Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiakk

nadmierna ilośc gazów jelitowych

Polecane posty

Gość asiakk

czy to objaw jakiejsc choroby? jesli tak to jakiej??? mecze sie z tym od kilku lat i jest coraz gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszawyik
jedynie tylko może pomóc dobra dieta- mialam to samo kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnieto się często zdarza, ale mój facet nie zwraca na to uwagi. Czaruś jest debeściak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakk
co to znaczy dobra dieta?? mozesz powiedziec wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
może to wskazywać na nieprawidłową pracę wątroby - proponuje jednak pójść do lekarza. co do diety wzdymające są surowe owoce zwłaszcza winogrona i jabłka, kalarepa, kapusta, kalafior, brukselka, cebula, seler (!), rzepa, rzodkiewki, żółte sery itd. zapisuj przez jakiś czas co jesz i obserwuj po czym sie źle czujesz- to najprostsza rada ... dzięki temu lepiej poznasz swój organizm i zaobserwujesz pewne prawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakk
proby watrobowe w normie, podwyzszony jedynie cholesterol mam gazy nawet po wodzie mineralnej. Czasem tez jednago dnia zjem np. kanapke z pomidorem i mam gazy, a gdy zjem ja wieczorem to juz nie mam - lub odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaak
podnosze, moze cholesterol jest temu winny?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffglpoi
skąd ja to znam. mam tak z rok, niektorzy mówią, że to może ze stresu. stresujesz się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakk
mysle, ze nawet bardzo... kurcze i to moze byc przyczyna?? w takim razie bede do smierci miec ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilasunia
ja tez mam gazy jelitowe i lekarz powiedział mi ze to przez stres i ja tez to zaobserwowałam ze tak jest...tez mam diete,unikam kawy,i pije 1.5litra wody mineralnej i mniej staram się stresować ale wiecie jak jest...ale jest poprawa..jakos to ogarniam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilasunia
aaa i jeszcze dodam ze jestem bardzo nerwowa czego nie widac tylko w srodku tłumie i takie sa tego obiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×