Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pol jablka moje

chcialabym pozac faceta, ktory mieszka tuz obok

Polecane posty

Gość pol jablka moje

znam Go z wiedzenia od malego, kiedys nawet pamietam jedlismy razem groszki:D(nie, nie te z biedronki) juz od ladnych 3 lat czasami widujemy sie na przystanku i zwracamy na siebie uwage. na jakis cas jednak to przycichlo, a teraz znow mi zawrocil w glowie. jestem po prostu bardzo ciekawa Jego osobowosci. ostatanio w autobusie przylapalam Go na tym, jak na mnie zerkal:P ale pozniej juz ani razu. nie chce do Niego zagadywac, bo kiedys juz poderwalam faceta i nic facjnego z tego nie wyszlo.z reszta jak bede tak podrywac to za jakis czas bede uwazana za ladacznice w moim miescie:D a mnie po prostu fascynuja niektorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten mówi kto jest tego
o matko, ale robisz problem z niczego. Jak się gapi, to się uśmiechnij a jak podejdzie to przypomnij mu o tych groszkach na dobry poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol jablka moje
haha, ale On nie podejdzie. to juz tyle lat, chcoiaz fakt, zawsze odrwacalam speszona glowe i moze pomyslal, ze mam Go gdzies.ludzie czetso mysla, ze jestem wyniosla, a to wrecz odwrotnie, po prostu sie krepuje:D no dobra, moze nastepnym razem usmiechne sie, jesli w ogole zdaze, bo pewnie zaraz sie odroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol jablka moje
:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×