Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Gość Maya07
Hej ☺ U mnie nie planowane zmiany. Zostaje z Patrykiem w Polsce na jakieś 2 miesiące. Mój mąż leci za 3 tyg . Patryk poszedł do przedszkola. Normalnie chłopczysko odzylo i jestem szczęśliwa widząc ile radości daje mu kontakt z dziećmi. Ten tydz po 4 h chodzi ale od poniedziałku juz po 8 h będę go dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunusia
hej:) jednak zdecydowalismy sie:) bo ja wiem ze jak nie teraz to kiedy... chciałam odczekac 3msc zalecane po odstawieniu tabletek ale nie wiem czy mi sie to uda:P jednak dwa lata beztroskiego seksu zrobiły swoje i zapomnielismy sie ostatnio hihi i teraz czekam czy cos sie z tego porodzi czy nie:P jestem tydzien po okresie wiec prawdopodobienstwo jest:) Maya a czemu tak jednak zostajecie tu? przedszkole jest fajne, Dawid na poczatku płakał strasznie a teraz nawet sie za mna nie ogladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ☺ Ciesze się ze decyzja podjęta Nunusia i trzymam mooooocno kciuki za owocne starania.☺ Zostajemy Narazie bo chce żeby Patryk był z dziećmi i uczył się mówić . Od wtorku juz chodził i tylko pierwszy dzień musiałam wcześniej go odebrać bo popłakiwal a tak to super. Wiem ze ma dobrą opiekę i zjada wszystko bo oglądam na kamerkach. Juz przyniósł kilka słów pojedynczych . Niestety się też pochorowal. W sobotę 40 prawie gorączki i dziś znowu ale zbijalam i Narazie raz zwymiotowal i chwilowo spokój .Właśnie katar się pojawił i kaszel .jutro do lekarza bo boje się żeby zapalenia nie było . Podejrzewam że teraz z przedszkola choroby będzie znosił . Ale jakoś przetrwamy☺ No i ja idę z kręgosłupem zobaczyć do Neurologa bo boli tak ze nie śpię po nocach. 2 lata temu miałam rehabilitację 3 tyg i pomogło dużo. Planowo zostajemy do końca listopada ale tak naprawdę zobaczymy. Jak będzie młodemu w przedszkolu dobrze to zostaniemy. Mam ten komfort ze mogę w każdej chwili spakować się i wrócić do męża No i 3 sprawa ze mój mąż będąc tam sam zaoszczędzi dużo więcej kasy. Ja mam dziś koniec @ czyli 6 dc. Ostatnio miałam owulacje między 17 a 20 dc dopiero . Wiec zanim mąż wyleci do angli będziemy raz próbować☺ Teraz mam 30-31 dniowe cykle . Kiedyś miałam 28 dniowe i było mi lepiej. Nunusia a Dawid mówi dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk ma zapalenie uszu. I górnych dróg oddechowych . Antybiotyk i kontrola za tydz. Meczy się bidulek z gorączka. Co spadnie to znowu około 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ☺ Nunusia a kiedy masz termin okresu ? Tzn kiedy będzie wiadomo czy wam się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mi posty urywa ostatnio wrrr. Pisałam wcześniej ze my niedługo będziemy próbować bo dziś 9 dc . Nunusia czekam na pozytywne wieści ☺ Iza i Mango zaglądacie tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunusia
Maya mylsle ze za jakies 2tyg okolice 9-10,ale powiem szczerze ze wolałabym chyba zeby jeszcze nie wyszło:) bo raz ze jednak chciałam odczekam te 3msc po takim czasie brania hormonów a dwa ze chcielismy jeszcze na wakacje jechac a jak teraz zajde to z wakacji nici:P najbardziej wolałabym tak jak z Dawidem bo wszystkie ubranka były by idealne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę 16.10 testować bo tak mi wypadnie koniec opakowania duphastonu i będę musiała odstawić jak test będzie ujemny. Jakbym zaszła w tym miesiącu to