Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie kumam

wlasnie sie dowiedzialem na slubnym, ze...

Polecane posty

ale mamy zacząć od pszczółek i kwiatków?? i zapylenia czy przejść do sedna??:D a tak na serio komuś się pomyliło z pozamałżeńskim- o ile jest się żonatym/mężatka każdy inny- bez małżeństwa jest przedmałżeńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie normalna odpowiedz. dzieki, ike 🌻 juz myslalem, ze na mozg mi padlo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks pzredmałżeński to cudzołóstwo?! a co am piernik do wiatraka? jesli kochasz sie swoja zdiewczyna która potem zostaje Twoja zoną tow szystko jest wporzadku;) co inego ajk zmieniasz partnera co 2 dni i jak sie bzyka cudze zony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jedna opcja na mózg padło i tobie i mi wtedy reszta by się zgadzała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam z religii coś mi się obiło o uszy, że rzeczywiście każdy sex przedmałżeński jest też cudzołóstwem i nic nie ma wspólnego ze zdradą coś tam kiedyś ksiądz pokrętnie tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o franka coś w tym stylu- cudza żona cudzy mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudzołóstwo jest wtedy gdy bzykacz robi to z osoba bedaca w związku z kims innym i niewazne czy jest to związek małzeński czy tez partnerski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Czyli seks przedmałżeński nie jest grzechem śmiertelnym. Nie jest cudzołóstwem, czyli nalezy rozumieć, że dekalog na ten temat milczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawy w katolicyzmie nie ma związku partnerskiego;) jest tylko małżeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- kosciół jest teraz bardziej elastyczny jesli chodzi o zwiazki partnerskie- nawet specjalne katechezy sa dla osób zyjących w konkubinacie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy katechezy katechezami tak jak np ekumenizm ekumenizmem ale podstawowe zasady się nie zmieniły wybacz żyjąc w konkubinacie nie dostaniesz rozgrzeszenia- a przynajmniej nie powinnaś więc żyjąc w konkubinacie nadal uprawiasz sex przedmałżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie panie na slubnym straszliwie mnie zjechaly za moje stwierdzenia, ze cudzolostwo to cos innego, niz sex przedmalzenski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgwe
Takie male pytanie "techniczne" czy seks z kims kto ma slub cywilny a nie kosilny to tez cudzolostwo ?? wkoncu wedlug kk taki zwiazek to tez grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Prawiczek, ale rozgrzeszenia nie dostaniesz tylko wtedy, kiedy mieszkasz z partnerką, współżyjecie, a nie macie ślubu. Inne kombinacje OK (tzn. nie współżyjecie lub nie mieszkacie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×