Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hej hej nunusia wielkie dzieki za pomysl, mlody zjadl o 18 i obudzil sie o 2:30, i tak od 5 nie spalismy ale to juz pikus :) zjadl jakies 200 na gesto, kupilam taki smoczek z 4 dziurkami, jak w niekapku. mam nadzieje ze to bedzie na stale dzialalo w naszych nockach :) bylam z czesiem dzis na szczepieniu, 3 dawka, nawet nie zaplakal, boze co za dziecko grzeczne... wazy 8,700 wiec przestal juz tak masakrycznie przybierac, bylam pewna ze juz 10 zobacze, ale ale !!!!!!! wazylam sie i uwaga : 55,5 kg az w szoku bylam, myslalam ze ponad 60 jeszcze mam a tu prosze, taaaaaaaaaak mi sie humor poprawil. Dzien i noc zostaje zaliczona do udanych :) teraz sie kladziemy na drzemke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Czesio spi ale tylko do 3 :/ chyba po tym szczepieniu ma tak, spiewa teraz tak zalosnie, dalam syrop na zbicie goraczki i czekam... moze jeszcze zasniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango co z Czesiem??? gorączkę ma??? ja miałam wczoraj pechowy dzień :( pojechałam po zakupy do Świecia (ok 20 km w jedną stronę) i baby włożyły mi stare mięso. zauważyłam jak wróciłam do domu, wkurzyłam się i pojechałam im oddać. wrrrrr jak już wracałam to zadzwonił szwagier czy nie cofnęła bym się bo im samochód nie chce odpalić :( żeby było weselej kable rozruchowe się popsuły i na pych odpalaliśmy sharana. jak już się udało i chciałam spokojnie wrócić do domu i odpocząć to zadzwoniła mama że mam się pospieszyć bo Domi bardzo płacze i kaszle. i kolejna wycieczka do przychodni i zapalenie oskrzeli :(i znów stówka prawie w aptece została. a na koniec dnia na pocieszenie zatkał mi się odpływ :( dzień był wspaniały naprawdę :(mam nadzieję ze dziś będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-no to miałas dzien;( Dominisia często Ci choruje..Oby szybciutko wróciła do zdrowia!🌻 Mango-a Czesio po kazdej szczepionce tak mial? Ja szczepiłam Patryka w poniedziałek i wszystko było ok,tylko nózka bolala,ale po okładzie z sody przeszło... Nunusia jak nocka? My wczoraj 2 godziny bylismy na powietrzu-upatrzyłam czapke dla synka na ryneczku i dzis po nia pójdziemy,bo wczoraj niestety nie miałam przysobie pieniazków. Dzis mamy piekna pogode!!Prawdziwa wiosna!:D Teraz Patryś ma drzemke,jak wstanie penie za pól godz to zjemy kaszke i na dwór. Dziewczyny czy orientujecie sie jakie witaminy (ale nie takie co w ciazy sie bierze) moge brac na paznokcie?bo tak mi sie łamia ,ze szok.sa jak papier;( W ciazy brałam PREGNA PLUS i jakis czas jak karmiłam,ale teraz juz nie biore wcale.Włosy mi leciały ,ale przefarbowałam i pomogło,nawet sie wzmocniły,tylko te paznokcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja dzis po ciezkiej nocce ale nie z powodu dziecka bo mały spi ładnie po tej kaszce.ale strasznie bolał mnie brzuch i meczyła biegunka:/ zamiast spac to sie zwijałam z bólu musiałam sie czyms struc, no masakra. do tej pory mnie to trzyma-jak dobrze ze mam takie spokojne dziecko bo nie mam siły na nic... ładna pogoda ma byc dzis myslałąm ze wyjdziemy na spacer ale niewiem czy bede w stanie. jak nie urok to sraczka hehe wczoraj bylismy na basenie, troche odpoczelismy w jackuzzi- taki relaks nam sie przydał. babcia moja siedziała z Dawidkiem pod basenem na ławeczce czytała gazete a on słodko spał cały czas. pozniej poszlismy na zakupy, zrobiłam zapas mojego snu hehe (kaszki) Mango ciesze sie ze moj patent u Ciebie tez sie sprawdził. wczoraj zrobiłam małemu 160ml ale to było za duzo zjadł niecałe 140ml i juz był napchany-nie dziwie sie bo ja mu daje 6 łyżeczek tej kaszki. jak Czesio? Iza no to faktycznie miałas ciezki dzien-jakies fatum. ale tak czasami bywa. oby jak najmniej takich dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-no to miałas dzien;( Dominisia często Ci choruje..Oby szybciutko wróciła do zdrowia!