Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

faktycznie cos sie nie chce odtworyc, sprobuje pozniej jeszcze raz a ten usune. Maya ja daje mu na noc ta kaszke, w dzien deserek ostatnio dałam mu gluten kaszke z jabłuszkiem, soczku tak 60ml dziennie i 200ml herbatki wypija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalyscie RwT? co za marna aktorka, to juz w trudnych sprawach sa lepsi aktorzy .... suka jedna :/ rozwalilabym jej leb na drobne kawalki ... U nas dzis wieje okrutnie, bylismy na spacerze ale tylko godzinke i wracalismy biegiem. dziesiejsza nocka nie za bardzo, bo mlodemu chyba sie cos snilo i poplakiwal przez sen, albo to te zeby, bo jedynki dolne juz zaczynaja przeswitywac przez dziaselka. Kurcze chcialabym zeby to sie mozliwie dlugo odwlekalo w czasie, wcale nie mam ochoty przekonac sie czym jest wyrzynanie zebow. A co u was dziołchy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D Ja ogladałam Rozmowy w toku...brak słów,te jej usmieszki,to wpatrzenie w Bartka jak w obraz...a gdzie zal po śmierci córeczki!!!? Ja cały czas czekam az prokuratura dojdzie prawdy i oby niedługo.Czytałam na WP ze jasnowidz Jackowski przepowiedział ze matka Madzi peknie i powie prawde za jakies 6-7 tyg-oby to sie sprawdzilo. U nas ok-ja juz zdrowa,Patryk przespal cała noc od 23 do 8 rano z malutka pobudka o 6ej.(zawsze jak moj wstaje do pracy to daje mi małego do łózka i czasami sie przebudza).Teraz znowu spi. Kurcze pogoda do bani...Patryczek byl tylko raz w tym tyg na godz spacerze z babcia ...a tak siedzimy w domu bo strach wychodzic... Mango u nas nie widac zabkow jeszcze ale mam CALGEL w pogotowiu,bo jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam wczoraj synkowi jabłuszko ze słodka marchewka-bardzo mu smakowało:) dzis dam reszte a jutro przymierze sie do ugotowania ziemniaczka.I teraz pytanie do was? na czym go ugotowac?na masle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak dodaje foto do albumu to podpisuje data ,bo zdjecia sie mieszaja i nie wiadomo ktore nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie gruntownie przejrzalam galerie, boze ale my mamy piekne dzieci :D u nas dzis szaro buro i ponuro, do tego wieje, mielismy isc jak co sobote do tesciowej na obiad, ale przelozyla na jutro, w sumie to nawet mi to na reke bo nie chce mi sie cos oko otworzyc, raz ze slabo spalam, to jeszcze jak zasnelam to snilo mi sie ze spac nie moge :/ rano zrobilam sobie kawe, moze troche postawi mnie na nogi, tylko nie lubie takich dni, ktore nie pozwalaja chocby na spacer, siedzenie w domu mnie doluje :/ Ale jest i dobra nowina, moj M przyjezdza 16 kwietnia na 3 dni :D potem mial brac 2 tyg urlopu w maju, ale mowi ze chyba lepiej bedzie jak w czerwcu wezmie. Takze u mnie odliczanie do 16 IV. A co was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! nasza noc dzis była super, dziecko obudziło sie na jedzenie o 4:30 pozniej o 6 i do 10 spalismy... chyba ta pogoda mu sie udziela bo jakis taki dzis mega grzeczny jest. jak nie on normalnie... teraz sobie zrobił drzemke. Maya w Realu Activ Baby na promocji... 