Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbaraK

Jak tanio znaleźć dobrych pracowników?

Polecane posty

Gość barbaraK

Zamierzam rozpocząć działalność gospodarczą, dokładnie projektowanie ogrodów i wykonanie. Niedawno skończyłam studia kierunek architektura krajobrazu, mam wspólnika, wszystko z papierami pozałatwiane. Teraz tylko potrzebuje pracowników. Możecie polecić jakieś dobre strony, gdzie za darmo można dać ogłoszenie? Nie chcę dawać do prasy, ani płacić za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tanio znaleźć dobrych
praca.info tam chyba za darmo-nie mam pewnosci. Co do dobrych i sumiennych pracowników..ciezko teraz o takich. Maz ma wlasna dzialanosc handlowa,poszukujemy przedstawiciela handlowego juz ponad rok czasu...same lenie sie trafiaja.Pracownik dostaje auto sluzbowe ale musi wyrobic dzienna norme sprzedazy(oczywiscie nie odrazu na samym poczatku).placimy od sprzedazy.Mamy 4 przedstawicieli,wyrobili sie tak ze czasami po 2-5 h zjezdzaja do domu-norma sprzedana. Wiekszosc ludzi ktorzy zglaszaja sie do pracy,nawet nie przychodzi na 1 dzien probny-czyli jazde z innym ph w celu poznania sposobu pracy.Maja wyobrazenie ze praca ph to tylko dostarczanie zamowionego towaru-to jest dostawca nie ph. Ostatnio maz dodal na koncu kazdego ogloszenia "Lenie nie dzwonic"...dzwonili,zapewniali a i tak nie przychodzli:)jeden nawet sie droczyl z malzonkie przez sms,ze sam jest len bo szuka pracownika zamiast samemu wziasc sie do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos jest dobry, nie bedzie pracowal w firmie, skapiacej na reklame :) bo wie, ze ta zle rozumiana oszczednosc moze ptzelozyc sie na jego pensje. Najpewniejsze sa ogloszenia w prasie. A poza tym to: www.gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamed
Ja nie przepadam za tym portalem bo jest na nim straszny bałagan. Moze gdyby miał tak intuicyjną nawigację jak jobexpress.pl to bym częściej zaglądał. A takto rzadko tam bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze śląska...
a ja nie jestem leniem i szukam dobrze płatnej pracy w swojej miejscowości...ale niestety ciężko jest coś dobrego znaleźć... angażuje się w pracę! ale skąd pracodawca może o tym wiedzieć.... sama miałam "pod sobą " podwładnych, którzy się "obijali" w pracy a inni za nich nadrabiali...wkurzało mnie to strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze śląska...
może i nie mam wykształcenia wyższego i doświadczenia w innych niż moja branżach to wiem ile mogę z siebie dać! szybko się uczę o czym mogą świadczyć moje dwa awanse w krótkim czasie w ostatniej firmie! (niestety musiałam się zwolnić bo zarobki mi nie odpowiadały) ale mimo to nie chcą mnie zatrudnić...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraK
Niestety teraz ciężko zadowolić pracownika, jeśli chodzi o pracę i zarobki, a tak jak już zostało napisane, pełno teraz leni. Szkoda, że nie można od razu przesiać przez ogłoszenia tych co pracować tak naprawdę nie chcą. Dziękuję za rady, jak na razie wrzucę na jobexpress.pl, bo wygląda na dobry portal, poza tym jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psttt
mam nadzieję, pierwszy dzień próbny jest dniem płatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena19
Daj znac w urzedzie pracy ze poszukujesz pracownika, ja w ten sposob znalazlam 2 super pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipitkaa
Źle określiłaś ludzi , to nie jest lenistwo tylko brak predyspozycji do wciskania. Jeśli koleś ma jezdzic i wciskac- to jest akwizytor. Szukasz ludzi z żyłką krętacza po prostu. Z tego, że nie potrafisz sprecyzować myśli , ale rowniez z tego ,ze twoj mąż dodał taki dopisek do ogłoszenia wynika, ze jestescie raczej prostymi ludzmi. Lepiej, żebyście rekrutację zlecili komuś (np z wyksztalceniem psychologicznym), kto ma doswiadczenie w rekrutowaniu tzw "handlowców"- akwizytorów. Dobierze wam ludzi o określonej osobowości. Potrzebaw bowiem wyższej inteligencji . empatii a także wiedzy z zarządzania zasobami ludzkimi, żeby umieć trafnie ocenić człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipitkaa
Poza tym, nie dziw się , że jakiś facet jak to mówisz droczył się smsami. Taki dopisek w ogłoseniu jest żałosny. Firma na poziomie ten sam przekaz ujęłaby w dyplomatycznych słowach. Twój mąż zaś się popisał zwykłym prostactwem. Zamiast dbać o jakiś autorytet stał się obiektem kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxvx
"Niestety teraz ciężko zadowolić pracownika, jeśli chodzi o pracę i zarobki, a tak jak już zostało napisane, pełno teraz leni" no jasne, bo znajac realia, pracodawcy wymagania to maja, a chca placic najnizsza krajową. Zaplac dobrze, bedziesz miala dobrego pracownika. To chyba proste. Co ma go motywowac? Ze pracuje dla ciebie, nic nie dostajac w zamian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnbhh
Jeśli chcesz dobrego pracodawcę to musisz mu dobrze zapłacić. Nikt Ci za grosze nie będzie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio o dobrych będzie trudno, ale poszukaj na http://top-ogloszenia.net/Praca-11. Nawet jeśli zapłacisz im nie co więcej to będziesz pewny rzetelności wykonywanych obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili najtańszymi są pracownicy z Ukrainy. U mnie pracuje jeden Ukrainiec i muszę przyznać, że przykłada się do swojej pracy i uczciwie podchodzi do mnie jako pracodawcy ;) Wszystkie informacje Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy znajdziesz tutaj http://www.polrab.pl/jakzatrudnic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×