🌻 Mango-a Czesio po kazdej szczepionce tak mial? Ja szczepiłam Patryka w poniedziałek i wszystko było ok,tylko nózka bolala,ale po okładzie z sody przeszło... Nunusia jak nocka? My wczoraj 2 godziny bylismy na powietrzu-upatrzyłam czapke dla synka na ryneczku i dzis po nia pójdziemy,bo wczoraj niestety nie miałam przysobie pieniazków. Dzis mamy piekna pogode!!Prawdziwa wiosna!:D Teraz Patryś ma drzemke,jak wstanie penie za pól godz to zjemy kaszke i na dwór. Dziewczyny czy orientujecie sie jakie witaminy (ale nie takie co w ciazy sie bierze) moge brac na paznokcie?bo tak mi sie łamia ,ze szok.sa jak papier;( W ciazy brałam PREGNA PLUS i jakis czas jak karmiłam,ale teraz juz nie biore wcale.Włosy mi leciały ,ale przefarbowałam i pomogło,nawet sie wzmocniły,tylko te paznokcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-no to miałas dzien;( Dominisia często Ci choruje..Oby szybciutko wróciła do zdrowia!🌻 Mango-a Czesio po kazdej szczepionce tak mial? Ja szczepiłam Patryka w poniedziałek i wszystko było ok,tylko nózka bolala,ale po okładzie z sody przeszło... Nunusia jak nocka? My wczoraj 2 godziny bylismy na powietrzu-upatrzyłam czapke dla synka na ryneczku i dzis po nia pójdziemy,bo wczoraj niestety nie miałam przysobie pieniazków. Dzis mamy piekna pogode!!Prawdziwa wiosna!:D Teraz Patryś ma drzemke,jak wstanie penie za pól godz to zjemy kaszke i na dwór. Dziewczyny czy orientujecie sie jakie witaminy (ale nie takie co w ciazy sie bierze) moge brac na paznokcie?bo tak mi sie łamia ,ze szok.sa jak papier;( W ciazy brałam PREGNA PLUS i jakis czas jak karmiłam,ale teraz juz nie biore wcale.Włosy mi leciały ,ale przefarbowałam i pomogło,nawet sie wzmocniły,tylko te paznokcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja dzis po ciezkiej nocce ale nie z powodu dziecka bo mały spi ładnie po tej kaszce.ale strasznie bolał mnie brzuch i meczyła biegunka:/ zamiast spac to sie zwijałam z bólu musiałam sie czyms struc, no masakra. do tej pory mnie to trzyma-jak dobrze ze mam takie spokojne dziecko bo nie mam siły na nic... ładna pogoda ma byc dzis myslałąm ze wyjdziemy na spacer ale niewiem czy bede w stanie. jak nie urok to sraczka hehe wczoraj bylismy na basenie, troche odpoczelismy w jackuzzi- taki relaks nam sie przydał. babcia moja siedziała z Dawidkiem pod basenem na ławeczce czytała gazete a on słodko spał cały czas. pozniej poszlismy na zakupy, zrobiłam zapas mojego snu hehe (kaszki) Mango ciesze sie ze moj patent u Ciebie tez sie sprawdził. wczoraj zrobiłam małemu 160ml ale to było za duzo zjadł niecałe 140ml i juz był napchany-nie dziwie sie bo ja mu daje 6 łyżeczek tej kaszki. jak Czesio? Iza no to faktycznie miałas ciezki dzien-jakies fatum. ale tak czasami bywa. oby jak najmniej takich dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya musisz sie zapytac w aptece-oni Ci napewno doradza cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-no to miałas dzien;( Dominisia często Ci choruje..Oby szybciutko wróciła do zdrowia!