na dzień ojca byłby termin ☺wiadomo ze tak nie urodze ale data byłaby fajna tym bardziej ze moja bratanica z 23 czerwca. Narazie zaczynamy starania. No ale jakby się nie udało teraz to potem 2 miesiące przerwy przymusowej bo mąż będzie w uk a ja w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ☺ nie Ma nikogo ale i tak napisze ☺ U nas nic nowego. Mój mąż góra za 2 tyg leci do Uk. I ja za 2 tyg będę testować. Jak się nie udało to przerwa niestety. Nie pamiętam czy pisałam ale mój Patryk pochodził tydzień do przedszkola i juz drugi tydz siedzi w domu. Najpierw 4 dni dość wysokiej gorączki i diagnoza zapalenie ucha i górnych dróg oddechowych. Dostał taromentin antybiotyk ale wymiotowal po nim i pienista biegunka wiec 10 zastrzyków zinnacefu i prawie przeszło. ..prawie o chore uszko zdrowe a drugie zachorowało W poniedziałek do kontroli i może we wtorek przedszkole. Dalej sika w pieluchy ale już nie ucieka przed no nocnikiem i dziś 2 razy sam pokazał że ch ce i nawet kupa była. Ale wiem ze długa droga zanim się nauczy. Mówić nie mówi dużo. A.wrecz mało. Myślałam że w przedszkolu zalapie ale nie chodzi . Byłam na zebraniu w przedszkolu i ma być pod opieką pani laryngolog także mam nadzieje ze będzie gadal. No i panie obiecały uczyć go też na nocnik. W grupie 20 dzieci zauważyłam na półkach 4 dzieci ze maja pampersy . A Patryk jest najmłodszy w grupie 3-4 latków. Jest chłopiec z lutego i dopiero Patryk z października. Tort mam z głowy bo tesciowa ma zrobic☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszego dla patryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Hej ☺Nunusia jak starania ? U mnie w 27dc 2 kreski i beta w 28dc 38.8 a 2 dni później 153.2 . Okresu nie dostałam i objawy mam jak najbardziej ciążowe. Do gin idę 30.10 . Wyliczony internetowo termin porodu to 23.06 15. Jutro wchodzę w 6 tydz. I modlę się żeby było dobrze . Patryk bez pampersa juz nawet śpi. Załapał sikanie do nocnika . Tylko raz kupę zrobił w majteczki . Z przedszkola wypisałam go Narazie to połowy listopada bo wszystkie dzieci zarażone salmonella . Dostałam wyniki i od razu sanepid miałam na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w domu mylismy domestosem a podłogi i kafelki mopem parowym. Wszyscy przebadalismy się i na szczęście zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunusia
Maya to gratuluje,oby nie za wczesnie!! napewno tym razem bedzie lepiej! to teraz ja ciebie bede gonic bo u nas nic w tym miesiacu- czekamy na styczen i działamy! chociaz szczerze mowiac juz teraz nie mam jakos w szczegolnosci za bardzo uwazac- tzn bedziemy uwazac tylko w okresie owulacji,a jak sie przytrafi to nic!:) ale jaja z tym przedszkolem!!! az taka choroba!! u nas w przedszkolu wszystko super,az nie sadziłam ze tak dobrze sie tam zaklimatyzuje- juz nauczyl sie jesc nowych rzeczy i sam jesc wszystko widelcem normalnie, ale spokój hihi to Maya czekam na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Dzięki nunusia . Boje się strasznie ale mam nadzieje ze będzie dobrze. Jutro potwierdzę wizytę na 30.10. Będę w 6 tyg i 3 dn czyli 7 tydz będzie się ciągnął. Patryk tez sam je dzięki pobycie w przedszkolu. Jeszcze żeby gadal więcej byłoby ok. Nunusia dzialaj cie jak najszybciej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambba
Witam wszystkich :) u mnie 18 tc :) termin p. na 28.06.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×