Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

z tego co tu przeczytałam orgazm źle wpływa na myślenie mózg rozsadza?? tak to było?? i ponoć potem już mózg się nie chce zrastać ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasneo doswiadczenia wiem - ze kobiety musza sie nauczyc przezywac orgazm, poeksperymentowac z wlasnym cialem moze dlatego tak wiele czuje odraze albo uraz? bo nie akceptuja wlasnych cial? u facetow proces niejako -samoistny ;) [ja oczywiscie takich rzeczy nie robie - no skad ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
z moich obserwacji wynika że mózgów nikomu nie rozsadza ,chociaż na kafe mogą się wydarzyć takie przypadki ale to już z zasiedzenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowodyrze to nie moja teoria to teoria niejakiej retro ja nie potwierdzam i nie zaprzeczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
zielona* jeśli czegoś niema to niemożna się tego uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas orgazmu udaje sie nam wlasnie wyzwolic naturalne energie wlasnego organizmu :) w takich chwilach czlowiek zyje - naprawde - intensywnie ... natura , nie ma co negowac ... to tak jakby nie akceptowac u siebie nogi albo reki, takie zaburzenia osobowosci tez sie zdarzaja , nie wiem jak sie to nazywa fachowo:O [ale ja oczywiscie - nigdy w zyciu :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowydor - "wiedzy" jako takiej tez nie ma . a wszyscy wierza ze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
ja nie wiem co by było gdybym nagle mojej powiedział kotku od dziś nie będziesz miała orgazmów bo taka moda nastała .pewnie wyleciałbym za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz?? może rzuciłaby ci się na szuje i zawołała "kochany nareszcie!!! dość juz miałam udawania !!! " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
zielona* wiedza czasami przeszkadza ;) ale mówią szukajcie aż znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
ike jak ty udajesz to znaczy że wszystkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jak ty udajesz to znaczy że wszystkie zgadza się bo ten cały orgazm to jakiś mit i wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
dla ciebie wymysł dla innej nie.ona ma to co powinna mieć i nie jest to moją zasługą ale jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kolegi na baterie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona* wiedza czasami przeszkadza ale mówią szukajcie aż znajdziecie, ja juz dawno nie szukam - znalazlam co chcialam :D przeszkadza ci moja wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
ike kolegi na baterie też używamy i nie widzę w tym czegoś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadza ci moja wiedza? to bylo pytanie :P Ike - ty nie masz orgazmow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie tez nie mam - slyszalam tylko :P nie moge sobie pozwolic na utrate wizerunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
zielona* wiedzę trzeba mieć a nawet więcej trzeba ją praktykować ,jak zawsze teoria mija się z praktyką.i kończy na gadaniu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike kolegi na baterie też używamy i nie widzę w tym czegoś złego. no tak WY nie używanie- nie ta liczba i nie ta osoba:) zielona a kto ci tak powiedział ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss aaa używacie!!! źle przeczytałam myślałam że tam gdzieś jest zaprzeczenie:D a to używajcie- na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
ike co chcesz przez to powiedzieć .że u ciebie tylko ty sama używasz jeśli już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiii ja nic takiego nie chcę powiedzieć :) szczerze powiedziawszy to na razie nie miałam takiego kolegi w ręku a co dopiero w............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowodyr , skad ty wiesz co ja w zyciu praktykuje? ;) rozumiem ze znamy sie osobiscie? ty chcialbys uchodzic za praktka - ale wydajac sad o mnie - gowno z twojej praktyki :P cala fasada upada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
jak to mówią wszystko co ludzkie nie jest nam obce .jeśli wymyślili poprawiacze orgazmów to trzeba spróbować a dlaczego by nie .jestem otwarty więc korzystam z dobrodziejstw nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
zielona* nie wydaję o tobie żadnego wyroku .;) zwracam honor jeśli uraziłem.nie było to moim celem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uraziles , stwierdziles ze czegos nie praktykuje , a wiedziec napewno nie mozesz .... ja nie mowie tak - nie mowie nie .. ludzie sami swoimi slowami pokazuja mi siebie :) jezeli wiesz o czym mowie - to dobrze ;) jezeli nie - tez dobrze .. nie musze sie z niczego tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
stwierdzenie praktyki było ogólne do wiedzy a nie do ciebie .:) nie bierz tego siebie nic złego na myśli nie miałem .:) dzięki za miłą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×