99szt pampków za 62zł:) ja juz mam taki apas tych pampersów ze nie ma gdzie ukłądac ale jakos lubie miec zapas. wiecei co zauwayłam , ze jak podawałam małemu ten gluten pre 3 dni to codziennie była kupka, dzis tez mu dam otworze drugi słoiczek i zobaczymy czy to tak działa na jego jelitka. Dominik pojechał na małe zakupy bo bedie mi robił nowa szafke w kuchni na słoiczki, herbatki,itp bo nie ma tego gdzie układac. i po cos do jedzenia na obiad w sumie to nie mam weny nawet do tego. Maya i jak gotowałas juz cos Patryczkowi? ja jak jem obiad to daje malemu troszke ziemniaka sprobowac ale tak srednio mu podchodzi. Mango no to super wiadomosc bedziesz meic meza chodz na chwile przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mialam o sloiczkach napisac, nie moge znalesc nic z kaszka manna... jedyne co znalazlam i kuopilam to rosolek drobiowo wolowy z gerbera chyba, zobaczymy czy malemu podejdzie :) ooo jak sie ciesze na te 3 dni to az trudno sobie wyobrazic :) bedzie 5,5 mca jak sie nie widzielismy :( modle sie zeby sie cos wyklarowalo wreszcie, zebysmy byli razem a nie tak osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango w sklepach typu Carrefour, Tesco,Real musza byc napewno te słoiczki bo w takich małych marketach ( lewiatan, polo,itp) to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:* Nunusia nie gotowałam jeszcze nic ,ale wczoraj poszperałam w necie i spisałam kilkanascie pomysłów na zupki itp:) dałam Patrykowi ze słoika zupke jarzynowa z kurczakiem-nawet mu smakowała:) My mamy dojscie do swojego miesa(kurczaka i wołowiny)( siostra babci ma gospodarstwo i tam czesto jezdzimy i zawsze daje jajek czy kure na rosół ), wiec pomroze po 100gram i potem bede miała gotowe porcje na jedna zupke.Warzywa i owoce tez bedziemy miec swoje,wiec grzech by było gdybym dawała Patrykowi słoiczki.. Deserki owszem,bo nie bede w stanie zrobic tak różnorodnych ,ale dania i zupki juz swoje,chociaz wiem ze czasami dam mu słoiczek czegos czego nie bede w stanie sama zrobic np łosos z czyms tam:) Co do pampersów to juz eMek zakupl 99sztuk:P i wiecie ze moje dziecko ma uczulenie na wszystkie inne pieluchy!? bo ostatnio zaczełam mu zakładac huggis i dade na zmiane i pupka czerwona i wysypana,myslałam ze odparzona,ale od wczoraj tylko active baby i prawie sladu nie ma na pupce,,,,oj przyzwyczaił sie do lepszego:) tylko mam 2 paki huggisów i niewiem co z nimi zrobic.... Mango-ja juz to pisałam,ale napisze jeszcze raz-ja Cie podziwiam za to,ze nie masz meza na codzien przy sobie...naprawde...silna z Ciebie kobieta🌻 Ciesze sie razem z Tobą ze Twój maz niedługo przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis cały dzien sprzatałam razem z tesciowa,niewiem jak ona do tej pory sama ogarniała tak duzy dom:P Patryś grzeczny dzis. W nocy spał ładnie tylko,ze ja i eMek zaczelismy sie wygłupiac i chichrac o północy i niunio sie wybudzil i juz nie zasnał takim mocnym snem a wiercil sie i ja przez to mialam płytszy sen ale wyspana wstałam:) Co do karmienia to u nas wyglada to tak ze rano jest cyc około 8,potem miedzy 10a 11 Patryk zjada około 100ml kaszki ,potem cyc cały czas i od wczoraj w miejsce karmienia około 15 wprowadzilam mu zupke i potem tez tylko cyc:D i tak narazie zostanie. Jeszcze jakis deserek by sie przydal,ale to z czasem,bo nie chce mu naraz za duzo rzeczy wprowadzac. z tym glutenem to zaczekamy ze 2 tyg az niunio skonczy 6mscy.Ale ja juz tez zapoluje na jakis słoiczek z kaszka manna lub sama spróbuje np do jakiejs zupki dac troszke kaszki mannej-zobaczymy. no i sie rozpisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny karmiace