Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

jak odnowic lodówkę? czy można okleic okleiną?

Polecane posty

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

można okleic ja okleiną taka drewnopodobną co sprzedają nap. na allegro do oklejania mebli? jak mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfvb
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech życie życie
moi rodzice okleili, fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfvb
ale zamiast drwnopodobna to lepiej jakims kolorkiem czy wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
ktoś ma oklejona lodówkę?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
Mozesz zamówic w drukarni taką folię z dowolnym wzorem..np. zdjęciem kwiatów, owoców..a nawet swoją podobizna..to trochę drożej ale efekt fajny..zdjęcie dowolne możesz wybrac z internetu lub jakis może wzór geometryczny, który pasowałby do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
NOo super pomysł:)dzieki żywego koloru nie chce bo kuchnie mam raczej stonowaną:) Pytanie tylko czy trudno jest to okleić? słyszałam ze wręcz fatalnie, że się robią pęcherzyki itd;/ i trzeba mieć wprawę- a ja jej nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
przede wszystkim trzeba lodówkę dobrze umyc,odtłuscić-sa specjalne chyba preparaty w marketach, albo chyba wystarczy spirytus lub denaturat... Najlepiej przyklejać we dwoje.Zaczynac powoli od góry i wolno ściągać papier od spodu.Stopniowo od gory wugładzasz powierzchnie szmatka miekka,jesli powstanie pęcherzyk, mozesz go przekłóć szpileczka i wygładzic.Jesli bedziesz to robic wolno powinno wychodzić dobrze i zwracać uwagę na brzegi aby wwyszło równo....POWODZENIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Taką oklejoną lodowkę miałam przez 10 lat.folia,ktorą kładłam bardzo starannie-samoprzylepna na metry-byla normalnie myta i nic sie nie działo.lodowke mozna też pomalowac wałkiem i farbą albo pistoletem natryskowo jak możesz zrobic to na dworze.Pamiętaj o zabezpieczeniu uchwytu zawiasow i uszcvzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka farba
Wiecie moze jakiej farbu uzyc do malowania lodowki...wolalabym pomalowac niz oklejac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
a po co ci lodówka skoro jestes martwa??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klej na mokro
Wlej wode do spryskiwacza i duzo spryskaj lodowke a potem od gory nakladaj folie.przyciskaj jakas gabka aby woda splywala spod okleiny. jak cos ci nie wyjdzie to na mokro poprawisz. jak wyschnie bedzie OK. (Pracuje w agencji reklamy i oklejam samochody wiec wiem co pisze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfmgnindsfhso
ja mam oklejkę na lodówkę i mogę każdemu polecić, kupowałam na necie taką http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://oklejgo.pl/media/catalog/product/cache/5/small_image/175x175/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/9/19_1_7.jpg&imgrefurl=http://oklejgo.pl/na-lodowki.html&usg=__VoDHhVbAL3VJasDIvtU8w2lG07Y=&h=175&w=175&sz=9&hl=pl&start=0&sig2=o3-l--W7pSEKSsyEoPMDxA&zoom=1&tbnid=3G2Cw7k8pThDqM:&tbnh=140&tbnw=140&ei=72wVToD3JcjQsgbN3ZmcDw&prev=/search%3Fq%3Dnaklejka%2Bna%2Blod%25C3%25B3wk%25C4%2599%2Bs%25C5%2582o%25C5%2584ce%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1503%26bih%3D646%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=223&vpy=307&dur=1277&hovh=140&hovw=140&tx=89&ty=62&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:7,s:0 trochę się bałam że bedzie się scierac albo odklei przy uchwycie ale jest ok. o rany jaki link mi wyszedł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Co prawda lodówki nie oklejałam, ale oklejałam meble kuchenne z czasów PRL-u i bardzo fajnie wyszły. Dodałam fajne uchwyty z Ikei, wymieniłam zawiasy i magnesy i wyglądają całkiem nowocześnie. Oklejonej lodówki nie widziałam, ale jak ma prosty kształt to nie powinnaś mieć problemu (gorzej chyba byłoby kleić takie z wypukłymi drzwiami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Okleinę kupowałam w Leroyu. Mają tam duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
ja też zastowałam okleinę samoprzylepną. duży wybór i dużo lepsze ceny są na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckckck
okleinę? a nie boicie się jeszcze bardziej zniszczyć lodówki? można kupić mate magnetyczną, którą dowolnie można przykładać. efekt piorunujący!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Mnie się podoba oferta firmy Pixgraf – www.pixgraf.pl , która robi wydruki z Instagrama na zakładki do książek, czy magnesy. Bardzo ciekawy efekt jest czegoś takiego. Fajnie czytać sobie książkę i w międzyczasie zerkać na zakładkę ze swoimi fotami z wczasów na Majorce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wymienić po prostu na nową? Szkoda starą lodówkę jeszcze oklejać, jak w środku jest już tragedia. My ostatnio wymienialiśmy a po starą przyjechała firma http://agorecykling.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja stara lodówka zaczynała wyglądać coraz paskudniej. Doszedłem do wniosku po co kupować nową lodowkę, skoro starą można poddać renowacji? Okleina to doskonały pomysł. Bardzo spory wybór posiadają http://www.metamorfozy.biz , od nich wybrałem niebieską okleinę z dużym ananasem na dole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×