Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

charsi

jednak kobiety są naiwne...

Polecane posty

moja kumpela - fajna babka od 3 lat męcząca sie z pewnym chłopakiem. Od roku nie sa ze soba ale raz na 2 tyg są \"parą\" przez chwilkę oczywiście. Kłócą sie, obrażaja, wyzywają, zdradzają. Ona płacze przez niego średnio raz w tygodniu. Nienawidzi go, przeklina. On ma ja w dupie, wykorzystuje tylko na seks, zdradza, obraża, nie szanuje. Ona nie potrafi sie od niego uwolnić, nie daje szansy żadnym fajnym facetom, bo nie są \"nim\"... moja 2 kumpela - każdy facet się nia bawił - a było ich 4. Każdy nią pomiatał i rządził - niestety ona ma słabą psychikę i dawała się za każdym razem... teraz tez jest w związu, gdzie facet rozkazuje a ona ze strachu boi sie odezwać. Straciła prez niego wszystkich przyjaciół. moja 3 kumpela - jest w \"związku\" z chłopakiem który ma dla niej czas raz na 2 tygodnie. Nie pisze, nie dzwoni, nie odzywa sie do niej, chyba, że na seks. Ona nadal z nim jest, bo preciez on jest taki fajny i cool... moja 4 znajoma - została zdominowana przez faceta do tego stopnia, że nie moe sama z domu wyjsc bez jego zgody. On na imprezach co tydzień, ona o 20.00 musi byc w domu bo inaczej jest awantura. Wyzywanie od szmat i dziwek jest na porządku dziennym. Ale ona go kocha... a on ją... powiedzmy... następna kumpela - przez 2 lata facet miał ją w dupie. Sam balował, zdradzał ją na tych imprezach a ona go jeszcze za to prepraszała - że robi mu o to awantury... mogłabym tak jeszcze wymieniać... szkoda tylko, że one się nie zmienią... że mimo oszukiwania, zdradzania, poniżania nie odejdą... zaczynam wątpić w inteligencję kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ..
widocznie podnieca je ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me Got Ka
chlopie wiesz jakie dzisiaj jest zycie i swiat? udzie sie boja a ci cwansi to wykorzystuje, nie dziwie sie ze ci goscie je traktuja tak, bo sami wczesniej musieli takimi sie stac. Otoczenie nas ksztaltuje, okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×