Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra090

stosunek przerywany a ciąża?

Polecane posty

Gość sandra090

kto zaszedł w ciążę przez stosunek przerywany, lub czy znacie taką osobę? stosunek przerywany w dni płodne i bez wytrysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
ja osobiście nie znam, sama stosuje i tez jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
dodam, że o dzieciątko zaczynamy starania pełną parą za 3-4 miesiące, także ewentualna "wpadka" nas nie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukajcie topikow - jest mnostwo takich przypadkow - stosunek przerywany to nie metoda ntykoncepcji moja znjoma tak wpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
Sierpniowa Mamusiu :) a czy długo stosowaliście tę "metodę" ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem takim przykładem - stosowaliśmy ją niecały rok, teraz mogę powiedzieć ze jej w 100% nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko. sposród moich znajomych nie znam, bo tego nie stosują. są trochę bardziej świadomi. natomiast połowa dzieci znajomych moich rodziców jest albo z kalendarzyka, albo z przerywanego, albo z "jak sie karmi piersią to się nie zachodzi". sama jestem z kalendarzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
ja to nawet chciałabym żeby w naszym przypadku okazała się również nieskuteczna :) :) te 3 miesiące to dla mnie jak wieczność, ale mój M. chce koniecznie na jesieni, więc pozostaje mi tylko czekać lub ewentualnie liczyć na zawodność przerywańca :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jesien chcesz w ciaze zajsc? lepiej w lato,dzidzius urodzi sie na wiosnę:) a tak to bedziesz latem z brzuchem chodzila uuu wiem cos o tym bo jestem w 38 tc i jest cieeezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jena28
stosunek przerywaney to nie żadna metoda antykoncepcji zacofane prukwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
My stosujemy ja od 2 lat...Zero ciązy...A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78465324132
to ja mam więcej szczęsćia jak rozmumu bo stosowałam przerywanca prawie 3 lata i dopiero jak zdecydowałam się na ciąże to w nią zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji :o mam koleżankę co go "stosuje" od paru lat i dzieci nie ma - tyle że ona nie może mieć dzieci :o Kalendarzyk to też nie metoda antykoncepcji TYLKO planowania rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
zapomniałam dopisać że o tym że nie może mieć dzieci wie dopiero od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
ja też mu mówię, że lepiej teraz niż na jesieni, ale cóż, nie przekonasz :) mówi, że jak nie na jesieni to na wiosnę, więc wole już jesień. Szczerze dla mnie to jest wszytstko jedno kiedy, ważne aby nam się bez problemów udało i ciąża była zdrowa :) , wieć może być ta jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unig7bnb5v
my stosujemy od 7 lat i też nie ma wpadki mam 3letnie dziecko, ale całkowicie zaplanowane i "wyszło" po piewszej próbie... ale to metoda dla ludzi o mocnych nerwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też
i jakoś od 9 lat nie zaszłam przypadkowo w ciażę :) mamy dwójke i oba wiemy kiedy to się stało :) To fakt - to jest dla ludzi o mocnych nerwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
kasiulkaaaa87 nie załamuj mnie - prawie rok starań ???? o matkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my stosujemy z sukcesem juz
8 lat z mala przerwa (przerwa byla zaplanowana ;) ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrotherrrr
ja stosowałam przez ok 3 lata z powodzeniem i potem przez rok staraliśmy się zajść w ciążę. ale trzeba znać swój organizm na pamięć i umieć czytać z niego jak z otwartej księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karp

my kilkanaście lat stosujemy przerywany i nie zdarzyła nam się wpadka, dzieci planowane więc nie wierzę że podczas stosunku przerywanego można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×