cycem-pijecie kawe taka prawdziwa?bo ja od ponad 2 tyg pije jedna dziennie z 2 łyzeczek i zauwazyłam u siebie poprawe z przemiana materi:D pół kg zleciało:D Przed ciaza piłam 3 kawy i do tego przy kazdej 3 fajki wypalałam ,i tak juz mi sie chciało kawy ze zaczełam pic-do fajek o dziwo na szczescie mnie nie ciagnie. Bałam sie ze Patryk bedzie rozdrazniony,ale nic takiego sie nie zdazyło a nawet zaczał mi lepiej spac:) Mój eMek pojechał na zakupy z mama i babcia a ja odpoczywam,zaraz ide cos zjesc bo głodomorra mi sie włączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogladam teraz Czesia na nk i widze ze mu włoski rosna:) moj syn po urodzeniu miał takie geste czarne włoski a potem mu sie skruszyly i pojasniały i bujna czupryne szlag trafił:( niby mu znowu odrastaja,ale wolałam jak mial tamten fryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maya ja tez tak czasem mam , albo zapomne sie do czegos ustosunkowac, albo cos sobie przypomne suuper waznego :D efakt: mega frekwencja :D u nas dzis na przemian slonce i chmury, ale nie pada, choc cieplo to raczej nie jest, ale idziemy do tesciowej jak tylko maly sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie zapomnialam wspomniec o nocce, bylo niezle nawet, o 18:30 poszedl spac, a na flaszke przebudzil sie o 1, potem o 4:30, dzis bylo nawet znosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... faktycznie cos ostatnio nam nie idzie to pisanie... dziewczyny powrócmy na nowo hehe ja dzis pospałam, bo Dawidek spał do 9 rano z tylko jedna pobudka w nocy wiec jak u mnie to jest SUKCES!niewiem czy u nas nie było jakiego s skoku bo raz ze teraz te nocki takie udane dwa ze odkad tak spi to zaczał sie turlikac z brzuszka na plecki i z plecków na brzuszek, na macie bardzo chetnie lezy, potrafi ponad godzinke wylezec i mu tam dobrze. zupełnie inne dziecko. a ja dalej nie mam małpy...juz tydzien opoznienie ale mysle ze to troche potrwa zanim to si unormuje. co do galerii to ja jak bede wrzucac nowe fotki to bede dawac sortuj od najnowszych:) i tak bedzie wiadome ktore nowe:) Maya niezle sie Patryk przyzwyczaił do Active baby, teraz mas:) ja nawet niewiem jak zareaguje na inne bo nie probowałam. chciałam wam sie tez pochwalic ze u nas kupki wrociły do normy, ostattnio były codziennie, teraz tak raz na dwa dni to maks- w sumie to sie ciesze chociaz przyzwyczaiłam sie ze ich nie ma:) ja jutro bede sobie robic taka delikatna zupke z jarzynka i kaszka manna dam troszke małemu-ciekawe czy bedzie mu smakowac produkcja mamy:) Maya ja kawe pije codziennie rano do sniadanka, normalna Tchibo Creme mmm pychotka ze smietanka. co do wloskow to u nas tez były a teraz coraz mniej... ale tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Jak yam was niedziela mineła?my bylismy u mioch rodziców,a potem eMek pojechał z mama do ciotki po jajka i takie tam:) Dzis nocka taka srednia,mały 3 razy sie budzil w nocy.Ale wstalismy po 10 w sumie:) Teraz zasnął,a ja lece włosy umyc bo na 16 jade do lekarza. Nunusia-u nas byl chwilowy zastój kupek(raz na 2-3dni)ale od przedwczoraj jest raz dziennie i chciałabym aby tak zostało. Mi ze słoiczków zostało jeszcze ŁOSOS Z CUKINIA I ZIEMNIAKAMI I WARZYWA Z JAGNIECINA I KASZA JAGLANA i jak dam to Patrykowi to startuje z własna produkcja zupek:D Wczoraj upiekłam wieczorem babeczki czekoladowe z kremem czekoladowym-pyyyycha