą w mieście, gdy zastaje ją flirtującą z Gatesem. Zapewne z powodu poważnego urazu głowy staruszkowi - podopiecznemu Gatesa i Morrisa - wydaje się, że żyje on w latach 60-tych, ale może jednak naprawdę rozpoznaje to miejsce. Gdy izbę przyjęć Szpitala Okręgowego w Chicago odwiedza dr Morgenstern (gościnnie: William H. Macy - były gwiazdor serialu "Ostry dyżur", nominowany za tę rolę do nagrody Emmy 1997 oraz m.in. nominowany do Oscara za - "Fargo"), który wcześniej również tutaj przez wiele lat pracował, potwierdza on, że ów poważnie chory pacjent był w przeszłości jego mentorem. Dla wszystkich współczesnych lekarzy i pielęgniarek tego oddziału to szczególnie wzruszający moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
Juto w ostrym dyzurze Neela i Simon spędzili razem noc i wydają się szczęśliwi, więc on jest szczerze zaskoczony, gdy przypadkowo dowiaduje się, że ona rozważa interesującą ofertę pracy w Północnej Karolinie. Tymczasem Morris i Gates są świadkami, jak samochód osobowy z dużą prędkością wpada na szpitalny podjazd i dewastuje stojący w tym miejscu ambulans. Kobieta, która prowadziła ten pojazd, potrzebuje natychmiastowej pomocy. Ze środka rozbitego auta ratownicy wydobywają też jej kilkuletnią córeczkę, ale nie odniosła ona równie poważnych urazów. Dziewczynka jest jednak zbyt mała, by mogła pozostać bez opieki dorosłego członka rodziny. Matka wychowywała ją samotnie, ale teraz musi poddać się leczeniu, więc zaczynają się problemy, bo wychodzą na jaw kompromitujące fakty, które towarzyszyły narodzinom tego dziecka i mimowolnie to ono staje się ofiarą niedojrzałości ludzi dorosłych. Brenner osobiście angażuje się w tę sprawę. Natomiast Gates przyjmuje na oddział starszego mężczyznę - Leo Malcolma (w tej roli gościnnie zdobywca Oscara - Louis Gossett Jr. ), który pilnie potrzebuje operacji, która uratuje mu życie, ale pacjent odmawia i wręcz chce uciec ze szpitala. Archie Morris umawia się na randkę z Claudią, nie przeczuwając, że przy okazji... pozna całą jej latynoską rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×