🌻 Mango-a Czesio po kazdej szczepionce tak mial? Ja szczepiłam Patryka w poniedziałek i wszystko było ok,tylko nózka bolala,ale po okładzie z sody przeszło... Nunusia jak nocka? My wczoraj 2 godziny bylismy na powietrzu-upatrzyłam czapke dla synka na ryneczku i dzis po nia pójdziemy,bo wczoraj niestety nie miałam przysobie pieniazków. Dzis mamy piekna pogode!!Prawdziwa wiosna!:D Teraz Patryś ma drzemke,jak wstanie penie za pól godz to zjemy kaszke i na dwór. Dziewczyny czy orientujecie sie jakie witaminy (ale nie takie co w ciazy sie bierze) moge brac na paznokcie?bo tak mi sie łamia ,ze szok.sa jak papier;( W ciazy brałam PREGNA PLUS i jakis czas jak karmiłam,ale teraz juz nie biore wcale.Włosy mi leciały ,ale przefarbowałam i pomogło,nawet sie wzmocniły,tylko te paznokcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja pamietam jak w walentynki miałam taka biegunke;/ latałam pół dnia i brzuch mnie bolał a bylam sama w domu,do tego Patryk mi płakał....podejrzewam ze to przez stara rybe,ale pod wieczor przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś sie budzi wiec mykam juz-bede pózniej po spacerku:) Chce wyjsc niedługo,aby zdazyc wrócic na konferencje ws Madzi z sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w Orange- wyslijcie sms pod nr 80106 o tresci 500.000 :) smski gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konferencja o 18 :) Czesio ma zawsze po szczepieniu stan podgoraczkowy, ale nigdy nie marudzi, wczoraj nawet sie dosc aktywnie bawil caly wieczor, ale nad ranem przestal dzialac nurofen (dalam zapobiegawczo) i tak marolil zalosnie. Zasnelismy jeszcze przed 6 do 7 chyba. jak czytam o tych rewelacjach na temat smierci magdy to mi sie noz w kieszeni otwiera... :/ tak suke bym wziela w obroty zeby zapamietala to dobrze :/ psychopatka jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis okres dostalam, a nad ranem tak mnie prawa nerka bolala ze myslalam ze znowu bedzie antybiotyk 3 tyg, ale to chyba przez okres... mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslałam ze o 13 ta konferencja:) i ja tak samo zrobiłabym jak Mango z ta pseudomatka,jak tak mozna? Ona nawet nie zasługuje na miano matki....mam nadzieje,ze ja wsadza .I ze wogole sprawe rozwiaza do konca. My po 1.5 godz spacerku:) kupilsam czapke synowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio okres miałam 27.01.2010:P kawał czasu:P teraz raz w miesiacu bola mnie jajniki przez pare godzin-i tak zastanawiam sie czemu... Nunusia wysłałam-może dadza eski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya myslałam ze nie miałas jeszcze okresu hehe to jak nie masz tyle małpy to moze w ciazy jestes hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak smiechem-żartem to jakbym zaszła w ciaze to nawet niewiedziałabym kiedy:P Staramy sie pilnowac niby:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami lepiej jest wpasc... ja narazie nie chce za to D cały czas powtarza ze drugie chce juz... ja potrzebuje sie porzadnie wyspac a pozniej mozna myslec. pewnie jakbym sie zgodziła to juz bym była w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to nauczyłam Dawidka samemu trzymac butelke jak pije.. wrzuce filmik do galerii. potrafi sam ja złapac i do dziobka wsadzic. wczoraj jak bylismy na zakupach to dzielnie sam trzymaał i pił-ludzie sie dziwili hehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×