Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

a my ostatnio używamy pampersów haggisów tych w czerwonym opakowaniu i naprawdę dają radę. moja córa najbardziej lubi właśnie jarzynowa zupkę znaczy się marchew, ziemniak i pietruszka. chociaż ta z dodatkiem brokuła też jej smakowała. a i ja gotuję sama. bo słoiczki jej nie podchodzą tylko jeden jej zasmakował banany z brzoskwinią i marchewką. najchętniej to jadłaby to co my. jak myślicie ile taka zupka ugotowana przeze mnie może stać w lodówce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza marzenie cudo! chociaz ja to jestem z tych co raczej marza o apartamencie w centrum miasta... za wygdna jestem na dom. przez 16lat mieszkałam w domku i wiem dokładnie co to znaczy. co do zup to moze 3dni, tzn dzis gotujesz, jutro dajesz i po jutrze, najlepiej jakbys odlewała dosłoiczków i zamykała jak beda zimne, dobrym patentem sa słoiczki po deserkach:) ta zupka jarzynowa w słoiczkach to istny syf wiec nie dziwie sie ze dzieci nie chcha jesc. Mango tak active baby rzadza! ja juz ich nie zmieniam, fakt moze sa i drozsze ale poki mnie stac to niech mały sra w co najlepsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!!! moj Dawidek chyba przeczuł ze dzis dzien kobiet i superowo spał w nocy-dawno nie miałam tak przespanej nocki. pogoda superowa dzis D ma wolne wiec pojdziemy napewno na długi spacer. kupie sobie dzis słuchawki do mp3 i bede sobie smigac na spacerki jak bede sama, bo nudno tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO SWIETA Nasza nocka równiez udana:) Nunusia ja mam mp3 i nagrane fajne nutki i ostatnio sobie spacerowałam ze słuchawkaim i było super.Pogoda u nas tez dzis dopisuje,piekne słoneczko i plus 5 jak narazie ,wiec spacerek koło południa murowany:D A teraz o dniu wczorajszym...bylismy u okulistki-naczekalismy sie 1.5godz(niunio byl grzeczny) a w gabinecie spedzilismy maks 5min;/ Niepowiedziała okulistka nam nic czego bym nie wiedziała;/ Patryk ma zatkane kanaliki,ale ponoc do 8 miesiaca przechodzi samo-pokazała mi jak masowac i jesli po skonczonym 8 miesiacu nie przejdzie to przyjechac i ona skieruje na przetykanie...Niby stwierdzila ze widziala gorsze oczka u dzieci i prawie u wszystkich przed 8 msc zycia sie odetkalo,wiec mam nadzieje ze i u Patryka tak bedzie:)Masuje mu i przemywam sola fizjologiczna i czekamy na efekty.Wogole 3 maluszków z tym samym czekała w kolejce do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz popisze o tym co wy wczoraj:) Mango -my mamy w pokoju 21-22 stopnie i jest ciepło.Patryka do spanie ubieram przeważnie w pajaca a jak mi zbraknie to body z długim rękawem i skarpetki . Przykrywam go cienka kołderka i po karku czuje ,ze jest mu samo dobrze,jesli chodzi o ciepło(mój syn nalezy do tej mniejszosci dzieci,które sie nie rozkopuja ;)) Totolotka tez wczoraj puściłam:D:D:D na miliony nie licze,ale nadzieje mam:D Za to wygrałam 2zl wczoraj w KASKADZIE i zdrapałam 1zl w zdrapce:P Iza-domek piekny! chociaz ja tak jak Nunusia wole chyba w bloku...chociaz tu u tesciow mam prawie jak w bloku,bo palenie w c.o mnie nie obchodzi ,tylko minus jest ze w lecie ciepłej wody nie bedzie ;/ My jeszcze ze 2-3 lata tu pomieszkamy a potem poszukamy mieszkania ale w bloku. Co do pieluch to ja tylko pampers active baby:D chociaz ostatnio M kupil huggisy (bo były w promocji) w takim pomaranczowym opakowaniu i widze ze beda ok. A na brzuszek to ja tez czasami daje espumisan i po kilku min.jest wszystko ok:) chyba na wszystko odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłyscie wszystkie 3 a dzis sama ja:D bylismy na prawie 2 godzinnym spacerku-ale ciepełko:D Mój syn upodobał sobie ta kaszke bananowa i juz wcina 2 dzien:) problemów z kupka nie ma,zadnej wysypki itp tez nie,wiec juz zostanie na stałe w jadłospisie Patryka. A jak tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie też WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET. Dziś byliśmy z małym u laryngologa a jutro zarejestruje go do dentysty, choć zastanawiam się nad tym żeby iść z nim prywatnie. wysłałam totka i liczę na miliony. byliśmy dziś pierwszy raz z Dominisią na dworze od 2 tyg. i zabiło ją ciepłe i świeże powietrze. pogoda piękna słonko i bezchmurne niebo. ja się czymś strułam dziś i strasznie źle się czułam. ale dziś jest