wyszły (szkoda ze z torebki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya u nas niedziela jak kady inny dzien:) dwoniłam do przychodni zeby arejestrowac małego na czwartek na szczepienie to mi powiedieli ze nie rejestruja teraz dzieci bo przez ta pogode lekarka dyzuruje tylko na "dzieciach chorych" zeby w czwartek zadzwonic rano i zapytac... ja to mam duzo tych słoiczków... i cały czas dokupuje w sumie to lubie chomikowac i miec... daje juz małemu po całym chyba ze jakis nowy smak to wtedy po pół ale on wszystko dobrze znosi. dzis sobie bede gotowac zupke z kaszka manna to dam mu troszke. ciekawe jak mu bedzie smakowac. zamowiłam prenumerate "Mamo to ja" roczna za 9.99zł jakby kogos to interesowało:) to moge dac namiar, małe pieniadze a tam ciekawe rzeczy pisza i mozna sie duzo dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem lekko zdołowana właśnie wróciliśmy od kardiologa z małą. i tak jak myślałam ma na serduszku tętniaka nie dziurkę jak mi mówili lekarze. niby mówił że nie powinien pęknąć bo zrobił jej się za życia płodowego, czyli powinien mieś grube ściany. nie tak jak powstają tętniaki np po zawale. jednak mało mnie to pociesza. teraz do 12,07 stres ogromny bo malutka będzie miała echo serca zrobione mam nadzieję że jej to zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chaotycznie napisałam. pani kardiolog mówiła że skoro ekg i osłuchowo jest ok małe szmerki ma na serduszku to nie powinno nic złego się stać. ale wszystko okaże się w lipcu jak jej zrobią echo serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Iza no to nie ciekawie:/ nawet jak lekarka powie ze jest ok to juz zawsze bedziesz w stresie, bo to przeciez serduszko jest... napewno bedzie dobrze, bo inaczej nie moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya probowałas tej butelki Lovi? z tego co wiem to smoczki Lovi pasuja do butli Aventu wiec mozna same smoki dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam butelke canpolu i smoczek taki "gruszkowy" i wczoraj ładnie po obiadku wypił Patryk 100ml herbatki:) czyli te butelki aventu a raczej smoczki mu nie pasuja... Iza-napisze ci tak jak Nunusia BEDZIE DOBRZE!!chociaz wiem,ze sie napewno bedziesz martwic,,,a czemu to echo dopiero w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do chirurga -naczyniowca dzis-sprawdzi mi żyły pewnie...chociaz gdybym teraz miała okreslic co mnie boli,to raczej stawy...no ale skoro na nfz sie dostałam do naczyniowca i dzis moja kolejka to pojde niech mii sprawdzi tak na wszelki wypadek. Jutro neurolog mnie czeka. a jak on nic nie znajdzie to reumatolog.Mocno mnie nie bola te rece i nogi,ale zle mi sie z tym żyje;/ A tak wogole to czuje ze dopiero teraz moje ciało zaczyna dochodzic do siebie w miare...moze bedzie dobrze:)A co do tych boli mioch to obstawiam ze to od krzywego kregosłupa..no ale niech lekarz znajdzie przyczyne. Oooo słysze ze kupa ,wiec ide przebrac.Dupka juz lekko różowa,wiec zmiana pieluch na activ baby zadziałała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis robimy z eMKIEM PIZZE:) nIE PISAŁAM WAM,ALE SWOJEGO CZASU PRACOWAŁAM W PIZZERi , nawet byłam tam szefem kuchni I,Moj K tez troche pracował w weekendy ze mna,wiec znamy sie na tym.Przypomnimy sobie stare dobre czasy:) No nic-ide do tej kupy. Miłego dnia kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×