Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nakajamoto

Wrażliwość emocjonalna to jest sexy cecha u kobiet

Polecane posty

To fakt, ale ma też to czasem swoje minusy. Jestem osobą wrażliwą emocjonalnie i mój facet często przy kłótniach, zamiast dojść ze mną do porozumienia, widząc, że coś naprawdę mnie trapi, to śmieje się ze mnie, ze jestem w tej swojej wrażliwości strasznie dziecinna i, że mam skończyć. Mimo wszystko wrażliwe kobiety, mają większe powodzenie u mężczyzn, niż te, które zachowują się jak zawodowi żołnierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest "wrażliwość emocjonalna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrażliwe kobiety są bardziej kobiece i uczuciowe choć i łatwiej je skrzywdzić. Wrażliwość emocjonalna to jakaś głębia uczuć i zrozumienie dla innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta chyb anie może być albo mniej albo więcej kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudno wytłumaczyć tak samo jak czym jest miłość każdy to trochę inaczej rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz większość kobiet ma wrązliwość na poziomie goryla. i to zazwyczaj te z tipsami 50cm, i w spódnicy 2cm. wrażliwe są te co się w oczy nie rzucają. z paznokciami 2cm i spódnicą 50cm choć to oczywiście nie reguła. ja mam własne paznokcie 3cm, spodnie 40cm i myślę że dla mojego ukochanego jestem wrażliwa i czuła. gorzej z palantami których spotykam w zyciu- dla nich nie ma litości i jestem wredną suczą (dzięki florek za określenie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiiii
Pierwsze słyszę że wrazliwe kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn, a żyję na tym świecie już trochę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mężczyzna może być bardziej lub mniej męski to i kobieta może być bardziej lub mniej kobieca. Empatia jednak nie do końca opisuje wrażliwość emocjonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociechuj
spodnie 40cm, jestes karlica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żonka
ale czasem lepiej byłoby nie być wrażliwym, bo wtedy większość problemów nie istniałaby dla nas.A tak to musimy cierpieć z tego powodu że facet np. nas zaa rzadko przytula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
a ja wam powiem tak, będąc z byłym tej wrażliwości mi brakło chyba, kłótnia, nawet to jak kopnął mnie w tyłek po chamsku, nie spowodowało,że siedziałam i ryczałam.A teraz przy obecnym facecie zrobiłam się tak wrażliwa,że masakra, myśl,że sprawiłam mu przykrość, rozczarowałam sprawia,że ryczę i jest mi źle. A więc wniosek z tego taki, nawet te twarde laski jak trafią na tego odpowiedniego faceta potrafią zrobić się bardzo wrażliwe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrażliwość a drażliwość top dwie różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociechuj
;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żonka
zwrażliwość to cecha którą często wykorzystują mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Lucyfer pan tego świata, jak mówią legendy zakochiwał się zawsze w bardzo wrażliwych duszyczkach a on jednak wie co dobre bo w końcu rządzi światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żonka
bo faceci się boją kobiet które wiedza czego chcą żeby ich pod pantofel nie wzięły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafora z Lucyferem obrazuje to że skrajności się przyciągają jak magnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×