ok. moja Dominisia kula się po łóżku z brzuszka na plecki i z plecków na brzusio. a najbardziej lubi się łapać za paluszki od nóżek .kupiliśmy jej fajowe body w Biedronce były po 12,45 roz. 86 i są troszkę za duże ale będą na później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, dzis mlody tez z dziadkiem na spacer do parku pojechal :) u nas tez fajnie cieplo. ja sie juz doczekac nie moge jak mlody bedzie sie za stopki lapal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mój tez juz wyciaga raczki po stópki jak go przewijam,ale jeszcze troche mu brakuje...Za to krzyczy strasznie:Ptaki mały krzykacz sie zrobił- a jakie głosisko ma grube:D My juz 3 dzien wstajemy o 8;00 i wyspani. Pogoda dzis znowu ładna ,wiec bedzie spacerek:) Patryk własnie "gada"do karuzeli a ja weszłam na neta zobaczyc czy mam miliony,a tu figa...ale 40 milionów czeka dalej:D Iza to moze i u mnie beda w biedronce te body... A dostałyscie cos od eMków na Dzień Kobiet? ja dostałam czekolade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i co laryngolog powiedział po zbadaniu Kacperka? wiecie co?ja chyba tez pójde do laryngologa bo non stop mam powiekszony migdal,i do tego pobolewa,jak mi powie żeby usunac to bede szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper dostał leki. laryngolog mówił że migdały się zmniejszyły. i w maju znów na wizytę :) moja niunia znów wstała o 6 i spać coś nie chce.teraz bawi się z Kacprem znaczy ciągnie za włosy nos lub uszy i go kopie jak nie zwraca na nią uwagi. mały łobuz :) a za to on ją obcałowuje biedna musi się bronić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nasza nocka znów udana, Maya Dawidek tez juz od 2-3tyg upodobał sobie godz 8 do wstawania, i bardzos ie tego trzyma. ale nie narzekam, jest ok. u nas dzis pogoda do bani, szaro buro i niec sie nie chce. Maya ja zdecydowałam ze tez dam juz kaszki troche-moze dzisiaj nawet. tez wczoraj wysłałam lottka i ani jednej liczby nie trafiłam-coz moze nastepnym razem bedzie lepiej hehe Maya ja na dzien kobiet dostałam piekarnik,(bo chciałam), kurteczke i bukiet tulipanów Iza no to masz pomagiera w zabawach widze superowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia no to ładnie Cie obdarował Twój mezczyzna:D bedziesz mogła piec ciasteczka i nie tylko...Ja poniedzieli spróbuje zrobic muffinki cynamonowe-jadłam u kolezanki i były bossskie. Ja w totka to jedna liczbe miałam trafiona hehe:P Bylismy 1.5godz na spacerku z czego Patryk przespal godzine-teraz znowu "gada"do karuzeli. co do kaszki to u nas bananowa posmakowała-ale z tym,ze musi byc rzadsza i jedzona łyzeczka. Daje mu juz codzien około 11-12 ta kaszke-przed spacerem.No i jak bedzie wstawal Patryczek o 8 to bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ty masz fajnie bo zawsze to Kacperek zajmie sie siostrzyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis była babcia i matka na chwile, za niedługo przyjdzie kolezanka zeby jej włosy zrobic. mam nadzieje ze Dawidek nam pomoze, łobuz mały hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju dziewczyny mam chyba znowu jakis kryzys macierzynski moje dziecko zmienia sie o 180 st, wczoraj bylam u tesciowej i ta wizyta byla jakims nieporozumienie, najpierw czesio rozplakal sie jak go wziela na rece, potem jak wzial go wujek, marudzil nie chcial zasnac... masakra... ale zeby bylo gorzej w domu prawie to samo, tyle ze nie placze a krzyczy strasznie i marudzi :/ znowu mam czasem ochote wyjsc i nie wrocic przez tydzien, przespac chociaz jedna noc, spokojnie pojsc na kibel na pol godziny, nie myc sie w biegu, zjesc jak czlowiek :/ cos sie nie moge ogarnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango znam to. też mam ochotę uciec stąd i nie wracać. mała daje popalić, Kacper pyskuje coraz bardziej i do wszystkich... eh. a poza tym pogoda beznadziejna ja się przeziębiłam. mam dość czuję się z tym wszystkim źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny-co to za kryzys was dopadł? Oby szybko wszystko przeszło .Dla was kochane❤️. Ja tez czasem mam gorsze dni-szczególnie,gdy Patryk marudzi-zreszta mysle,ze kazda mame dopa czasem taki dół. U nas z kolei odwrotnie -Dziecko mi sie zrobilo grzeczne,dwie noce spał od 22;00 do 6 rano bez pobudki.O 6;00 cycus i spał do 9;00.W dzien tez grzeczny-odkryl