Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erotomankaaa

w jakim wieku u panow spada libido

Polecane posty

Gość Adam z Bydgoszczy
Mam 38, kawaler , onanizuję się już tylko może z raz w tygodniu. A jeszcz ok 30tki ze 2 razy dziennie potrzebowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xv 600
Moim skromnym zdaniem, jak o 18-tej zjem co najmniej 2 schabowe , surówkę warzywną i 2 kromki chleba żytniego z masłem i pomidorkiem plus herbata --to będzie stał, rzecz w tym że nie mogę już jeść / 70 / na karku hej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc taki ot
Ratunku ! Słaby popęd seksualny po 40 . Co się dzieje jak sobie radzicie. . Mensile testomagi nie działają macie coś sprawdzonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 05:11, Gość gość napisał:

55 i z rana stoi mi codziennie i po też jest w 50% wzwodzie.Moja lubi się nim pobawić :) i staje na zawołanie.Ja tego pilnuję przez różne ćwiczenia więc mam to co chcę.

Dobrze dla ciebie - a ja mam 69, I masturbuje codziennie i mam poranny wzwodzie czasem 3 - 4 razy w tygodniu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.12.2018 o 21:10, Gość dobra żona napisał:

mój mąż ma 53 lata i trochę to libido słabsze ma teraz, dlatego kupiłam mu w aptece kapsułki herbaya z wyciągiem z korzenia maca, żeby bezpiecznie i skutecznie to libido się poprawiło

Mój korzeń jak po maca sz to nie potrzebuje żadnych wspomagaczy (51lat) Chcesz się przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Mam ponad 40 lat, uważam że libido nie spada wogole, spada reakcja na bodźce zewnętrzne, nie podnieca już nas kawałek cycka. Też myślałem że się starzeje i już nie mogę tyle co kiedyś, nawet mi się nie chciało móc... Życie tak się potoczyło że się rozwiodłem, potem poznałem kobietę i nagle chcę i mogę kilka razy dziennie, a nie raz na tydzień! Poprostu przestaje nas kręcić rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 latek- znawca

Zróbmy założenie że rozpatrujemy zdrowych mężczyzn (tzn nie biorących leków, mających ruch , nie mających zaburzeń hormonalnych i innych chorób wplywających negatywnie na libido). Prawdą jest też to że jedni mężczyźni  spadek testosteronu w danym okresie czasu odczuwają a inni nie . Wiadomo że testosteron zaczyna powoli spadać w wieku około od 25 do 30 lat. I około 45 roku życia poziom testosteronu (u zdrowych meżczyzn) powoduje że mężczyźnie potrzeba juz większych bodźców pobudzających sex a ochota po około 45 roku życia może u jednych mężczyn być nadal tak samo duża jak była wcześniej a u innych mniejsza. Dlatego wielu mężczyzn po 50 czy po 60 nadal ma dużą ochotę na sex ( potrzebują większych bodźców ale ochota  prawie wogóle nie spadła  po około 45 roku życia). I też wielu mężczyn po 50 czy po 60 odczuwa mniejszą ochotę na sex (po około 45 roku życia odczuwają słabnięcie ochoty na sex). Dlatego wielu (zdrowych )mężczyzn po 70 ma udane życie erotyczne.

Podsumując do około 45 roku życia u każdego zdrowego męzczyzny libido  jest wysokie a potem zależy czy mimo spadajacego testosteronu ochota słabnie czy nie-czyli libido nadal może być tak samo wysokie po 45 roku jak było wcześniej, tylko potrzeba już większych bodźców pobudzajacech sex.

Co innego jak męzczyzna ma mało ruchu , bierze leki , ma choroby źle wpływające na libido to wtedy libido może być w dowolnym wieku  ledwo wystarczające , niskie ( nie wystarczające) lub zerowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×