Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erotomankaaa

w jakim wieku u panow spada libido

Polecane posty

Gość Bumbumbym
Głupoty gadają cgi niektórzy. Ja mam 41 lat a codziennie mi rozsadza pałę, żona mówi że jakiś zboczony się zrobiłem, seks dłuższy niż jak miałem 20 parę lat. Zresztą jak miałem 20 do 30 lat to nie zdradzałem żony a teraz to już nawet do studentek z roksy chodzę. A żona tylko raz w tygodniu to max a jest właśnie po 30 tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaa kobieta Ja
33 latki to już impotencja się zdarza fajki plus alkohol daje taki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to twar
szybko psujący się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi spadło po trzydziestce, może nie tyle fizycznie co psychicznie. Po co ja tam jadę, tłukę się do tej Wa-wy, bo Ona tam jest. Przez chwilę byłem nawet szczęśliwym człowiekiem, to było słychać i ucz :) Lecz to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Nowy.... nie poznaję cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaldehyd
spada z wielu powodów :D powiem tak po 40 można jeszcze trzy razy w dwie godziny :classic_cool: 80 % zależy od partnerki aż boję się pomyśleć co by było po wspomagaczach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Niektórzy będą Cię mianować Mistrzu! Bądź Guru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaldehyd
upssss mnie???? a z jakiego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Jurny jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaldehyd
nie myślę tak o sobie ale miło mi :classic_cool: kiedyś ogladałem program o francuskich domach starców i gdy zapytano państwo po 90 o seks uśmiechnęli się znacząco i myślęże szczerze odpowiedzieli że często nie nie tak jak w młodości ale tak jeszcze raz w miesiącu :classic_cool: :D i nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
To ja chcę do Francji w takim razie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaldehyd
spada pod wpływem stresu :O alkoholu w nadmiernych ilościach :P anabolików :( ..... i oziębłej partnerki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obserwacji libido u mężczyzn spada około 30 stają się mniej wydoli, ale w okolicach 40 mimo mniejszej sprawności fizycznej wracają jak bumerang niespełnione fantazje i wtedy nawet jeśli niedomagają czasem;) to są świetnymi kochankami, bo wiedzą czego trzeba kobiecie. Potrafią dać rozkosz na różne sposoby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
I tak chcę do Francji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaldehyd
:D coś w tym jest :classic_cool: może dlatego tak bardzo kobiety uwielbiają brylanty :) nie ilość lecz jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bustressedeee6drdeds
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra jest lekiem na wiele problemow ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruś2222
To w takim razie polecam Erekton. Na pewno w takiej sytuacji pomoze i nie bedzie zadnych problemów z brakiem erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Dużo zależy od trybu życia jaki się prowadziło i jaki się prowadzi, a także od tego co moim zdaniem najważniejsze od uwarunkowań genetycznych mężczyzny, jak miał wysoki poziom testosteronu w młodości to tak zostanie na długo i przy trzydziestce raczej nawet nie odczuję spadku libido. Faktem jest również to że po trzydziestce jest już z górki u mężczyzn jak i u kobiet przysadka mózgowa zaczyna produkować coraz mniej hormonów i organizm się zaczyna powoli starzeć ! A to z tym libido napisałem na swoim przykładzie, jak miałem jeszcze nie dawno dziewczynę to było ostro, sex przed pracą z rana po racy wieczorem w weekendy czasami spędzaliśmy w łóżku, a teraz nie mam dziewczyny i też jest ostro tylko z taką różnicą że muszę radzić sobie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wielu czynnik. Ogólnie wiadomo, że siedemdziesięciolatek to nie dwudziestolatek, ale mężczyzna długo może korzystać z uroków życia :-) Na jakimś etapie faktycznie może się przydać jakiś suplement i Erekton to dobre rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku lat 29 i 3/4 zaczyna skakać i wzrasta oraz spada wahadłowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girożka
Mojemu mężowi libido zaczęło spadać gdzieś koło 40tki. Duży wpływ na ten spadek miał stres, który towarzyszył nam wtedy przy przeprowadzce. Problemy zniknęły, gdy zaczął zażywać Permen. Libido wróciło do normy sprzed „spadku”. Teraz wszystko jest ok :) Myślę, że nie ma określonego wieku w którym mężczyźni tracą ochotę. W końcu na libido wpływa naprawdę wiele różnych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... Spodku jako takiego nie czuje moze ciut mniejsze jest faktycznie ale raczej problemem jest brak mocy w lędźwiach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałem dopisać 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz tu piszę
nie spada chyba nigdy . Mam 55 lat i ciągle mi się chce . Nic na to nie poradzę . Tak jest i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu spadlo prawie do zera zaraz po 40 ale on nie widzi w tym problemu :) szczesliwy facet z nieszczesliwa zona ale sam na siebie bata kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyżyty
Prawie 40 i mógłbym non stop (no przesada z pół godzinnymi przerwami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 55 i chce mi się tak samo,jak za młodu.Nie ma problemu ze wzwodem na zawołanie jest gotowy,a i w między czasie też.Mam partnerkę o podobnych potrzebach więc kochamy się codziennie,chyba że jakiś jeden dzień w tygodniu nie mamy inne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały gość
Od kiedy ukończyłem 40 lat coraz częściej zdarza mi się chcieć ale nie móc. Coraz rzadziej mam samoczynne wzwody, poranna erekcja trafia się raz na kilka dni, a bywa tak że chcę współżyć ale niedlugo po wprowadzeniu do pochwy penis flaczeje i nic już nie da się z nim zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 i z rana stoi mi codziennie i po też jest w 50% wzwodzie.Moja lubi się nim pobawić :) i staje na zawołanie.Ja tego pilnuję przez różne ćwiczenia więc mam to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×