swoje raczki i zobaczyl ze mozna sie nimi bawic:) przekłada zabawki z raczki do raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w tamtym poscie jeszcze ze jedziemy dzis do lekarza aby zobaczyl czy dobrze wyleczyłam plesniawki i ja jade ze soba,bo dretwieje mi lewa reka i noga-a stawy to mnie bola czasami ze hej.... Potem sie odezwe jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak na szybko zrobiłam zdjecie w moim nowym kolorze włosów i wrzucam do galeri:) oceńcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Maya, wg mnie lepiej niz w jasnych, Ja sobie jakis czas temu zrobilam czerwona czern i jestem bardzo zadowolona, tylko niestety biegam ze zawiazanymi wlosami bo czesio jak sie dopadnie to garsciami wyrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Maya, wg mnie lepiej niz w jasnych, Ja sobie jakis czas temu zrobilam czerwona czern i jestem bardzo zadowolona, tylko niestety biegam ze zawiazanymi wlosami bo czesio jak sie dopadnie to garsciami wyrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mango:* W sumie ja sie dobrze czuje w ciemnych włosach,chociaz troche jednak za ciemny mi ten kolorek wyszedł...no i dosc juz miałam tych odrostów i wiecznie łamiacych sie włosów...fryzjerka mi ciachneła te najbardziej zniszczone,bo wczesniej to nawet rozczesac nie moglam...Wszyscy mi mówia ze ładnie,wiec pewnie tak jest:) teraz chce zapuścic:D Bylismy u lekarki- mój syn wazy 7610kg:P ładnie przybiera.Plesniawki zaleczone-ale kazała 2 dni pedzlowac wrazie WU... Na moje dolegliwosci kazała łykac magnez a jak sie nie poprawi to posle mnie do innego lekarza-nie pamietam jakiego;/ za tydz zobaczymy czy mi sie poprawi(i tak musimy jechac bo na pneumokoki szczepimy). Kupiłam Patryczkowi buciki:)superaśne!:D a tesciowa kupiła druga pare:)na prezent z okazji skonczenia 5 miesiecy:) jutro zrobie fote bucików i wrzuce do galeri. Mój syn od 2 dni jest taki kochany ze szok...wydaje mi sie ze z dnia na dzien coraz bystrzejszy..juz nie siedzi mi non stop na cycu i mniej go musze zabawiac i nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! nasze nocki znów sa do dupy. dziecko spac nie chce-budzi sie co chwile. czasami juz w nocy mam ochote wyjsc z domu! wczoraj urzadzilismy sobie wspólna kapiel ale było fajnie:) Maya super Ci w tym kolorze:) przynjamniej nie bedziesz musiała walczyc z odrostami hih Maya pokaz zdjecie bucików jakie kupiliscie:) Mango to juz nie jestes blondyna? dawaj fotke w nowym kolorku:) spóznione ale szczere zyczonka dla Patryczka-ja przez te nocki jakas taka nieoragnieta jestem strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no juz jakos od grudnia albo listopada nawet :) wrzuce mam jedna ze swiat, ale uwaga!! moj nos na tym zdjeciu zajmuje cale foto :/ moje dziecko niestety wymaga teraz uwagi non stop wlasciwie, wlasnie spiewamy fasolki ogorek wasaty, ale i tak cos chyba go ugryzlo w dupsko bo raz sie smieje a raz placze 0_o o moze zasnie, bo sie juz kreci, ale co z tego w 15 min kiedy spi i tak goowno zrobie :/ moze petka zapale chociaz :D tez myslalam o wspolnej kapieli ale mam mala lazienke nie wiedzialabym co mam potem z mlodym zrobic, czy wycierac siebie czy jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny-ja to mam teraz odwrotnie-mój syn jest ideałem-spi juz 3 noc bez budzenia od około 22 do 6 rano.dostaje cyca i spi do 9. Sam soba sie zajmuje duzo...i płacze gdy go cos boli tylko. Dzis bylismy 2 godz na spacerku-połaziłam w centrum po sklepach...i teraz mały spi w kombinezonie-tylko mu rozsunełam i zdjełam czapke:) Mam nadzieje ze taki stan juz mu długo zostanie...i ze wasze dzieciaczki tez beda tak grzeczne jak mój. Mango zaraz skocze na galerie,to obejrze Cie:D Nunusia zdjecie wrzuce bucików pózniej> Niedawno dzwoniła babcia ze nakupiła Patrykowi wór pieknych ubranek:Dbede miala w co stroic kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango mój kolor pod słońce identyczny:D czyli obie pożegnałysmy blond:d ja kiedys wróce do jasnych włosów ale jak zapuszcze troche i mi odzyja. Aaaaa I wszystkiego co najlepsze dla Czesia z okazji ukończenia 5 miesiecy:*🌻🌻🌻 Ide robic foto tych butów a potem musze zaczac mi ,Patrykowi i eMkowi kompletowac ubranie na slub. W sobote ma byc piekna pogoda-hurrrra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×